Czytaj więcej:
Baśnie nie tylko o krasnoludkach okładka

Średnia Ocena:Baśnie nie tylko o krasnoludkach

Baśnie to wrota do fascynującego świata, z którym każde dzidziuś niechętnie się rozstaje. Zaludniają go mówiące zwierzęta, potężni czarodzieje, dobrotliwe wróżki, groźne olbrzymy, dzielni książęta i pięknie cudowne królewny, a każda najstraszniejsza przygoda zawsze nieźle się kończy! Któż nie zna takich bohaterów, jak Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Roszpunka, Kot w Butach, Królewna Śnieżka czy Tomcio Paluch? Kto nie słyszał o lwie – królu wszystkich zwierząt, lisie – wzorze sprytu i przebiegłości czy napuszonych i niemądrych żabach? Zapraszamy po raz następny do świata baśni braci Grimm, Charlesa Perraulta, Hansa Christiana Andersena i Ezopa, do baśni... nie tylko o krasnoludkach.

Szczegóły
Tytuł Baśnie nie tylko o krasnoludkach
Autor: Pacei
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Baśnie nie tylko o krasnoludkach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Baśnie nie tylko o krasnoludkach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Baśnie nie tylko o krasnoludkach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • emik84

    Sięgając po baśnie nigdy nie wiemy jaką przygodę przeżyjemy tym razem. Zawsze jednak świat w jaki się przenosimy jest obrazem iście magicznej krainy, w której na tronie zasiada fantazja. Gdy więc w moje ręce trafiły dwa dość toporne tomy pełne prześlicznych baśni wraz z dzieciakami nie mogłam się im oprzeć i dość dynamicznie dotarliśmy do ich ostatnich stron. Ów książki to „Baśnie nie tylko o krasnoludkach” a także „Baśnie nie tylko o królewnach”. Na kartach obydwu tych publikacji znalazłam nic innego jak wspaniałe baśnie z różnorakich zakątków świata, zarówno te bardziej jak i mniej znane.W pierwszej z ksiąg królują baśnie najpopularniejszych światowych baśniopisarzy takich jak Bracia Grimm, Hans Christian Andersen, CharlesPerrault i Jean de La Fontaine. Zestaw liczy łącznie aż 35 tytułów. Książka ebook została przełożona z języka włoskiego przez Zofię Pająk. Tłumaczenie to jest bardzo udane a sam mowa interesujący i barwny. Przy każdym tytule znajduje się nazwisko autora opowieści a na końcu książki spis treści bez którego znalezienie się w tak obszernej publikacji byłoby nie lada wyzwaniem. Karty książki wzbogacają również bardzo kolorowe i liczne ilustracje, nieodłączny fragment literatury dziecięcej.Baśnie od zawsze kojarzyły mi się z radosnym i spełnionym dzieciństwem. Uczą ponadczasowych wartości wzbogacając słownictwo i rozwijając wyobraźnię. Sprawiają, że w naszym szarym codziennym życiu zapala się iskierka, która motywuje do zabawy i sprowadza na dzieciaczki spokojne sny. Pamiętajmy, że baśnie uświadamiają również dzieciom, że dobro zawsze triumfuje ponad złem a za każdy nasz uczynek ponosimy konsekwencje – zostajemy nagrodzeni bądź ukarani.Oba egzemplarze niewątpliwie przez dużo wieczorów będą towarzyszyć nam przed snem umilając jego nadejście. Troszkę szkoda, że oprawa ebooków nie jest utwardzona, prosto jest ją zniszczyć, jednak ten maleńki mankament pozostawiłabym bez większego znaczenia. Publikacje są naprawdę rewelacyjne. Jest to typ literatury, która nigdy się nie nudzi i nie wychodzi z mody. Nas usatysfakcjonowała przygoda z każdą z tych ebooków dlatego również zalecamy obie serdecznie, ponieważ warto poznać je bliżej ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!