Czytaj więcej:
Brian Johnson. Żywot Briana. Autobiografia frontmana AC/DC okładka

Średnia Ocena:Brian Johnson. Żywot Briana. Autobiografia frontmana AC/DC

"Żywot Briana" to szansa, aby poznać prawdę. To nie byłem ja, nie zrobiłem tego, a co więcej, nigdy więcej tego nie powtórzę! Te słowa Briana Johnsona, legendarnego wokalisty AC/DC, to tylko przedsmak autobiografii jednej z najbardziej uwielbianych gwiazd rock’n’rolla na świecie. Syn brytyjskiego żołnierza i pochodzącej z Włoch matki dorastał w cieniu II wojny światowej. Od kiedy postanowił, że będzie śpiewał, przez dekadę usiłował własnych sił w licznych zespołach, jednak sukces zdawał się poza zasięgiem. Aż do momentu, w którym został zaproszony na przesłuchanie do jednego z największych przedsięwzięć muzycznych w historii. Zespół AC/DC przechodził kryzys spowodowany tragiczną śmiercią własnego frontmana, Bona Scotta, lecz to właśnie z Brianem Johnsonem na pokładzie nagrał własne arcydzieło: Back in Black. Płytę, która nieustanna się najlepiej sprzedającym się rockowym albumem w historii. Trasy koncertowe AC/DC były legendarne i wypełniały stadiony, a wielbiciele dynamicznie pokochali Johnsona i docenili jego wkład w zespół. Niestety, w 2016 roku Brian musiał opuścić grupę po tym, jak zdiagnozowano u niego postępującą utratę słuchu. I kiedy już się wydawało, że przyszłość zespołu jest przesądzona, ten powrócił w pełnym składzie, wypuszczając w 2020 roku hitowy album Power Up! Jego życie to rollercoaster, lecz Brian Johnson nigdy nie utracił kontaktu z rzeczywistością, zawsze mocno stąpał po ziemi i pamiętał o własnych korzeniach. Ciepły, żywy, sugestywny, afirmujący życie, nierzadko zabawny i dający do myślenia! Taki jest Brian Johnson! "Żywot Briana" opowiada historię jednego z najbardziej wielbionych i podziwianych wokalistów na świecie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Brian Johnson. Żywot Briana. Autobiografia frontmana AC/DC
Autor: Johnson Brian
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Brian Johnson. Żywot Briana. Autobiografia frontmana AC/DC pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Brian Johnson. Żywot Briana. Autobiografia frontmana AC/DC Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Brian Johnson. Żywot Briana. Autobiografia frontmana AC/DC PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Beata

  dawno lecz tak dawno nie bawiłm się przy jakiejkolwiek lekturze , napisana zawadiacko bez zbędnych tych słodkosci jakimi obecnie nowobogaccy sie poslugują a co jest bardzo irytujące zarówni w slowie pisanym jak mówionym. Tutaj "stary " niezły duch czasów kiedy d była d . Super mężczyzna po tej lekturze i fafajne czasy

 • Dariusz

  Dla wielbicieli AC/DC obowiązkowa pozycja. Czyta się niemal jednym tchem pomimo raczej krótkiego opisu z działalności w AC/DC nad 35 lat. Generalnie fajna książka. Polecam!!!

 • Majkel68

  Bardzo fajna książka. Super rzecz.

 • ZBIGNIEW

  Super. Polecam.

 • Maja

  Ok

 • Piotr

  Idealnie się czyta. Opis tego, jak Brian Johnson trafił do AC/DC, całego jego dzieciństwo i młodość, kulisy nagrywania pierwszej wspólnej płyty "Back in Black". Mnóstwo ciekawostek, informacji zza kulis. Absolutnie pozycja obowiązkowa dla wielbicieli AC/DC!

 • Piotrekosa

  To druga książka ebook Briana Johnsona, którą przeczytałem. W pierwszej było dla mnie za wiele motoryzacji, tutaj jest to, na co czekają wielbiciele AC/DC - opis muzycznej drogi wokalisty zespołu. Polecam!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!