Czytaj więcej:
Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka okładka

Średnia Ocena:Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka

Książka ebook „Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka” opowiada o wszystkich kluczowych rzeczach, które maluch (ale i nie tylko!) powinien wiedzieć, zanim kupi albo przygarnie psa. Elf (tak, tak), czworonożny bohater serii "Elfomania", opowie wam, czym warto karmić własnego pupila, o szkodach, jakie niechcący może wyrządzić, o jego chorobach czy psiej emeryturze. Zastanawiacie sie ponad czworonożnym przyjacielem? Koniecznie przeczytajcie tę książkę!

Szczegóły
Tytuł Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka
Autor: Pałasz Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Katarzyna Przybyłek

    Zalecam jako książkę dla dziecka, które bardzo chce mieć psa lecz nie do końca zdaje sobie sprawę z obowiązków jakie są z tym związane.

  • Miłośniczka Książek

    Jak właściwie zadbać o psa? Na co należy zwracać uwagę, by był on szczęśliwy i radosny? Skąd wiadomo, czego mu brakuje? Odpowiedzi na te i inne zapytania znajdziecie w książce pdf "Chciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowieka".Jest to książka ebook nietypowa, bowiem napisana przez... psa! Elf, ponieważ tak ma on na imię, od czterech lat mieszka w domu Dużego, czyli Marcina Pałasza, autora serii książeczek przygodowych z udziałem Elfa w roli głównej. Elf jest szczęśliwym, otoczonym miłością psem. Jednakże ma wielu psich znajomych, których życie przebiega zupełnie inaczej niż jego. Bywają smutni, zaniedbani, niedoceniani, zapomniani. Elf nie mógł spoglądać bezczynnie na ich rozpacz (bo wiecie, on ma duże serducho) i dlatego również postanowił stworzyć poradnik, z którego ludzie będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób powinni opiekować się własnymi czterołapymi przyjaciółmi, i co należy robić, by byli oni radości i zadowoleni z życia. Wszystko to, na co zwraca uwagę Elf, poprzedzone jest opowiedzianą przez niego krótką historią, w której występuje on wraz ze własnymi znajomymi. Zapewne sądził, że pokazując ludziom na przykładzie, o co mu chodzi, łatwiej to do nich dotrze. Posługuje się przy tym prostym językiem, dzięki czemu z pewnością każdy człowiek zrozumie jego przekaz. Do tego zamieścił wewnątrz dużo sympatycznych obrazków, dzięki którym usta same układają się do uśmiechu.Zapytacie zapewne, jak to w ogóle możliwe, że pies spisał książkę? Pomógł mu w tym Duży, który zapisywał wszystko to, co Elf mu dyktował. W zamian za pomoc Elf pozwolił mu zamieścić kilka słów od siebie do czytelnika na końcu książki. Lecz nie za dużo, ponieważ wiecie - to książka ebook Elfa a nie Marcina Pałasza. On ma przecież własne książki, do których pisania Elf się nie wtrącał.Książkę powinni przeczytać wszyscy ci, którzy mają, bądź dopiero zamierzają przyjąć do swego domu psa. Jak to mówi Elf? Ona wychowuje ludzi. Dostarcza wielu cennych informacji, dzięki którym pies będzie szczęśliwy, w zamian za co obdarzy własnego człowieka prawdziwą, głęboką przyjaźnią i miłością. A poza tym, czy możecie przejść obojętnie obok książki napisanej przez czworonoga? Przecież czegoś takiego do tej pory nie było! Gorąco zalecam wam tę książkę, nie tylko w imieniu Elfa, lecz też swoim. Ona otwiera oczy.Moja ocena: 5/6

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!