Czytaj więcej:
Cuda umysłu. Myśli kształtują życie okładka

Średnia Ocena:Cuda umysłu. Myśli kształtują życie

W tej fascynującej książce pdf dr Joseph Murphy dzieli się z czytelnikiem refleksjami na temat ukrytej w podświadomości mocy, której możemy użyć, by unieść jakość życia. Dzięki tej wyjątkowej i ogromnej siły możemy być zdrowsi i bogatsi; możemy się uwolnić od uzależnienia od alkoholu czy narkotyków; możemy także poprawić jakość małżeńskich relacji i doświadczać radości z podejmowania genialnych decyzji. Dr Murphy uczy nas, w jaki sposób powinniśmy wykorzystywać nasz świadomy umysł, byśmy dzięki tym działaniom mogli się otworzyć na nieograniczoną moc umysłu podświadomego. Jeśli chcesz przezwyciężyć jakiś zły nawyk, wznieść się na szczeblach kariery zawodowej, pogłębić harmonię w życiu rodzinnym lub osiągnąć cele, które do tej pory wydawały ci się nie do osiągnięcia, to lektura tej książki pomoże ci podjąć właściwe kroki.

Szczegóły
Tytuł Cuda umysłu. Myśli kształtują życie
Autor: Murphy Joseph
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kos
Rok wydania: 2009

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cuda umysłu. Myśli kształtują życie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cuda umysłu. Myśli kształtują życie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cuda umysłu. Myśli kształtują życie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Cuda umysłu. Myśli kształtują życie.pdf - Rozmiar: 75 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Super!

 • Marzena Daszuta

  Napisana bardzo swobodnym, lekkim, prosto przyswajalnym językiem, następna książka ebook z serii motywacyjnych, oddziałująca na naszą podświadomość, kwestie wiary mogą być dyskusyjne, których także nie brakuje w tej książce, czyta się jednym tchem.

 • Małgorzata charmas

  Myślę, że nie ma potrzeby mocno zachęcać do przeczytania tej pozycji. Wszyscy, którzy znają tego autora i jego twórczość wiedzą o czym mówię. Daje do myślenia. Nie odbiera prawa do samodzielnego przyjrzenia się problemowi.

 • Malwina Nowak

  super książka, świetne porady, historie i anegdoty. mam już 4 ksiązki tego autora i mam zamiar zakupic cała zbiory :)

 • ewelina1.b

  Lekko się czyta. Wciągające książka. Warto przeczytać.

 • Beata Wójtowicz

  Po przebytej chorobie nowotworowej spierałam się ebookami Murphy''ego. To idealny autor, który przedstawia, że myśli stają się rzeczami, że to co pomyślimy się realizuje, że warto przyciągać pozytywne myśli. Potwierdzają to lekarze, którzy wiedzą, że pozytywne nastawienie w chorobie jest połową sukcesu - jak nie więcej. Nie tylko zresztą choroba jest takim przykładem, lecz także codzienne życie,. Książka ebook ta napisana jest bardzo przystępnym językiem, gdzie twórca przedstawia nasz umysł jako programator naszego życia

 • Katerless

  Bardzo dobry, momentami odkrywczy poradnik. O sile umysłu i myśli napisano już wiele, lecz nie zawsze tak zrozumiale i przejrzyście. Joseph Murphy pisze w taki sposób, że każdy może coś znaleźć tutaj dla siebie i dla własnego życia. Polecam, to wręcz ponadczasowa lektura do której warto sięgać w zależności od potrzeb.

 

 

Cuda umysłu. Myśli kształtują życie PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2   Cuda umysłu. Myśli kształtują życie Strona 3   Niniejsza publikacja zawiera jedynie fragment pełnej wersji książki. Zdobądź pełną wersję klikając tutaj.   ISBN: 978-83-60528-92-1 EAN: 9788360528921

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!