Czytaj więcej:
Czeski Kurs Podstawowy + CD okładka

Średnia Ocena:Czeski Kurs Podstawowy + CD

CZESKI KURS PODSTAWOWYNOWA EDYCJA!(Książka + 2 x Audio CD)1500 najistotniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ilustrowane ciekawostkiCzeski Kurs podstawowy:- 128 minut nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,- dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,- przystępnie objaśniona gramatyka,- ćwiczenia z odpowiedziami,- ciekawostki na temat języka i kultury Danii,- dodatkowe słówka i przydatne informacje.Czeski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących a także wszystkich, którzy chcą dynamicznie i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka czeskiego.Kurs uczy 1500 słów i zwrotów potrzebnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce pdf ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami a także kulturą Czech.W skład kursu wchodzą: książka ebook i dwie płyty audio z nagraniami.Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawe ćwiczenia, ciekawostki a także uczy również prawidłowej pisowni. Element gramatyczna objaśnia najistotniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie zdobytej wiedzy. Książka ebook zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Czechach. Opisywane są m.in. kluczowe postaci historyczne, kuchnia i tradycyjne potrawy, historie słynnych trunków, czeskie uzdrowiska.Wysokiej jakości nagrania (128 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię a także prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty a także dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!Czeski Kurs podstawowy jest zalecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Szczegóły
Tytuł Czeski Kurs Podstawowy + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Czeski Kurs Podstawowy + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Czeski Kurs Podstawowy + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Czeski Kurs Podstawowy + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna

  EDGARD jest bardzo dobrym wydawnictwem. Czeski kurs podstawowy jest doskonały dla osób zaczynających od zera. Wszystko jest czytelnie przedstawione. Zawiera przydatne słownictwo a także zwroty.

 • Monika Stoch

  Nieźle wyjaśniona gramatyka, słownictwo + płyta CD. Przyjemny sposób nauki. Ja wybieram EDGARD. Uwielbiam to wydawnictwo więc śmiało kupuj książkę i spędzaj przyjemnie czas z EDGARD!

 • Natalia Bielawska-Grajek

  Kurs godny polecenia :) Lektor bardzo sympatyczny :)

 • stm1

  Poszukiwałem podręcznika do nauki j. czeskiego. Udało mi się znaleźć go w księgarni internetowej EMPIK.Podręcznik okazał się przydatny do nauki podstaw j. czeskiego. Zawiera zwroty przydatne w życiu codziennym. Dodatkowo załączone płytki CD wspomagają naukę wymowy. Zalecam dla osób pragnących zapoznać się z podstawami czeskiego.

 • eloa27

  doskonaly sposob na zaczecie nauki jezyka czeskiego od podstaw.Proste slowa, wymowa ,alfabet, podstawowe zdania i zwroty plus ksiazeczka z najwazniejszymi zasadami gramatyki.Idealne dla opornych na nauke

 • Adriannee

  Właśnie tak! Ten kurs w zawrotnym tempie sprawia, że każdy kursant bez problemu porozumie się w Czechach. Kupiłam go, żeby wyjeżdżając do Czech nie czuć się małą niczym tamtejszy Krecik i udało się! Ten kurs to z pewnością nie przysłowiowy "czeski film"! Zarówno książka ebook jak i nagrane lekcje są idealnie zredagowane, ułatwiając tym samym naukę nowego języka. Po nad dwóch tygodniach intensywnej nauki, gotowa byłam zwiedzać monumenty naszych południowych sąsiadów. Dzięki temu kursowi nieme porozumiewanie w stylu czeskich, bajkowych "Sąsiadów" przegrało z kursem Edgara. To idealny sposób na poznawanie świeżych języków. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!