Czytaj więcej:
Cztery pory baśni okładka

Średnia Ocena:Cztery pory baśni

"Kochajcie baśnie. Słuchajcie ich. Czytajcie je. Niech będą z wami zawsze, nawet kiedy będziecie bardzo, bardzo dorośli." Włodzimierz Dulemba, autorOto idealny tom baśni dedykowany wszystkim dzieciom. Zgromadzono w nim przepiękne, pełne mądrości, ciepła i humoru opowieści, spisane przez słynnego polskiego baśniopisarza. Te bajeczne historie ułożone zostały w cykl czterech pór roku. Nawiązują do kluczowych dni, świąt kościelnych, Dnia Babci, Dnia Dziadka, początku roku szkolnego i wielu innych interesujących momentów, z jakimi spotykamy się wiosną, latem, jesienią i zimą. Zapraszamy do idealnej lektury całe rodziny. To książka, która towarzyszyć będzie dzieciakom i ich bliskim przez cały rok.Do książki dołączona jest bajkowa torba gratis.Odbiorcy: dzieci, które kochają baśnie, całe rodziny, które będą spędzać czas na wspólnej lekturze, rodzice i opiekunowie szukający dla swych dzieci pięknej i wartościowej publikacji. Dlaczego warto nabyć tę książkę: kryje w sobie interesujące i mądre historie, zaprasza dzieci i ich rodziców do zastanowienia się ponad tym, co w życiu ważne, zapewnia długie godziny idealnej lektury, jej cudowne ilustracje rozbudzają wyobraźnię dzieci.

Szczegóły
Tytuł Cztery pory baśni
Autor: Dulemba Włodzimierz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cztery pory baśni pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cztery pory baśni Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cztery pory baśni PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Joanna T.

    Nie ocenia się książki po okładce - lecz w tym wypadku nie wspomnieć o szacie graficznej byłoby grzechem! Okładka przypomina poduszkę - lecz bez obaw: na pewno nikt nie zaśnie podczas lektury, ponieważ baśnie są nie tylko piękne, lecz i interesujące, a ilustracje - po prostu cudowne: pełne życia, barw, radości! Ostrzegam przy tym rodziców: podarowanie dzidziusiowi tej książki grozi rozbudzeniem w nim miłości do czytania! Ta książka ebook - to podróż w krainę baśni, w której każdy niezły uczynek zostaje nagrodzony, a wyrządzone komuś zło nigdy nie pozostaje bez kary. Piękne, pouczające i śmieszne historie podane są bez napuszonego i natrętnego dydaktyzmu. Treść podzielona jest tematycznie na cztery pory roku, znajdziemy tu więc lekturę odpowiednią do pogody za oknem: są ośnieżone historie, w których można wręcz poczuć szczypanie mrozu w policzki, są rozkwitające krokusy i przebiśniegi, nieśmiało zwiastujące nadejście wiosny, są wakacyjne przygody i jesienna melancholia. Są jaskółki i bzy, zjazdy na saneczkach, świąteczne prezenty, pieczenie ciast, szeleszczące pod stopami liście, srebrne krople deszczu na szybie i ludziki z kasztanów. Znajdziemy tu także odniesienia do świąt obchodzonych w ciągu roku, dzięki czemu możemy uczcić je dodatkowo wspólną lekturą: dzień Babci i Dziadka, święta Bożego Narodzenia, pierwszy dzień wiosny, przylot jaskółki, Wielkanoc, początek lata i dużo innych, ponieważ ta książka ebook pokazuje, że każdy dzień może być okazją do świętowania i do narodzin nowej baśni! Piękna lektura dla małych i dużych.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!