Czytaj więcej:
Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence okładka

Średnia Ocena:Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence

Czy w miasteczku Benevolence odnajdziesz to, czego szukasz? Harper miała wyjątkowego pecha, wiecznie coś jej się przytrafiało: niekiedy były to śmieszne nieporozumienia, innym razem groziło jej poważne niebezpieczeństwo. Jednak mimo paskudnej przeszłości i nieprzychylności losu pozostawała życzliwą optymistką. Spontanicznie ruszała na pomoc każdemu, kto jej potrzebował, przez co często... pakowała się w kolejne tarapaty. Ten dzień był właśnie taki ? lecz zakończył się zupełnie inaczej niż zwykle. Harper ocknęła się w ramionach wybawcy, który kilka minut wcześniej uratował jej życie. Luke, wybawca, był nieprawdopodobnie przystojnym facetem. Wszystko w nim było pociągające: od zielonkawobrązowych oczu, przez intrygującą tajemniczość, aż po zawód: był wojskowym. Drobna, urocza blondynka, która bez wahania rzuciła się na pomoc napastowanej kobiecie, normalnie mu zaimponowała. W małym miasteczku wszyscy wszystko o sobie wiedzą. Nie inaczej było w Benevolence. Przeszłość i obecna praca Luke'a wykluczały jakąkolwiek stabilizację i szczęśliwy związek z kobietą. Przynajmniej Luke tak sądził, niektórzy twierdzili inaczej. Luke i Harper postanowili sobie pomóc. On chciał uniknąć niechcianego swatania, ona potrzebowała czasu na zorganizowanie sobie nowego życia. Zgodziła się więc udawać dziewczynę Luke'a. Układ wydawał się idealny. Jednak niebawem sprawy zaczęły się komplikować. Jego czekała następna misja do Afganistanu, jej stale groziło niebezpieczeństwo. A przecież od początku było wiadomo, że to wszystko jest na niby...

Szczegóły
Tytuł Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence
Autor: Lucy Score
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Editio Red
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Kamila

    Życie Harper nigdy nie należało do tych łatwych. Kobieta ma za sobą szereg traum, do tego wciąż odnosi wrażenie, że prześladuje ją ustawiczny pech. Tak jest i tego dnia- po tym jak zdradził ją ukochany młoda dziewczyna działając pod wpływem impulsu chwyta kluczyki do samochodu i postanawia pojechać do własnej przyjaciółki -Hannah. Na skutek pomyłki trafia jednak do niewielkiego, prowincjonalnego miasteczka Benvolence. Niemalże natychmiastowo po przybyciu na miejsce staje w obronie kobiety, którą atakuje agresywny partner przez co staje się lokalną bohaterką, którą wszyscy chcą poznać i odpowiednio ugościć. Tak również postępuje Sophie-właścicielka baru, od zawsze będącego centrum lokalnych zdarzeń i plotek. Na drodze Harper staje Luke- bardzo atrakcyjny wojskowy, będący łakomym kąskiem dla wszystkich samotnych dziewczyn w otoczeniu. Tych dwoje zawiera układ-jego częścią nie jest miłość, jednak założenia to jedno, a życie to zupełnie co innego. Powiem tak. Jest to opowieść którą czyta się wyjątkowo lekko, ale muszę przyznać, że nie do końca mnie przekonała. Przede wszystkim bohaterowie- Harper zdecydowanie brak zdrowego rozsądku. Po pierwsze-kto zwyczajny wychodząc nawet dynamicznie nie zabiera ze sobą telefonu i portfela? Druga rzecz- Nie znam dziewczyny , która rzuciłaby się na postawnego mężczyzny bez zastanowienia. Poza tym relacja z Lucasem rozwija się zbyt dynamicznie i w moim odczuciu opiera się głównie na aspekcie fizycznym. I mimo że w dalszej części książki autorka ukazuje trudną przeszłość jaka była udziałem naszych postaci dla mnie pewne sceny się dłużyły, powtarzały się , a to powodowało, że momentami się męczyłam, by dokończyć książkę. Sam pomysł na fabułę bardzo mi się podobał, nieco gorzej było z jakością jej wykonania. Polecałabym tym z Was które poszukują czegoś lekkiego w ramach przerwy pomiędzy cięższymi fabułami.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!