Czytaj więcej:
Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy okładka

Średnia Ocena:Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy

Czy kalendarz adwentowy może być pociągiem? Oczywiście. I to takim, który dowiezie nas do świąt… ekspresowo!  Oto i jest: odjazdowy kalendarz adwentowy. Tym razem na dwudziestu czterech adwentowych stacjach zatrzyma się nasz bohater, jego młodszy brat, a także rodzice, dziadkowie i kuzyni. A tyle jest do zrobienia: karmnik dla ptaków i domek z piernika, słodki prezent dla Mikołaja i pachnący igliwiem stroik. Nie zabraknie też pomysłów na aktywne spędzanie czasu: wyprawę do lasu i na świąteczny jarmark, budowanie igloo i obserwację nocnego nieba.  Główny bohater wielbi pociągi, klocki, majsterkowanie, lecz przede wszystkim działanie według planu i zgodnie z samodzielnie przygotowanym projektem. Autorka przedstawia serdeczne relacje chłopca z rodzicami, babcią i dziadkiem, troskę o brata, porusza także temat odpowiedzialności za najbliższych i środowisko. A jeśli dodamy do tego humor, śmieszne dialogi i pełne radości oczekiwanie na Gwiazdkę, nie pozostanie nam nic innego, jak wsiąść do pociągu. Zapraszamy w podróż ekspresem do świąt! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy
Autor: Włodarczyk Ewelina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dwukropek
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Pomysłowy kalendarz adwentowy, nawet najmłodsze dzieci zainteresuje.

 • Ychna

  Cudowna, ciepła... zalecam

 • Irena

  Zalecam

 • Anonim

  Temat świąt powoli zaczyna wirować w naszym domu.🥰 A to za sprawą świetnych świątecznych książkowych propozycji. Czytamy i rozpływamy się w marzeniach o przystrojonej choince, miękkich pierniczkach i okresie spędzonym z najbliższymi.😊 W tym przedświątecznym okresie chciałabym przedstawić Wam mądrych książkowych bohaterów z którymi macie szansę przygotować także własny dom na te magiczne chwile. ❤️ "Ekspres grudniowy czyli odjazdowy kalendarz adwentowy" to książka ebook autorstwa Eweliny Włodarczyk, zilustrowana przez Annę Łazowską i wydana przez @wydawnictwo_dwukropek . Poznaj rodzinę wspierającą się, pełną wzajemnego szacunku i miłości. Odkryj ich piękną relację i podążaj za... wagonikami! Bohater, kilkuletni chłopiec, olbrzymi wielbiciel pociągów, aktywnie uczestniczy we wszystkich grudniowych zadaniach ukrytych w wagonach własnego swojego pociągu, nazwanego ekspresowym! Genialne posunięcie!🤩 Zaciekawienie dzidziusia tym, co lubi najmocniej zdecydowanie wpłynęło na jego zaangażowanie! I tak oto mamy możliwość poznać wszystkie 24 rozdziały, dzień po dniu i wykonać twórcze pomysły w nich zawarte. Razem z maluchem możecie stworzyć list do Mikołaja, domek z piernika, który będzie pełnił funkcję świątecznej stacji piernikowej. 🤭 Poruszaj się w rytmie świątecznych melodii, odkryj nie słynne sobie do tej pory filmy z grudniowymi bohaterami i trwaj razem ze własną rodziną w tym wspólnym działaniu. Tutaj nawet sprzątanie wydaje się być magiczne! Forma książki jest świetna! Jak sama nazwa głosi- czyta się ją ekspresowo! Nawet zabiegany rodzic znajdzie czas na poznanie każdej kolejnej historii i wykonanie kreatywnych zadań ze własną pociechą. Są zróżnicowane i nastawione na wspólne spędzanie czasu, czerpanie radości z tych momentów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Bohater, który prowadzi nas przez karty książki jest idealnym przykładem na otwartość dzidziusia do odkrywania. Planuje, projektuje, funkcjonuje twórczo z potrzeby serca, z dziecięcym prawdziwym zaangażowaniem. To ciepłe, bliskościowe wydanie poprowadzi wgłąb wzajemnej miłości rodzinnej i zbuduje niesamowitą atmosferę. Nam napewno bedzie towarzyszyć.🥰

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!