Czytaj więcej:
Gdy Zapłaczą Cykady okładka

Średnia Ocena:Gdy Zapłaczą Cykady

Manga o tym, że nie wszystko jest takie piękne, na jakie wygląda. Keiichi Maebara właśnie przeprowadził się do niewielkiej wioski o nazwie Hinamizawa. Na początku wszystko w jego świeżym życiu wydaje się być w jak najlepszym porządku. Wszyscy są dla niego mili, dynamicznie zdobywa świeżych przyjaciół w szkole. Sielanka kończy się w momencie, w którym chłopak dowiaduje się, że jego świeży dom skrywa mroczną tajemnicę.

Szczegóły
Tytuł Gdy Zapłaczą Cykady
Autor: Ryukishi 07, Suzuragi Karin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo:
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gdy Zapłaczą Cykady pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gdy Zapłaczą Cykady Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gdy Zapłaczą Cykady PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dorota Pawłowska

  Dynamiczna dostawa

 • Anonim

  manga jest bordzo fajna i terz ma nad 400 stron lecz jak na począ tku muwiłam jest idealna

 • Anonim

  Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Znam opowiadaną w tej mandze historię od lat jednak postanowiłem zebrać kolekcję Cykad z powodu sentymentu. Przy okazji odświeżyłem sobie to i owo. Ku mojemu zaskoczeniu manga bardzo mną wstrząsnęła! Nie mam na myśli tragicznych zwrotów akcji (choć i te mają wielki wkład w moje doznania) lecz styl rysunków i przede wszystkim DOSKONAŁE UJĘCIA. Nawet łatwy obrazek głównego bohatera siedzącego na łóżku sprawia, że ciarki przechodzą po plecach gdy dostrzegamy rękę sięgającą do niego spod łóżka. Wszystko tak wykadrowane, że na pierwszy rzut oka tego nie widać lecz jak już zobaczymy to.... Prawdziwy mądrala artystyczny!

 • Breekaczu

  Gdy Zapłaczą Cykady to dość potężny tomik jednej z najbardziej brutalnych mang. Jednak moją uwagę, bardziej niż krwawe sceny, przykuwa olbrzymi potencjał samej historii. Mała, japońska wieś Hinamizawa, w której mieszkańców jest tak niewielu, że w szkole nie ma podziału na klasy, wszyscy uczą się razem. Panuje tam ciepła, rodzinna atmosfera, wszyscy się znają i szanują. A tu niespodziewanie sielanka przekształca się w mordobicie, a sama wieś staję się miejscem polowania na głównego bohatera, który sam nie wie, czy ścigają go psychopatyczne koleżanki, czy może jeden z bogów, który zbiera żniwa własnej klątwy. Mangę czyta się bardzo dynamicznie i trudno się od niej oderwać chociaż na minutę, a na kolejne księgi czeka się z zapartym tchem. Wydanie jest całkiem ładne, pojawia się kilka kolorowych stron. Jedyne minusy to bardzo delikatna okładka, która dynamicznie się niszczy i ogrom błędów ortograficznych i językowych w tłumaczeniu. Ulegają one jednak poprawie w następnych tomach, więc można przymknąć na to oko :)

 • PurpleNinja2014

  Super manga, jeszcze lepsza niż 1 tom. Jako że jest bardzo gruba jak na mangi, opłaca się kupić mimo, że jest trochę droższa.

 • Sneeky

  Moim zdanie księga uprowadzenia przez demony była nieco lepsza wolałem kiedy wiecej sie działo niż poznawanie postaci choć ten fragment był wporządku

 • Paulina Mazurkiewicz

  Drugi tom absolutnie najlepszej mangi, na podstawie anime, na podstawie gry jaki kiedykolwiek czytałam. Gorąco zalecam i nie mogę się doczekać kolejnych tomów.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!