Czytaj więcej:
Język portugalski dla początkujących okładka

Średnia Ocena:Język portugalski dla początkujących

Długo nieobecny podręcznik na polskim rynku. W aktualnym wydaniu wzbogacony o nową szatę graficzną. Podręcznik do nauki samodzielnej albo pod kierunkiem lektora. Zawiera: - 30 lekcji, a w nich: dialogi, komentarz gramatyczny i ćwiczenia - podstawowe słownictwo współczesnego języka portugalskiego - odmiana czasowników - słowniczek portugalsko-polski. 30 lekcji - teksty i dialogi z tłumaczeniem, komentarze gramatyczne, ćwiczenia, wzory odmiany czasowników. Słowniczek portugalsko-polski (800 słów). Brazylijską odmianą języka portugalskiego, uważaną za łatwiejszą od europejskiej, można się posługiwać we wszystkich państwach portugalskojęzycznych. Do nauki samodzielnej albo pod kierunkiem lektora. Poprzednie wydanie ukazało się pt.: Wstępny kurs języka portugalskiego. Odsłona brazylijska.

Szczegóły
Tytuł Język portugalski dla początkujących
Autor: Perlin Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Język portugalski dla początkujących pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Język portugalski dla początkujących Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Język portugalski dla początkujących PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Będę szczera. Książka ebook nie jest warta zakupu. Cena na początku mnie zaskoczyła, lecz po otworzeniu książki i przejrzeniu zawartości, już nie jestem zdziwiona. Znam brazylijski portugalski na poziomie umożliwiającym komunikację – w związku z tym, od razu wyłapałam mnóstwo błędów. Lecz zacznijmy od najważniejszego: ma budowę klasycznego podręcznika szkolnego, a więc zamiast skupić się na praktycznej nauce języka, wszystko skupia się na odpowiadaniu na zapytania i tłumaczeniu tekstów. Najbardziej brakuje mi tutaj płyty z wymową – słyszenie oryginalnej wymowy jest bardzo ważne. Jak inaczej człowiek ma nauczyć się mówić w języku, kiedy nigdy go nie słyszał? Druga sprawa to niewystarczające objaśnienia kwestii gramatycznych. Szczególnie razi mnie brak wyjaśnienia różnicy między „por que”, „por quê”, „porque” i „porquê”, bo używane są one w zależności od kontekstu. Z tym kłopot mają nawet Brazylijczycy! Trzecia kwestia: bardzo uproszczona kwestia wymowy głosek. Tutaj właśnie przydałyby się nagrania, żeby móc się nauczyć wymowy. Czwarta, najistotniejsza kwestia: poprzekręcane słowa (hiszpańskie „holá” zamiast „olá”, tak właściwie to Brazylijczycy nawet mówią „oi”), dziwne błędy („txau” zamiast „tchau”). Twórca to prawdopodobnie chciał napisać podręcznik do portunhola, a nie brazylijskiego portugalskiego.

 • Magdalena Deptuła

  Książka ebook przyda się przy rozpoczynaniu nauki języka portugalskiego.

 • stecus

  Czytelna i zrozumiała książka, podzielona na krótkie lekcje, dzięki czemu można prosto uczyć się portugalskiego bez poświęcania znacznej ilości czasu każdego dnia. Szczególnie zalecam osobom, chcącym polecieć w kraje portugalskojęzyczne, bo w publikacji znajduje się odsłona brazylijska, a więc łatwiejsza w nauce i wymowie, a jednocześnie zrozumiała dla wszystkich osób posługujących się mową portugalskim. Poza tym książka ebook skupia się na najistotniejszych słówkach a także zwrotach a także zawiera przydatne ćwiczenia - nic, tylko się uczyć!

 • Ewa Prędkiewicz

  Książka ebook napisana jest w bardzo niezły sposób tzn. każdy zrozumie co czyta ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!