Czytaj więcej:
Kąpiel ze słoniem. Matka i córka w podróży dookoła świata okładka

Średnia Ocena:Kąpiel ze słoniem. Matka i córka w podróży dookoła świata

Czy podróż to niezły sposób, by wzmocnić relacje rodzinne? Matka i córka, Claire i Mia Fontaine, zainspirowane programem szalonej wycieczki dookoła globu, zwanej Ogólnoświatowymi Olbrzymimi Łowami, wyruszają w podróż po Azji, Egipcie i Bałkanach, by na koniec przez cztery miesiące smakować życie w południowej Francji.Przemierzają dwanaście krajów, odwiedzają dwadzieścia miast, przeżywają nadzwyczajne, nierzadko przezabawne przygody. Puszczają latawce z chińskimi dziećmi, odwiedzają wioski dziecięce SOS w Nepalu, niemal tracą życie w Egipcie, poszukują śladów przodków w Budapeszcie, podziwiają monumentalne figury mistyczek unoszących się w basenie w jednym z kościołów Awinionu i poznają francuski przepis na udane życie.. Stykają się także z ciężkim doświadczeniem nędzy w ubogich krajach, a mądrość tradycyjnych społeczności nierzadko konfrontują z nowoczesnym metodą życia.Kąpiel ze słoniem to zapis wyjątkowej podróży, dzięki której Claire i Mia poznają nie tylko inne kraje i kultury, ale przede wszystkim siebie. Pogłębiają łączącą je miłość i nawiązują prawdziwą przyjaźń.„Podróż opróżnia pudełko zwane życiem z wszystkiego, co w nim zgromadziłeś, i dzięki niej dowiadujesz się, kim naprawdę jesteś”.Claire i Mia Fontaine to autorki bestsellerowej książki Come Back: A Mother and Daughter’s Journey Through Hell and Back (2006), w której opisały zwycięskie zmagania z uzależnieniem od narkotyków nastoletniej Mii. Książka ebook nieustanna się międzynarodowym bestsellerem, pomogła wielu rodzicom i dzieciakom znajdującym się w podobnej sytuacji.

Szczegóły
Tytuł Kąpiel ze słoniem. Matka i córka w podróży dookoła świata
Autor: Fontaine Claire, Fontaine Mia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Carta Blanca
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kąpiel ze słoniem. Matka i córka w podróży dookoła świata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kąpiel ze słoniem. Matka i córka w podróży dookoła świata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kąpiel ze słoniem. Matka i córka w podróży dookoła świata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Karmia

  Książka ebook ta napisana jest w bardzo interesujący sposób. Te wszystkie wycieczki i przygody opisywane są z punktu widzenia obydwu autorek - 50-letniej Claire a także 25-letniej Mii. Każda z nich inaczej postrzega to co ich otacza, każda ma inne odczucia co do tego co widzi, lecz też co do tej drugiej kobiety... I właśnie o tym tutaj przeczytamy. Nie jest to książka ebook wyłącznie o podróżach, jest tutaj też dużo osobistych przemyśleń na różnorakie tematy. Wszystko jednak opisywane jest bardzo ciekawie i dokładnie dzięki czemu bez problemu możemy wyobrazić sobie wszystko to o czym czytamy... Lecz co najistotniejsze autorki te mają bardzo fajne poczucie humoru więc zapewniam Was, na pewno nie wynudzicie się podczas czytania. Ja niejednokrotnie śmiałam się do książki, co mogło stanowić nieco dziwaczny widok ;)

 • Jolanta

  Żałuję, że kupiłam tę książkę. Pomysł jest oparty na relacji z jakiejś "odlecianej" amerykańskiej wycieczki, w której nie wiadomo o co chodzi. Refleksje z podróży są dość płaskie i oparte na przewodnikach turystycznych. Relacje pomiędzy matką a córką dość stereotypowe - ot matka zrzędzi, a córka chadza swoimi ścieżkami (w końcu ma 25 lat). Jestem po lekturze 1/3 tej książki, lecz nie wiem, czy doczytam do końca...

 • dusia

  Chciałabym odbyć taką podróż z moją mamą. Idealna historia, inspirująca i budująca. Wzruszyła mnie bardzo relacja tych dwóch dziewczyn usiłujących wspólnie przezwyciężyć trudności, a przy okazji przeżyć razem coś niezwykłego, co odmieni ich życie i wzmocni ich miłość. Prócz tego bardzo interesująca relacja z podróży.

 • Alicja

  Uwielbiam takie książki. Ciekawe, ukazujące życie ludzkie z zupełnie innej strony niż turystyczne opowieści. Jako że podróżować ostatnio nie mogę, pozwalają mi przenosić się z miejsca na miejsce w wyobraźni.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!