Czytaj więcej:
Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? okładka

Średnia Ocena:Kiedy pozwolić, kiedy zabronić?

Podstawą skutecznego wychowywania jest konsekwentne wyznaczanie granic, umożliwiających dzidziusiowi orientację w otaczającym je świecie. MacKenzie opisuje typowe błędy popełniane przez rodziców, wyznaczających dzidziusiowi zbyt sztywne, zbyt szerokie albo niestałe granice. Omawia granice odpowiednie dla dzieci na różnorakim etapie rozwoju a także skuteczne sposoby ich ustalania. Dzięki tej książce pdf dowiesz się, jak uczyć dwulatka odpowiedzialności, jak postępować z dzieckiem a także nastolatkiem mającym problemy z koncentracją, jak uczyć dzieci skutecznego rozwiązywania problemów, genialnie wyciągać konsekwencje i położyć kres konfliktom w rodzinie, nawiązując przyjacielskie relacje z dzieciakami bez ryzyka utraty autorytetu.

Szczegóły
Tytuł Kiedy pozwolić, kiedy zabronić?
Autor: Mackenzie Robert
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ally198

  Jestem pod wrażeniem tej książki już od pierwszych stron. Potrzebowałam praktycznych rad dotyczących wychowania dzidziusia i wiedziałam, że gdzieś w moim postępowaniu są błędy Dopiero ta książka ebook uświadomiła mi jakim jestem rodzicem i jakie do tej pory stosowałam, jak się okazało nieskuteczne, metody. Zalecam książkę dla każdego rodzica, który chce zamienić w swoim domu kłótnie i nieustające spory i dyskutowanie z dzieckiem w krótkie polecenia bez nerwów. Na razie jestem w trakcie czytania i wprowadzam powoli pewne elementy, lecz już widzę pozytywne skutki. Każdy rodzic odnajdzie w tej książce pdf siebie i własne dzidziuś i przez to książka ebook ta staje się bardzo wciągająca. Książkę powinni przeczytać oboje rodzice a także osoby opiekujące się dzieckiem. Żałuję tylko, że wcześniej na nią nie trafiłam. Zalecam z czystym sumieniem.

 • Piotr Bajor

  Bardzo niezła książka!

 • Agata Bujak

  Książka ebook dla każdego rodzica.Czy masz dwulatka czy siedemnastolatka ta książka ebook jest dla ciebie.Gorąco zalecam :-)

 • jacekkaczorowski

  Książka ebook jest naprawdę dobra. Kupiona jako upominek dla psycholożki i potwierdzona przydatność.

 • szamanka

  Warto mieć ta pozycje w własnej bibliotece, cenne i praktyczne porady

 • Dominika Sokołowska

  Przydatna pozycja, która wskaże a przynajmniej podsunie pomysł jak postępować ze swoim dzieckiem. Pozycja jest fachowa, z przykładami, analizami sytuacji co bardzo ułatwia przeniesienie myśli tu zawartych do życia codziennego. Warto zerknąć aby uniknąć chociaż paru błędów wychowawczych, albo chociaż aby spojrzeć na niektóre kłopoty z innej strony.

 • Aleksandra Berezowska

  Książkę zalecam zarówno specjalistom (świetny materiał do wykorzystania w warsztatach) jak też zagubionym na drodze wychowania dzieci rodzicom. Jedna z najlepszych na rynku, powiedziałabym nawet, że najlepsza.

 • Katarzyna Siwińska

  Książka ebook zawiera tutorial na temat wychowania dzieci. nacisk położony jest na sposób stawiania granic dzieciakom i późniejszych wynikach ich działania w życiu dzieci, radzenia sobie z swoimi problemami.

 • zosia

  Idealna książka! Krok po kroku prezentuje jak radzić sobie z dzieckiem majacym kłopot z dyscypliną i przez to jak samemu być bardziej spokojnym, wysyłać jasne komunikaty dziecku. Polecam!

 • Jane

  Jest to praktyczny i ciekawie napisany poradnik, który mi jako rodzicowi dostarczył naprawdę dużo wiedzy. Opisane przez autora przypadki pozwalają zrozumieć przyczynę reakcji i zachowań dzieci a także uświadomić sobie własne swoje błędy. Jeśli macie dzieci lub planujecie ich posiadanie, to zachęcam do przeczytania tej książki:-)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!