Czytaj więcej:
Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta okładka

Średnia Ocena:Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta

"Klimt. Pokoloruj własnego swojego Klimta" – wspaniałe obrazy Gustava Klimta wybrane z Galerii Austriackiej Belvedere w Wiedniu. To muzeum posiada największą na świecie kolekcję jego dzieł. Gustav Klimt (1862–1918) był jednym z najwybitniejszych przedstawicieli secesji i dużym prekursorem wiedeńskiego modernizmu. Odkryj dzięki tej książce pdf mądrala Klimta – jego kobiety, alegorie i złoto! Każdą stronę możesz wyrwać i mieć swój obraz do powieszenia. Kolorowanki na papierze nieprzebijającym, który wytrzyma flamastry, farby akwarelowe i plakatowe, cienkopisy i kredki.

Szczegóły
Tytuł Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Wkp

    Ta seria kolorowanek dla dorosłych to nie tylko najciekawsza oferta z tego gatunku, jaką ma w własnej ofercie wydawnictwo Amber, lecz przede wszystkim jedna z najciekawszych na polskim rynku w ogóle. Cóż się jednak dziwić, skro daje nam ona możliwość samodzielnego pomalowania najlepszych obrazów największych malarzy w historii!Gustav Klimt to austriacki malarz, który żył na przełomie XIX i XX wieku i własnymi obrazami zdobył – absolutnie zasłużenie – tytuł jednego z najwybitniejszych przedstawicieli secesji. Jego niesamowite dzieła zachwycają tak wyjątkowym realizmem połączonym z przebogatą ornamentyką, jak też prostotą i niemalże onirycznym klimatem, czasem bardzo symbolicznym. Przesycone erotyzmem, przedstawiające głównie kobiety, urzekają nawet tych, którzy nie są zwolennikami tego nurtu w sztuce. A teraz każdy sam może pokolorować je w domowym zaciszu, a wśród nich także najsłynniejsze prawdopodobnie dzieło Klimta, „Pocałunek”.Niniejsza publikacja powstała dzięki współpracy z Galerią austriacką Belvedere w Wiedniu, a za projekt i ilustracje odpowiada Alexander Keilhau. Jak więc było to w przypadku drugiej publikacji Amber z tej serii, doskonałej kolorowanki z obrazami Vincenta Van Gogha, tak i tu stanowi to gwarancję najwyższej jakości materiałów i ich oficjalność. A materiały tu zawarte zasługują na takie potraktowanie i to bardzo. Na fanów Klimta czekają bowiem, wśród wielu innych, cudownych dzieł, tak słynne obrazy, jak „Wiejski ogród ze słonecznikami”, „Jezioro Atter”, „Węże wodne”, „Rodzina”, „Judyta I” czy „Kobieta z wachlarzem”. Jest więc w czym wybierać, czym się fascynować i co kolorować przez długie, bardzo długie godziny.Poza tym tak wyjątkowa publikacja zyskała równie wspaniałe jak zawartość wydanie. Idealnej jakości papier, który sprawia, że kolory nie przebijają, wielki format A3, doskonały do oprawienia w ramkę i miniaturowe reprodukcje po wewnętrznych stronach okładek. Czy zostaje coś dodać, poza oczywistą konkluzją, że zalecam niniejszą pozycję bardzo gorącą? Prawdopodobnie jedynie na głos wyrazić nadzieję, że Amber pójdzie za ciosem i wyda kolorowanki z obrazami innych mistrzów pędzla – na przykład Williama Blake’a, Alfonsa Muchy czy Stanisława Wyspiańskiego. Byłoby wspaniale. Dopóki co jednak cieszmy się tym, co mamy, ponieważ naprawdę warto.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!