Czytaj więcej:
Krwawa zemsta okładka

Średnia Ocena:Krwawa zemsta

Już pojedyncza zemsta smakuje słodko, lecz jeśli niespodziewanie dokonuje się ich kilka i to w wyjątkowo oryginalny sposób… Celem okazuje się potrzebny fragment anatomii kobiecej po żmudnym kursie akrobacji cyrkowej, wykorzystywany perfidnie i z wyrachowaniem, szerząc zamęt i mnóstwo zawirowań damsko-męskich. Pewien oprych ze złamanym sercem, po latach poszukiwań, odnajduje niewierną. Niczego niepodejrzewająca małżonka czyta absurdalny pozew rozwodowy. Omotany erotycznym szaleństwem mąż żąda separacji od stołu i łoża, acz z mizernym skutkiem… Emocje szaleją w biurze projektów i na terenie budowy przyszłego wesołego miasteczka. Heroina romansów opala zasadniczą element ciała kawałkami i w ciągłym ruchu. Zewsząd nadlatują krwiożercze kawałki drutów kolczastych, butelki z kwasem i przedpotopowe narzędzia tortur… A w środku tego wszystkiego potomek historycznych wikingów, o uzębieniu całkiem normalnego koloru, spokojnie wcina hektolitry polskich flaków…

Szczegóły
Tytuł Krwawa zemsta
Autor: Chmielewska Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Klin
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Krwawa zemsta pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Krwawa zemsta Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Krwawa zemsta PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aga

  Zemsta smakuje słodko i najlepiej na zimno! W wydaniu Joanny Chmielewskiej jest nie do podrobienia.

 • Agnieszka Dorota

  Super książka ebook przy której idealnie się bawiłam. Można pęknąć ze śmiechu. Zalecam można kupić i nie żałować.

 • Winia88

  Uwielbiam Joannę Chmielewską, książka ebook jak zawsze super w stulu tej autorki. Nie dorówna jednak starym książkom. Mimo to uwielbiam!

 • Luśka

  Chmielewska to klasa sama w sobie! Każda jej książka ebook to było wydarzenie, szczególnie dla osób, które się wychowały na literaturze Pani Joanny! Co prawda nowe jej powieści to nie jest już ta sama Chmielewska, lecz stale jej kryminały pełne są poczucia humoru, abstrakcyjnych sytuacji i niesamowitych zbiegów okoliczności!

 • Andżela

  Chmielewska stosuje w tej książce pdf bardzo ostrą stylistykę i nie przebiera w słowach. Lecz to dobrze, ponieważ takie mamy czasy, że niektóre rzeczy po prostu już nie szokują i pisarze powinni brać to pod uwagę. Książka ebook może nie najlepsza z jej wszystkich, lecz bardzo dobra. Lekka z tradycyjnie idealnym stylem opowiadania.

 • Zuza44

  Jedna z najlepszych ebooków pani Chmielewskiej jakie miałam okazję czytać. Przede wszystkim to co najciekawsze to ostry i pełen czarnego humory dowcip. Za to zawsze autorkę uwielbiałam. W krwawej zemście jest tego jeszcze więcej. Dawka ogromna. Czyta się tę lekturę idealnie i równie nieźle poprawia humor. Zalecam

 • Natinka

  Do zakupu zachęciła mnie okładka, która przykuła moja uwagę w empiku. Po przeczytaniu krotkiego opisu ksiązki byłam już gotowa wyjśc z salonu z nosem w książce pdf i nie wyjąc go stamtąd aż do ostatniej kartki:) czytałam, ze opinie o książce pdf są podzielone lecz jak dla mnie to idealna książka ebook obyczajowa przyprawiona odrobiną pikanterii – zarówno w języku jak i fabule.

 • Lilka

  Jestem wielbicielką twórczości Joanny Chmielewskiej od lat. Staram się czytać wszystko, co wychodziło spod jej pióra. Niedawno dopiero sięgnęłam po Krwawą zemstę i jest zachwycona. Idealny dowcip, ostry mowa i mądra umiejętność ukazywania absurdów polskiego grajdołka gwarantują świetną zabawę! Samo imie bohaterki: Kręcidupcia, dużo mówi o poczuciu humoru Pani Joanny!

 • szlem1

  Hmmm. Joanna Chmielewska nie mogła pisać ebooków w latach 60-tych ubiegłego stulecia, skoro obecnie jest w rozkwicie talentu! Zresztą wszystkie Jej książki to objawienie, lecz Krwawa zemsta wnosi ciut nowego... Dynamiczna akcja, doskonały humor, dialogi morderczo inteligentne, to wszyscy fani Chmielewskiej znają co najmniej odkąd przeczytali Lesia, lecz w Krwawej zemście dochodzi jeszcze do sensacyjnej fabuły świeży odcień pisarstwa Królowej polskiego kryminału - krytyczne spojrzenie na antyrodzinne zachowania wirującego odwłoka... pss! aby nie zdradzić zbyt dużo....Klasa sama w sobie - zabawne, lekkie, lecz nie prostackie! Polecenia warte!

 • Barbara Rusnarczyk

  Niestety zgadzam się, następna książka ebook po gwałcie, która mnie rozczarowała. Mam wszystkie książki Pani Joanny, lecz niestety prawdopodobnie coś się wypaliło. Szkoda.

 • sensi

  Niby to stale ta sama Joanna Chmielewska co zawsze, niby ta sama, lecz niestety, druga już z kolei po "Gwałcie" propozycja, która, moim zdaniem, nie ma tej lekkości, żartobliwości co pozostałe pozycje tej pisarki. Przeczytane mam wszystkie książki dotychczas opublikowane, tym bardziej jestem zawiedziona. Każda z ebooków pochłaniana zawsze w jeden dzień, ta czytana już kolejny, bardziej na zasadzie "żeby doczytać". Zbyt "zagmatwany" mowa mający pozorować tę charakterystyczną dotychczas lekkość.

 • joanna

  FANTASTYCZNA, JAK ZWYKLE, POWIEŚĆ PANI JOANNY ! NIE ROZCZAROWUJE! WRĘCZ PRZECIWNIE- WCIĄGA I ZBYT SZYBKO SIĘ KOŃCZY! POLECAM!

 • Anna Ronkiewicz

  ...i strasznie się rozczarowałam. Zagmatwana fabuła,jakieś szwedzkie wątki,a w tle jeszcze pierogi juz dużo razy odgrzewane (na durszlaku) w poprzednich książkach.

 • Marta Skowrońska

  Pani Joanno, dlaczego Pani to napisała? Pierwsza w życiu książka ebook która nie wróciła ze mną z urlopu. Szkoda ...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!