Czytaj więcej:
Lepiej już umrzeć okładka

Średnia Ocena:Lepiej już umrzeć

Ci, którzy wejdą mu w drogę, wcześniej czy potem będą musieli się przekonać, że… lepiej już umrzeć. Bo Reacher jest genetycznie zaprogramowany do tego, by zwyciężać. i jeśli nie da się inaczej, sięga po środki ostateczne. Kiedy obudził się tego dnia, nie planował troszczyć się o to, by grabarzom nie zabrakło pracy. Nie miał również w planach spędzenia nocy w kostnicy… jako trup. Nie zamierzał też zatrzymywać się w miasteczku w Arizonie, które czasy świetności już dawno ma za sobą. Zresztą w ogóle się tam nie wybierał. Cały Reacher – zmierza tam, dokąd prowadzi go wzrok lub dokąd go podwiozą. Na drodze pod Los Gemelos na granicy z Meksykiem spotyka Michaelę Fenton, która urządza zasadzkę na ludzi tajemniczego Dendonckera – miejscowego wcielenia zła. Michaela, była agentka FBI, musi do niego dotrzeć, by dowiedzieć się, co się stało z jej bratem. I prosi Reachera o pomoc. Ten nie ma ochoty odgrywać roli rycerza na białym koniu – woli chodzić pieszo lub jeździć autostopem – i pakować się w kłopoty. Lecz po pierwsze, zaczyna lubić tę dzielną kobietę. A po drugie, zdaje sobie sprawę, że nie chodzi tylko o uratowanie jej brata, ale być może także setek, a nawet tysięcy istnień ludzkich. "Jack Reacher to współczesny rycerz w lśniącej zbroi. Kultowa postać literacka." „Literary Review” "Reacher zajmuje czołowe miejsce w panteonie amerykańskich bohaterów powieści sensacyjnych. Potrafi nie tylko działać, lecz również myśleć. I nawet się wysłowić!" „New York Times”  "Jack Reacher to fantastyczna postać literacka. Twardy, milczący, a jednocześnie wrażliwy…" „People” Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Lepiej już umrzeć
Autor: Child Lee , Child Andrew
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lepiej już umrzeć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lepiej już umrzeć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lepiej już umrzeć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • laband

  Twórca trzyma poziom, lecz coraz trudniej zaskoczyć czytelników. Sympatyczny bohater ciągle sobie idealnie radzi z przeciwnikami i wychodzi z opresji.

 • Piotr Kapusta

  Książka ebook pełna akcji, a Reacher mimo paru pomyłek, jednak jak zawsze rozwiązuje sprawę i wymierza sprawiedliwość.

 • Anonim

  Zalecam wszystkim, super książka.

 • Marta Koza

  Zalecam gorąco

 • Emilia

  Super interesująca

 • artur-zeglarz

  😀

 • tomzynskak

  „Lepiej już umrzeć” to książka, której byłam bardzo interesująca i muszę przyznać, że mam do niej bardzo mieszane uczucia. „CI, KTÓRZY WEJDĄ MU W DROGĘ, WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ BĘDĄ MUSIELI SIĘ PRZEKONAĆ, ŻE… LEPIEJ JUŻ UMRZEĆ. BO REACHER JEST GENETYCZNIE ZAPROGRAMOWANY DO TEGO, BY ZWYCIĘŻAĆ. I JEŚLI NIE DA SIĘ INACZEJ, SIĘGA PO ŚRODKI OSTATECZNE.” Tak naprawdę odnoszę wrażenie, że Lee Child ma już coraz mniej do powiedzenia w tej serii, a niemal całą kontrolę przejął ponad nią Andrew. Widać ogromne zmiany w fabule, która w moim odczuciu nie jest już tak nieźle dopracowana i przede wszystkim samym bohaterze - Jacku. Jacku, którego pokochałam od pierwszej części, lecz jeżeli pójdzie tak dalej to niestety miłość ta wygaśnie. Cała intryga jaką zaprezentowali nam autorzy być może nie jest najgorsza, lecz zdecydowanie czegoś mi tutaj brakowało. Książki z tej serii zawsze miały to do siebie, że były mało realistyczne, lecz tutaj odniosłam wrażenie, że całość została wręcz oderwana od rzeczywistości. Według mnie najzwyczajniej w świecie duet ten się nie sprawdza i prawdopodobnie pora zakończyć własną przygodą z Jackiem dopóki jeszcze całkowicie nie utracił całego własnego uroku. „Lepiej już umrzeć” nie jest najgorszą książką, lecz nie jest także takim wooow. Raczej mam do niej stosunek mocno obojętny. Jest, ponieważ jest. Napięcia nie czułam, adrenaliny także. Na plus zasługuje fakt, że czytało się ją szybko, a sama lektura nie była męczarnią. Czy polecam? W sumie i tak i nie. Po prostu jeżeli jesteście ciekawi to po nią sięgnijcie. Jednak jeżeli ma to być wasze pierwsze spotkanie z Jackiem to zacznijcie od pierwszych tomów, żeby odrazu się nie zrazić.

 • czytanie.na.platanie

  Początek kolejnej powieści o Jacku Reacherze, niepokornym i genialnym, stale pakującym się w problemy byłym wojskowym obudził we mnie olbrzymią konsternację. Czyżby miała być ostatnią? Ponieważ jak inaczej wytłumaczyć fakt, że jego ciało spoczywa w kostnicy? Oczywiście objaśnia to niesamowicie zawiła fabuła, tak charakterystyczna dla kolejnych historii o Reacherze. Czy może tym razem jednak nieco zbyt wydumana? Ponieważ wskakujemy w prawdziwy kocioł pomieszania z poplątaniem, którego fragmenty nawet Jackowi ciężko złożyć w całość. Lecz oczywiście nasz rycerz na białym koniu nie może odmówić będącej w opałach i potrzebującej pomocy kobiecie, choćby miał umrzeć. Nie obejdzie się bez przemocy, próby wykluczenia lokalnego czarnego charakteru i krętej drogi prowadzącej do prawdy, która oczywiście okaże się zupełnie inna, niż można byłoby się spodziewać. Czy tylko ja mam wrażenie, że w kolejnych powieściach jest coraz więcej Andrew, niż Lee? I coraz mniej Jacka w Jacku? Czy te zmiany są zamierzone, by z wiekiem bohater coraz mniej odwoływał się do własnych, kultowych już zasad? Ponieważ choć #lepiejjużumrzeć czytało się lekko i przyjemnie, to miałam wrażenie, że Reacher nie do końca był sobą. Może jak każdy człowiek miał gorszy okres i w kolejnej powieści wróci do nas stary, niezły Reacher? Bardzo na to liczę.

 • Recenzje Kiti

  W ostatnim okresie miałam okazji zapoznać się z inną powieścią tego autora i nie mogłam doczekać się tej lektury. Tym razem Jack Reacher przypadkowo stał się świadkiem przestępstwa. Gdy dowiedział się co było tego przyczyną wiedział, że będzie chciał zaangażować się w tę sprawę. W związku z tym po raz następny naraził własne życie na niebezpieczeństwo. Czy tym razem udało mu się wyjść cało z tej sytuacji? Gdy sięgałam po ten tytuł byłam pewna, że nie odłożę go przed przeczytaniem ostatniego zdania i tak również się stało. Jest to jedna z tych bardzo wciągających książek, w których po zakończeniu danego rozdziału od razu rozpoczyna się kolejny. Atutem jest to, że publikację można czytać bez znajomości poprzednich części. Kryminalna sprawa w którą wplątał się Jack Reacher zaczyna i kończy się w tym tomie. Nie zabrakło także harmonijnej fabuły i zaskakujących zwrotów akcji. ,,Lepiej już umrzeć" to sensacja w najlepszym wydaniu. Z tą powieścią nie można narzekać na nudę, a wręcz przeciwnie - bardzo przyjemnie spędzić czas z tym wydaniem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!