Czytaj więcej:
Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Początek okładka

Średnia Ocena:Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Początek

Superbohaterowie wzbudzają strach na całym świecie. Gdy Ziemii grozi zagrożenie z innego wymiaru, będą musieli stanąć do potyczki ramię w ramię...Batman, Superman, Wonder Women, Green Lantern, Cyborg, Aquaman, Flash... są młodzi i niedoświadczeni, zbyt pewni siebie i aroganccy, jednak każdy z nich stanowi potężną siłę w potyczce niezła ze złem. Razem tworzą tarczę, która może uchronić Ziemię przed Darkseidem. Oto początek przygód przygód Ligi Sprawiedliwości!Album „Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Początek” stworzony przez Geoffa Johnsa i Jima Lee to najbardziej oczekiwany komiks amerykański ostatnich lat!

Szczegóły
Tytuł Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Początek
Autor: Johns Geoff
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Początek pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Początek Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Początek PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Mara

  Historia opowiada o stworzeniu się tytułowej Ligi sprawiedliwości, komiks czyta się jednym tchem. Debiutuje tu postać cyborga, a batman jest wyśmiewany przez pozostałych członków, lecz więcej jak sami przeczytacie ten komiks :)

 • bartolomeobach

  ILUSTRACJE 5+/5 FABUŁA 4/5 KLIMAT 5/5 Dlaczego warto kupić? DC pretenduje do marki najlepszego wydawnictwa komiksowego na świecie. Liga Sprawiedliwości to opowiadanie w której spotykają się najbardziej rozpoznawalni bohaterowie stworzeni przez tą markę. Komiks opowiada na nowo historię Ligi Sprawiedliwości od samego początku jej istnienia. W numerze bohaterowie dopiero poznają się nawzajem. Takie wydawnictwo jest to duże zdarzenie w świecie komiksów. DC zdając sobie z tego sprawę zatrudniło do pracy ponad komiksem mistrzów gatunku. Powstało dzieło z najwyższej półki. Co może zrazić? Akcja jest wartka, pełna nieoczekiwanych zwrotów lecz fabuła nie niesie ze sobą żadnych rozbudowanych wątków psychologicznych albo obyczajowych. Podobno w drugim tomie jest pod tym wobec wiele ciekawiej. Nie mogę się doczekać przeczytania go. Po lekturze pierwszej części od razu go zamówiłem :) Czy podjął bym decyzję zakupu jeszcze raz? Zdecydowanie tak. Zalecam tym którzy chcieli by się przekonać "co fajnego jest w komiksach o superbohaterach?"

 • Lemon

  Niezły komiks, z dynamiczną akcją i idealnymi rysunkami! Znawcą dużym nie jestem, lecz bardzo mi się podobał - okres fascynacji superbohaterami najwyraźniej mi jeszcze nie minął :), a tu mamy ich całą gromadę. Zalecam - niezła rozrywka

 • Ekspert Empiku

  Następny komiks z serii "Nowe DC Comics" należy do najbardziej udanych z dotychczasowych tytułów tego cyklu wydawniczego. Mimo, że historia w nim przedstawiona to niemalże czysta akcja, a postaci przybywa z kolejnymi stronami, pierwszy tom przygód Ligi czyta się bardzo dobrze. Opowiadanie jest wciągająca, a malunki przejrzyste i dynamiczne. Prócz okładek i ich szkiców między rozdziałami, czytelnik odnajdzie dużo dodatków na końcu albumu. Lekturę umilą m.in. szkice postaci a także alternatywne okładki. Gratka dla wielbicieli komiksu super bohaterskiego!Damian Lesicki, empik Poznań

 • Hugooo

  Wszystko great - jest fajna historia, żywa akcja i wiele humoru! Czyli tak jak się spodziewałem, że będzie! Czyta się przyjemnie, a spogląda z zachwytem. Jim Lee to klasa sama w sobie - postacie są narysowane bardzo realistycznie, w ogóle malunki są the best. Prócz tego są fajne dodatki! Uważam, że warto się kupić ten komiks!

 • Krystian

  Od strony graficznej komiks jest absolutnie rewelacyjny, malunki dopieszczone do granic możliwości. No po prostu prawdziwa uczta dla oczu! Od strony fabuły nie jest aż tak rewelacyjnie, lecz jestem ogólnie zadowolony. Dialogi są OK, są akcenty humorystyczne. Fajny początek przygód Superbohaterów! Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!