Czytaj więcej:
Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii okładka

Średnia Ocena:Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii

Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnorakich światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie? Oto unikalny poradnik, który odsłania tajemnice horoskopu partnerskiego. Dzięki niemu: dowiesz się, z kim zbudujesz dobre relacje partnerskie, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem, poznasz wszelkie możliwe kombinacje znaków zodiaku i odkryjesz, jak poszczególne znaki oddziałują na siebie, przekonasz się, jaki wpływ na twoje relacje z ludźmi mają znaki zodiaku, i łatwiej ci będzie dobierać odpowiednich partnerów i przyjaciół. Sprawdź, kto pasuje do ciebie najbardziej!

Szczegóły
Tytuł Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii
Autor: Kronen Brad
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Klaudia Grabowska

  Zapraszam do zapoznania się z całą recenzją: http://zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com/2018/01/195-miosc-zapisana-w-gwiazdach-brad.html <3 Czy można odnaleźć miłość dzięki gwiazdom? Czy myśleliście kiedyś o tym, czy wasze relacje z partnerem można poprawić albo dlaczego w waszym związku ciągle się coś psuje? A może nie możecie znaleźć miłości i ciągle jesteście samotni, bo osoby, na które trafiacie, nie wnoszą niczego do waszego życia? Czy próbowaliście kiedyś sprawdzić, czy jesteście sobie pisani? Planowaliście odnaleźć drugą połówkę dzięki astrologii? Okazuje się, że na każdą zodiakalną parę istnieje sposób i to od was zależy, czy spróbujecie zawalczyć o miłość. Niektóre osoby muszą bardziej postarać się, żeby zbudować pełnowartościowy, silny związek, którego nie zniszczy mały podmuch wiatru. Miłość zapisana w gwiazdach - czy to naprawdę możliwe? Dlaczego niektóre znaki zodiaku są dla siebie stworzone, a inne cały czas prowadzą wojnę? Co takiego powinniśmy w sobie zmienić, żeby w naszych relacjach z partnerem wszystko się zmieniło i wyszło na lepsze? Ten tutorial uświadomi wam, dlaczego w niektórych związkach ciągle coś się rozpada, a inne mogą trwać wiecznie. Ukaże metody na zdrową, piękną relację i sprawi, że zastanowicie się ponad swóim postępowaniem. ,,Miłość zapisana w gwiazdach" to książka, z którą warto się zapoznać i przemienić coś w swoim życiu.

 • Marta daft

  Niech odezwie się ktoś, kto choć raz w swoim życiu nie zajrzał w gwiazdy i nie czytał horoskopu. Tylko czy można wierzyć we wszystko, co tam znajdziemy? Jeśli tylko potrafimy odnaleźć umiar i traktować to jako zabawę i miłe spędzenie czasu nic nie stoi na przeszkodzie. „Miłość zapisana w gwiazdach” Brada Kronena to tutorial dotyczący horoskopu partnerskiego. Omawia połączenia partnerskie pomiędzy wszystkimi znakami. W interesujący i zabawny sposób prezentuje nam jakie cechy dominują ponad każdym znakiem. Czego się możemy spodziewać w danym połączeniu i na co zwrócić uwagę, gdy coś w nim nie gra. Całość utrzymana w dobrym stylu, napisana lekko i z humorem przyciągnie każdego. Wszyscy mogą odnaleźć tu choć jedną własną cechę, która przypisana jest do ich znaku i sprawia, że związek jest taki, jaki jest. Może, więc warto poświęcić chwilę na lekturę i sprawdzić siebie. Książkę „Miłość zapisana w gwiazdach” czyta się szybko. Można to robić na kilka sposobów, czytając np. całość albo tylko wybrane połączenia. Oprawa graficzna cieszy oko, tekst urzeka prostotą i przyciąga tajemnicą. Rozpoczynając przygodę z tą książką, nie wiedziałam czego się spodziewać, jednak moje obawy zostały natychmiastowo rozwiane przez olbrzymią dawkę humoru i dystansu, jaką częstuje nas twórca już od pierwszych stron. Po prostu siedzisz, czytasz i uśmiechasz się do zabawnych tekstów, by po chwili trafić na element łudząco przypominający ciebie albo twój związek. To interesująca podróż po zakamarkach umysłu i wszechświata. Chwila zastanowienia ponad prawdziwością czytanego tekstu i tajemnicy, która od zawsze towarzyszy losowi zapisanemu w gwiazdach. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak walczyć z wewnętrznym pięknem i niezdecydowaniem Wagi, z wrodzoną perfekcją Panny czy stanowczością Byka, starczy sięgnąć po książkę Brada Kronena i przepaść na jedno gwiezdne popołudnie, pełne humoru, niekoniecznie całkiem serio.

 • KobieceRecenzje365

  Dawno, dawno temu, kiedy byłam jeszcze cudowna i młoda, uwielbiałam czytać horoskopy. Zawsze miałam nadzieję, że coś się spełni… Teraz gdy trochę podrosłam i założyłam rodzinę, moje podejście do tego typu rzeczy nabrało innego wymiaru i podchodzę do nich dość sceptycznie. Jednak, gdy wydawnictwo Kobiece zaproponowało mi do recenzji horoskop dla par, zdecydowałam się go wziąć, by sprawdzić, czy mój mąż to ten jedyny, czy może jednak muszę go wymienić na inny lepszy znak zodiaku. ;) Zapraszam na moją krótką recenzję. „Miłość zapisana w gwiazdach – czy to naprawdę możliwe?” Przyznam się Wam szczerze, że długi czas zastanawiałam się co napisać w tej recenzji, gdyż z książki przeczytałam tylko kilka stron. Najbardziej interesował mnie mój znak zodiaku w połączeniu ze znakiem zodiaku męża. Podchodziłam do tego wszystko bardzo sceptycznie, lecz o dziwo dużo z tego, co spisał autor, było prawdą, więc może rzeczywiście miłość i inne tego typu sprawy są nam zapisane w gwiazdach. Może już od naszych narodzin wiadomo, z kim w przyszłości dogadamy się najlepiej, jaki znak zodiaku pasuje do nas najlepiej i z kim warto budować przyszłość. Książka ebook ta jest fajną ciekawostką, lecz myślę, że najbardziej będą nią zainteresowane osoby wolne, które mają wybory partnera przed sobą i które wierzą w astrologiczną moc horoskopów. Ja na pewno własnego egzemplarza się nie pozbędę, ponieważ jako matka nastolatków będę sprawdzała i zięcia i synową, a nawet podsunę egzemplarz swoim dzieciom, by same mogły się przekonać, który znak zodiaku jest dla nich idealny. „Miłość zapisana w gwiazdach” to książka, która jest prześlicznie wydana, a sama okładka niesamowicie przyciąga wzrok, więc jeżeli lubicie horoskopy, lubicie sprawdzać, kto jest Wam pisany, to koniecznie musicie zaopatrzyć się właśnie w tę książkę. Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiecemu.

 • Kamila Orłowska

  Kobiety czy zastanawiałyście się kiedyś ponad tym jaki wpływ na Wasze związki mają znaki zodiaku? Czy wierzycie w moc astrologii? Czytacie horoskopy a może unikacie ich jak ognia? Jak myślicie, czy miłość może być zapisana w gwiazdach? Książka ebook Brad'a Kronen'a o tym jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii, z pewnością rozwieje Wasze wątpliwości. "Miłość zapisana w gwiazdach" to dość obszerna książka ebook o tym jakie relacje łączą poszczególne znaki zodiaku. To właśnie w tej książeczce dowiecie się tego czy Waga ma świetlaną przyszłość u boku Byka, lub Strzelec u boku Panny. Tu dowiecie się wszystkiego o wszystkich możliwych kombinacjach i zapewniam Was, że możecie być bardzo zaskoczone, nawet jeżeli nie wierzycie w przepowiednie i nie podchodzicie do nich na poważnie.  Brad Kronen postarał się w bardzo dokładny sposób omówić każdą z relacji między dwoma znakami zodiaku, których związki możemy poznać już nawet na podłożu starożytnym. Z pewnością czytając daną relację dowiemy się wielu świeżych interesujących informacji, jak i zostaniemy zaskoczeni ich znaczeniem jak i pochodzeniem.  Będzie tajemniczo, zabawnie, poważnie a co najistotniejsze - emocjonująco!  Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą wyjątkowo dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnorakich światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie? Dzięki tej książce pdf poznasz tajemnice horoskopu partnerskiego i dowiesz się z kim możesz zbudować dobre relacje a kogo najlepiej unikać. Obszerne opisy pozwolą Ci lepiej poznać każdą napotkaną osobę, niezależnie od tego kim ona dla Ciebie jest.  Ten tutorial pomoże znaleźć odpowiedzi na dużo nurtujących Cię pytań, a także sprawi, że z humorem odniesiesz się do relacji międzyludzkich.  Myślę, że ta lektura z pewnością będzie przyjemnym przerywnikiem w naszym zabieganym życiu, który w łatwy i przyjemny sposób uświadomi nas o wielu sprawach, a co najistotniejsze sprawi, że być może uwierzymy w coś takiego jak przeznaczenie i poważnie zastanowimy się ponad istnieniem gwiazd.  @camilleshade camilleshade-books.blogspot.com

 • Królewskie Recenzje

  Nierzadko poszukujemy tej prawdziwej miłości, zastanawiamy się czy to na pewno jest ta. Pragniemy wiedzieć jaka będzie nasza przyszłość, czy spełnią się nasze marzenia, czy będziemy mieć cudowny dom, wspaniałą drugą połówkę, czy będziemy dopasowani. Sama nie raz zastanawiałam się ponad swoim życiem, jak będzie wyglądało, czy jestem z właściwą osobą, czy będę z nią już na zawsze. Nigdy nie wierzyłam w horoskopy. Uważałam je raczej za bajeczki dla zdesperowanych wariatek, lecz sama je czasem czytałam dla zabawy. Tym razem sięgnęłam po horoskop z ciekawości. Jestem spod znaku Wodnika. Dlatego również od razu przystąpiłam do czytania o relacjach tego znaku z innymi. I wiecie co? Sprawdziło się. Byłam trochę zaskoczona. No ponieważ jak ktoś mógł to przewidzieć? Normalny zbieg okoliczności? A może rzeczywiście takie coś jest możliwe. Czy uwierzyłam w horoskopy i możliwość przepowiadania przyszłości? Prawdopodobnie jednak nie. Lecz książka ebook mimo wszystko okazała się bardzo przydatna, ponieważ dzięki niej trochę lepiej zrozumiałam siebie, własną osobowość i dzięki temu wiem jak przekazać innym to jaka jestem i jak mogą mnie łatwiej zrozumieć. Ponieważ uwierzcie, jestem bardzo zamknięta w sobie, jeśli tylko ktoś mnie rani, od razu uciekam i odgradzam się, zamiast otworzyć się i porozmawiać o tym. Ta książka ebook dużo mi uświadomiła i może dzięki niej poprawię własne kontakty na innych i zbuduję silniejsze relacje. Chcecie wiedzieć z kim stworzycie stworzyć szczęśliwy związek, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem? Jeśli wierzycie w horoskopy, powinniście sięgnąć po tę książkę, z pewnością dostarczy Wam mnóstwa interesujących i przydatnych informacji. Twórca pisze w bardzo przyjemny i lekki sposób, z nutą humoru. Daje też użyteczne rady, które przydadzą się też takim niedowiarkom jak ja. Z książki można dowiedzieć się dużo na temat osobowości danego znaku zodiaku. W moim, a także paru znajomych, przypadku, sprawdziło się. Nie musimy wierzyć w żadne przepowiadanie przyszłości, by sięgnąć po tę książkę, ponieważ przede wszystkim opowiada ona o relacjach ludzi narodzonych w poszczególnym czasie, a to dotyczy przecież każdego z nas.

 • Karolina G.

  "MIŁOŚĆ ZAPISANA W GWIAZDACH - CZY TO NAPRAWDĘ MOŻLIWE?" Twórca w swej publikacji oddzielnie scharakteryzował każdą parę znaków w kilkustronnicowych rozdziałach. W książce pdf znajdziemy wszystkie możliwe kombinacje. Brad Kronen omówił dobre i złe strony relacji, jakie zachodzą pomiędzy przedstawicielami poszczególnych znaków zodiaku. Niektóre osoby będą doskonale się dogadywać, czasem i zaiskrzy, a jeszcze pomiędzy innymi wybuchnie wojna i posypią się wióry. Z jednej strony to przecież norma, zwykłe życiowe sytuacje, z drugiej zaś, gdyby czasem zgłębić się w astrologiczne tajniki i zależności, moglibyśmy nieco się zdziwić, analizując rzeczywistość. Na sięgnięcie po tę pozycję zdecydowałam się z ciekawości, zainteresowana byłam zwłaszcza połączeniem Koziorożca z Rakiem - tak, to właśnie tych znaków przedstawicielami jesteśmy z moim facetem. Czy treść zawarta w poradniku zbiega się z rzeczywistością? Prawdopodobnie nie zaskoczę Was, stwierdzając, że element z astrologicznych prawd ma pokrycie w naszym życiu i związku, natomiast inne zupełnie mijają się z prawdą. W końcu horoskopy i połączenia zodiakalne to magia, którą nie zawsze trzeba traktować serio :). "Miłość zapisana w gwiazdach" to ciekawy poradnik, który jedni będą traktować z przymrużeniem oka, dla innych stanie się astrologiczną biblią. Ja należę do tej pierwszej grupy, od zawsze lubiłam od czasu do czasu zajrzeć do horoskopu albo postawić sobie wirtualnego tarota, oczywiście tylko i wyłącznie dla chwili odskoczni. Myślę, że ta pozycja doskonale sprawdzi się np. w taki wieczór, jak Andrzejki. Podczas spotkania z przyjaciółmi możecie sięgnąć po tutorial Brada Kronena i przewertować ciekawe Was kombinacje znaków. Być może za rogiem czai się miłość ;)?

 • Books Harmony

  Dużo osób wierzy w horoskopy a także wpływ znaków zodiaku na własne życie, czy możliwe, że znak zodiaku astrologia determinuje to, że pomiędzy dwojgiem ludzi od razu zaczyna iskrzyć? Wydawnictwo Kobiece około miesiąca temu wydało książkę Miłość zapisana w gwiazdach: Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii, to poradnik, dzięki któremu poznamy tajniki horoskopu partnerskiego a także dostaniemy info na temat tego jakie relacje stworzymy z osobą spod konkretnego znaku zodiaku. Miłość zapisana w gwiazdach składa się z rozdziałów, w których znajdziemy wszystkie możliwe zestawienia znaków zodiaku. Każdy epizod to około 5-6 stron, twórca zwraca się do czytelnika w zabawny sposób, przez co opisy czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Z epizodów dowiemy się jaką relacje stworzą osoby spod danego znaku, jakie cechy charakteru można przypisać tym osobom, jakie żywioły są nam przypisane, a także czy żywioły te współgrają ze sobą. Nie jest to pozycja, którą czytało by się jednym tchem, ani książka ebook którą każdy czytelnik przeczyta od deski do deski. Myślę, że znaczna element osób zainteresuje się wyłącznie zestawienie własnego znaku zodiaku a także zodiaku własnego partnera, czy również przeczyta horoskop własnych rodziców, albo najlepszej przyjaciółce :) Lecz jest to książka ebook prześlicznie wydana, dlatego myślę, że doskonale sprawdzi się jako prezent. Ja podchodzę z dystansem do astrologii, dlatego opis mojego horoskopu przyjmuję z przymrużeniem oka, co nie zmienia faktu, że z ciekawością go przeczytałam. Oczywiście to co przeczytamy w tej publikacji nie powinno determinować naszych wyborów dotyczących życiowego partnera. :D 🌟

 • Erna Eltzner

  Jakimi kryteriami kierujemy się, gdy próbujemy odnaleźć miłość życia? Niektórzy z nas patrzą w gwiazdy i to za ich pomocą chcą uzyskać potwierdzenie słuszności swych wyborów. Ile sekretów zostało zapisanych w kosmosie? Ile jeszcze czeka na odkrycie? Brad Kronen od ćwierć wieku profesjonalnie zajmuje się astrologią. Z wykształcenia jest psychologiem, mieszka w Los Angeles. Jego klientami są celebryci, którym stawia karty, nakreśla horoskopy, opowiadając o wielu aspektach życia. Kronen postanowił napisać książkę, swoisty wstęp do przygody z astrologią, dla każdego. Skupia się w niej na zagadnieniu będącym siłą napędową świata, czyli miłości. Znaki zodiaku fascynują od dawna. Przypisane im cechy mają określać nasze charaktery, łączyć nas z innymi lub doradzać, których osób lepiej unikać. Zagadnienie ewoluowało przez wieki, dziś docierając poprzez telewizję, Internet, po prostu również literaturę. Twórca zebrał najistotniejsze info i okrasił je idealnym dowcipem, dzięki czemu są idealnie przyswajalne, z pewnością zachęcą do dalszych poszukiwań… Wszyscy potrzebujemy odrobiny magii. Nie musimy wierzyć w skuteczność horoskopów i ślep w nie brnąć, lecz dostarczają rozrywki. Tym większe zaskoczenie, gdy przynajmniej częściowo mają pokrycie w rzeczywistości. Sama, nie ukrywam, czerpię z tego jakąś radość, od czasu do czasu. Uważam, że każdy sposób zdobywania wiedzy jest dobry, może w przyszłości się przydać. Postanowiłam sięgnąć po książkę autorstwa Brada Kronena. Słyszałam o nim wiele pozytywów, stąd kredyt zaufania. Zaczynając lekturę, nie miałam specjalnych oczekiwań. Tak szczerze, to ciężko było mi się na cokolwiek nastawić. O dziwo, spotkało mnie dużo niezłej zabawy. Muszę pochwalić wydawnictwo za pomysł na okładkę, ponieważ namawia do czytania, nie jest kiczowata, co nierzadko zdarza się w przypadku publikacji o takiej tematyce. Ładnie się prezentuje, bardzo estetycznie, bez przesadnej feerii barw. Tę pozycję najlepiej traktować w kategorii ciekawostki. Początkowo zdziwił mnie gabaryt, ponieważ wydawało mi się, że wszystko da się omówić na ledwo kilkudziesięciu kartkach. Mimo tego, całość czyta się naprawdę dynamicznie i lekko. A także przyjemnie. Kronen „przemycił” kilka informacji ocierających się o astronomię, historię, mitologię. Ten zabieg dość mocno zaskoczył. Przyznam, że chciałabym, żeby Brad poświęcił kolejną publikację tej bardziej naukowej stronie wróżbiarstwa. Sądzę, iż ma ku temu odpowiedni potencjał, a cały dział go interesuje. „Miłość zapisana w gwiazdach” została porządnie skonstruowana, ciężko znaleźć jakieś większe minusy, a poszerzanie horyzontów zawsze jest wskazane. Książka, zgodnie z tytułem, krąży wokół uczuć romantycznych i udanych związków, lecz zawarte w środku rady można podpiąć również pod przyjaźń, relacje z szefem albo członkiem rodziny. Ta uniwersalność to bardzo przydatna cecha, zwłaszcza podczas dowolnej interpretacji danych połączeń. Największy atut to, w mej opinii, styl Kronena. Dużo razy skłonił mnie do uśmiechu własnymi sarkastycznymi uwagami. Komentuje w zabawny sposób, nie siląc na wydumaną atmosferę pełną niezrozumiałej grozy. To sprawiło, że odnosiłam wrażenie, iż rozmawiam z dobrym znajomym, który chce uchylić rąbka tajemnicy. Idealnym człowiekiem. Jestem zadowolona, że twórca podkreślił ważną kwestię — każdy związek może być szczęśliwy albo stać kompletną katastrofą, bez względu na układ gwiazd. Przecież ostateczne wybory tworzymy my sami, kowale swego losu, mamy na niego wpływ. Ta publikacja przede wszystkim skłania do kilku przemyśleń na temat swojego charakteru, zastanowienia się ponad nim. Pukałam się w czoło wyczytując wady mojego zodiaku, lecz po głębszym namyśle znalazłam w tym trochę prawdy. Ciekawym pomysłem na jesienny wieczór jest przeglądanie książki w większym gronie. Usiąść w kółku, przy herbacie i cieście, podyskutować o naszych podobieństwach a także różnicach. Gwarantuję, dużo się o sobie dowiecie! „Miłość zapisana w gwiazdach” to interesująco napisana książka, która nieźle nadaje się na upominek dla bliskich. Oczywiście, musimy pamiętać, że mimo wróżb, choćby zgodnych z rzeczywistością, jesteśmy indywidualnościami, więc należy tę pozycję czytać z lekkim przymrużeniem oka. Sądzę. iż Brad Kronen w istocie posiada dużą wiedzę w dziedzinie astrologii, toteż obiecuję, iż nie trafimy w jego publikacji na „bajeczki”. Naprawdę przyjemna lektura!

 • tygrysica

  „Miłość zapisana w gwiazdach” to cudownie wydany horoskop, który doskonale nadaje się dla osób poszukujących drugiej połówki, a także dla tych będących już w nieustannych związkach. To właśnie tutaj wszyscy bez względu na status mogą się przekonać jaki znak zodiaku do nich najlepiej pasuje a także czy ich związkowi sprzyjają gwiazdy. Brad Kronen w własnej najwieższej książce pdf przeistacza się w doradcę do spraw miłosny, który łączy ze sobą w pary wszystkie dwanaście znaków z zodiaku. Po szczegółowym zanalizowaniu każdego z nich przedstawia wady i plusy związku z osobą spod danego znaku. Twórca robi to w naprawdę fajny i zabawny sposób dzięki czemu czyta się jego książkę dynamicznie i bardzo przyjemnie. Sądzę jednak, że wszystkie te porady nie powinny zostać uznane za wyznacznik podczas poszukiwania drugiej połówki, bo każdy z nas jest indywiduum i nie zawsze wpasowuje się w własny znak zodiaku. Dlatego zdecydowanie należy potraktować je z delikatnym przymrużeniem oka. Jeśli jesteście ciekawi czy przepis na miłość został faktycznie jest zapisany w gwiazdach to koniecznie sięgnijcie książkę Brada Kronena. Nawet jeśli nie wierzycie w horoskopy to warto ją przeczytać chociażby dla niezwykłego poczucia humoru autora. A nuż może okaże się, że miłość naprawdę została zapisana w gwiazdach. Gorąco polecam! Aleksandra Poszukaj mnie na: http://tygrysica.tumblr.com/ https://www.instagram.com/tygrysicaa/

 • Nemezis

  Pragnęlibyście wiedzieć, z kim macie największe szanse stworzyć udany związek? Który znak zodiaku jest najbardziej zgodny z Waszym? Jakie przeszkody mogą stanąć Wam na drodze i w jaki sposób sobie z nimi poradzić? Brad Kronen, Doradca do Spraw Miłosnych, uzbrojony w astrologiczną wiedzę, chętnie udzieli odpowiedzi. Czy wiedzieliście, że z astrologicznego punktu widzenia najlepiej pasują do siebie osoby urodzone pod znakami należącymi do tego samego żywiołu? Nieźle zapowiadają się też związki żywiołów uzupełniających się: ogień + powietrze albo ziemia + woda. Bliscy zodiakalni sąsiedzi pozostają z kolei w sytuacji neutralnej - ani dobrej, ani złej, ale żeby coś z tego wyszło, trzeba nimi porządnie potrząsnąć. A co z tymi najbardziej niekorzystnymi kombinacjami? Spokojnie, nawet taka relacja nie jest z góry skazana na porażkę, choć będzie pewnie wymagała wiele więcej wysiłku i wielu kompromisów. "Miłość zapisana w gwiazdach" to tutorial astrologiczny, w którym znajdziecie wszystkie możliwe kombinacje znaków zodiaku. Każdej z nich twórca poświęcił odrębny rozdział, prezentując w nim cechy charakteru obydwu stron, poziom zgodności danego połączenia znaków, mocne strony ich związku a także możliwe przeszkody, jakie mogą napotkać. Kronen nie pretenduje jednak do roli wyroczni, ale przedstawia wszystko z przymrużeniem oka, przemycając do publikacji wielką dawkę humoru. Na każdym kroku podkreśla też, że każdy związek może się udać, bez względu na to, czy dotyczy znaków astrologicznie zgodnych, czy również nie. Każdy może też zakończyć się armagedonem czy scenami rodem z filmu o Godzilli. Tutorial Brada Kronena to przemyślana i bogata w info lektura. Zawarte w niej rady z pewnością pomogą w budowaniu trwałego i szczęśliwego związku. Przy tym twórca cały czas przeplata je z pełnymi humoru uwagami. Dodajmy do tego lekki styl i obrazowe, śmieszne porównania, a otrzymamy pozycję, która prócz swej podstawowej funkcji poradnika zapewnia też solidną dawkę rozrywki. Możecie śmiało po nią sięgać, nawet jeśli astrologia nie należy do kwestii, jakie bierzecie pod uwagę, dokonując miłosnych wyborów. Polecam. Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu! ogrodksiazek.blogspot.com

 • Biały Notes

  Wielu uważa, że wiara w horoskopy jest śmieszna, lecz bądźmy szczerzy – jak nierzadko zdarzało Wam się zajrzeć na ostatnią stronę gazety, żeby dowiedzieć się co nieco o własnej przyszłości? Zamiast jednak łapać za zmyślone pismakowe bzdury, sięgnijcie po autora, który zna się na rzeczy. „Miłość zapisana w gwiazdach” to w pełni profesjonalna, a przy tym wyjątkowo przystępna książka, w której wróżby rzeczywiście się sprawdzają. Co więcej, jest to tytuł ponadczasowy, bo nie koncentruje się konkretnym roku, a znaki zodiaku przecież się nie zmieniają (no chyba, że NASA faktycznie wprowadzi znak Wężownika). Krótko mówiąc – ten partner, czy inny, „Miłość zapisana w gwiazdach” zawsze będzie aktualna. Polecam!

 • Katarzyna Kat.

  "Miłość zapisana w gwiazdach" to nie poradnik, ani horoskop na Świeży Rok. To książka, która w idealny sposób prezentuje jaki wpływ na nasze życie wywiera nie tylko charakter, lecz też to, pod jaką gwiazdą się rodzimy, czyli do jakiego znaku zodiaku należymy. Nie wszyscy z nas pewnie wierzą w moc horoskopów, astrologii czy numerologii, lecz co w momencie, kiedy otwieracie książkę czy również jakiś artykuł, i to, co tam czytacie okazuje się prawdą? Brad Kronen pokazuje, że kluczowy jest odpowiedni dobór partnera/partnerki, z którymi pragniemy przeżyć resztę życia. Jednakże co należy zrobić kiedy wszystkie związki kończą się niepowodzeniem? Może to rzeczywiście nie jest odpowiednia połówka, która jak Panna i Baran nigdy się ze sobą nie dogadają. Książka ebook ta, to bardzo ciekawa pozycja, której mam nadzieję, nikt z Was nie będzie brał za bardzo do serca, ponieważ jak wiadomo w życiu wszystko jest możliwe i nawet jeśli horoskop mówi Wam jedno, przyszłość zawsze można zmienić, ponieważ o tym decydujemy wyłącznie my. Twórca w przyjemny sposób i łatwym mową tłumaczy czytelnikowi na czym opiera się astrologia. Ujawnia kombinacje zodiakalnych par, które będą ze sobą żyć w "symbiozie" a także takie, które nie mają prawa w ogóle istnieć. Podczas lektury byłam rzeczywiście zdziwiona niektórymi faktami dotyczącymi mojego znaku zodiaku. Wiele informacji na ten temat prosto mogłam dopasować do siebie, więc przekonałam się, że rzeczywiście, istnieje taka możliwość, że każdy z nas ma tą wyczekiwaną, wymarzoną miłość zapisaną w gwiazdach. Pamiętajmy jednak, że czasem warto zaryzykować i przepowiednie dotyczącego idealnego połączenia horoskopów traktować jako ciekawostkę, a nie wyznacznik idealnego chłopaka czy dziewczyny. To bardzo interesująca książka, która w przyjemny sposób umili Wam chwilę, które spędzicie ponad jej lekturą. Zalecam tę książkę szczególnie tym osobom, które lubią poznawać nowe aspekty życia i z dystansem a także ograniczonym zaufaniem podchodzą do życia i prawdziwości horoskopów, ponieważ niczego nie możemy brać za pewnik, ponieważ prawdziwe szczęście przejdzie bądź czeka tuż obok, a tak prosto je przegapić.

 • Sun Reads

  Wydawnictwo Kobiece nierzadko serwuje nam interesujące pozycje, które nie zawsze są standardowymi książkami. Tak jest z Miłością zapisaną w gwiazdach, jest to poradnik, na który zdecydowałam się, tylko dlatego, iż jako dzidziuś uwielbiałam czytać horoskopy, a znaki zodiaku do tej pory tworzą dla mnie tajemnice. My jako ludzie jesteśmy ciekawi własnych losów, nawet jeśli nie do końca mogą być prawdziwe. Wszystko, co jest związane z naturą człowieka, a już szczególnie z miłością, zawsze jest nieprzewidywalne, więc pragniemy znać każde odpowiedzi, jakie możemy dostać. Twórca książki w paru stronach przedstawia nam relacje między poszczególnymi parami znaków zodiaku, mamy tu każdą kombinację, która mówi o ich przeznaczeniu. I choć są to "astrologiczne bzdury"- no bo, skąd kosmos będzie wiedział, że każda osoba o określonym znaku zodiaku będzie miała taką samą osobowość? - wszystko spisane jest przystępnym języku. Ba! Twórca ma poczucie humoru, które wplata między słowa i sprawia, że przy czytaniu tych ciekawostek miałam wrażenie, jakbym korespondowała ze znajomym. Muszę przyznać, że dużo fragmentów odzwierciedlało moje życie, lecz nie do końca. Książka ebook omawia też osobowości każdego ze znaków. Jako bliźnięta, od razu rzuciłam się, aby sprawdzić, jak oddziałują na mnie inne znaki zodiaku. Po pierwsze, zostałam przedstawiona jako papla - wcale taka nie jestem. Wręcz przeciwnie, lecz to nie oznacza jednak, że wszystko, co przeczytałam to bzdety, bowiem inne wymienione cechy charakteru już się zgadzały. Dowiedziałam się przy tym wielu ciekawostek i, jak się okazało, mój znak zodiaku jest dość niezwykły na tle innych. Najbardziej jednak zdziwiła mnie moja domniemana relacja z koziorożcami, które opisane są jako przeciwieństwa bliźniąt - drażliwi, nieufni intelektualiści, zimni jak lód - dlatego taki związek miałby najmniejszą szansę na przetrwanie. W moim życiu się to nie zgadza, jednak twórca jedynie snuje przypuszczenia i dodatkowo daje rady, co zrobić w sytuacji złączenia dwóch konkretnych znaków. Choć szczerze nie wierzę w takie rzeczy, to jednak nieźle się o tym czyta i taka już ludzka natura, że ciekawość ciągnie nas do takich łamigłówek. Zostały one spisane w przystępnym języku, niczym w rozmowie z drugą osobą, przez co czyta się dynamicznie i nieprawdopodobnie przyjemnie, jak ulubioną książkę. Dzięki powyższym informacjom, już wiecie, że z lektury wyciągnęłam kilka niuansów na temat znaków i mam nadzieję, że to zaostrzyło Waszą ciekawość wobec swoich relacji albo choćby kombinacji astrologicznego przeznaczenia, które zostało Wam zapisane w niebie. A nóż Wam się będzie zgadzać. Sam twórca książki jest astrologiem i specjalistą od Tarota, więc jeśli nie przemawia przez Was dusza romantyka, to pewnie doświadczenie i fakty tak.

 • ryszawa.blogspot.com

  Szczerze powiedziawszy, trudno mi napisać coś konkretnego o tej pozycji. Tak naprawdę nie kupiłabym jej sama, lecz jako zaproponowano mi egzemplarz recenzencki, to stwierdziłam, że sprawdzę, „czy jesteśmy sobie z mężem pisani”. Oczywiście słowa Brada Kronena traktuję z przymrużeniem oka. Nie wierzę w horoskopy, wróżki, ani inne tego typu rzeczy, lecz zdziwiłam się, kiedy czytając, spostrzegłam pewne podobieństwa do naszych osobowości. Ciekawa mnie kwestia zajmowała dokładnie pięć stron. Mogłabym je na spokojnie przeczytać w księgarni podczas jej przeglądania. Nie interesują mnie kompilacje innych znaków zodiaków, właściwie, po co mi to wiedzieć? Męża w najbliższym okresie nie mam zamiaru zmieniać, więc to, czy facet spod znaku raka, czy wodnika byłby mi przez gwiazdy bardziej pisany, nie bardzo ma dla mnie znaczenie, zwłaszcza że nie wierzę w takie rzeczy. Uważam, że każdy człowiek jest indywidualną jednostką i ma własny charakter, który nie jest taki sam jak u innych, tylko ze względu na łączący ich znak zodiaku. Pozycję zalecam singlom, którzy kierują się w tym życiu astrologią. Wówczas przed podjęciem decyzji o związku z drugą osobą będą mogli dowiedzieć się, czy gwiazdy są im przychylne, czy raczej nie. Zalecam ją też wszystkim tym, których ta tematyka po prostu interesuje. Jeśli jesteście w związku, możecie też sprawdzić połączenie swej drugiej połówki z jej byłym partnerem, lecz osobiście nie zalecam tego zachowania, bo ja się dowiedziałam, że była partnerka męża pasuje do niego bardziej ode mnie :) Całe szczęście, że tak jak to podkreślałam wcześniej, nie wierzę w takie rzeczy. Książka ebook jest cudownie wydana, a jej okładka przyciąga wzrok. Lubię minimalizm, a oprawa „Miłości zapisanej w gwiazdach” doskonale wpasowuje się w ten kierunek. Podoba mi się też lekki styl a także poczucie humoru autora. Podsumowując: można raz przejrzeć, lecz jak na mój gust, nie jest to pozycja obowiązkowa.

 • AgaZaczytana

  Nie ukrywam, że zdecydowałam się na tę książkę z czystej ciekawości. Chciałam sprawdzić co się w niej znajduje. Utwierdziłam się w przekonaniu, że mój związek jest udany, a książka ebook tylko przedstawiła mi jego inny obraz. Jednak do rzeczy. 'Każda kombinacja znaków jest w stanie stworzyć związek w kontekście romantycznym.' Nigdy nie przykładałam szczególnej uwagi do astrologii. Czasem czytam horoskop, lecz bardziej w wyniku zainteresowania, co akurat zostało dla mnie wymyślone na dany dzień czy miesiąc, a nie z powodu wiary w to, co może się wydarzyć, ponieważ jest zapisane gdzieś tam w gwiazdach. Poradnik, który właśnie przeczytałam ma formę swego rodzaju spotkania pary znaków zodiaku z Doradcą do Spraw Miłosnych. Przedstawienie podobieństw i przeciwieństw ukazane jest w sposób monologu terapeuty podczas sesji z konkretną parą znaków. Uważam, że jest to idealna forma przekazu. Treść przedstawiona została w przyjemny i prosty do zrozumienia sposób. Nie jest to sztywna forma naukowa, przez co w fajny sposób można dowiedzieć się paru ważnych faktów. 'Każdy znak może potencjalnie działać z innym. Niektóre kombinacje wymagają tylko znacznie większego nakładu pracy, aby osiągnąć stan harmonii,' Z pewnością zawarte porady nie byłyby dla mnie wyznacznikiem i nie szukałabym na ich podstawie własnej drugiej połowy. W momencie jednak, kiedy nie jestem sama te kilka stron, dotyczące naszych znaków zodiaku zaspokoiły moją ciekawość i dały mi potwierdzenie tego, co już wiem. Jeśli zatem jesteście ciekawi kto według autora jest wam zapisany w gwiazdach i z kim stworzycie najlepszy związek - polecam. Warto przeczytać i warto, w czasem humorystyczny sposób dowiedzieć się jak wygląda albo będzie wyglądać skrawek naszego życia prywatnego.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!