Czytaj więcej:
Niemiecki w 1 miesiąc - kurs okładka

Średnia Ocena:Niemiecki w 1 miesiąc - kurs

Kurs językowy z nagraniami dla początkujących* Wydanie 2012 – z dwukolorowym podręcznikiem i w komfortowym formacie* Idealny materiał na dynamiczny początek albo powtórkę* Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom nauczysz się podstawowej komunikacji w języku obcym* Poznasz podstawy gramatyki, objaśnianej po polsku* Dzięki licznym przykładom nauczysz się, co powiedzieć w określonych sytuacjach* Powtórzysz zdobytą wiedzę dzięki ćwiczeniom z kluczem

Szczegóły
Tytuł Niemiecki w 1 miesiąc - kurs
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo LektorKlett
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niemiecki w 1 miesiąc - kurs pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niemiecki w 1 miesiąc - kurs Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niemiecki w 1 miesiąc - kurs PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • agata kardas

    idealna książka, przyjemność nauki języków obcych, przystępna cena i dynamiczna wysyłka

  • Patrycja Witek

    Kurs godny polecenia, przeprowadzony w sposób czytelny i łatwy prawdopodobnie dla każdego użytkownika. Bardzo niezły podręcznik dla każdego kto chce sobie przypomnieć i powtórzyć podstawy języka niemieckiego. Lekcje przeprowadzone rzeczowo a zarazem na tyle prosto, że nie sprawiają trudności nawet początkującym użytkownikom. Nagrania proste do zrozumienia, jest czas na powtórzenie. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!