Czytaj więcej:
Pan od seksu okładka

Średnia Ocena:Pan od seksu

Zbigniew Lew-Starowicz jakiego nie znacie!W swoim gabinecie przyjmował polityków, biznesmenów, księży, artystów, a nawet pracowników tajnych służb i mafiosów! Jak w gabinecie seksuologa zachowują się mężczyźni, a jak kobiety? Z czym sobie nie radzą Polacy i jakiej pomocy najczęściej potrzebują? Z jakimi najdziwniejszymi kłopotami profesor Lew-Starowicz miał do czynienia w własnej praktyce? I czemu zaczął palić fajkę? Zbigniew Lew-Starowicz spisał dużo książek, w tej - po raz pierwszy – pisze o sobie: o własnej miłości do wojska, o początkach pracy seksuologa i o tym, czy seksuologowi łatwiej rozmawia się z kobietami. O pionierskich czasach, w których na zaburzenia erekcji stosowano zastrzyki ze strychniną, a furorę robił radziecki Erekton. To historia najbardziej słynnego „pana od seksu” w Polsce, niestrudzonego edukatora rodaków, który przejechał kraj wzdłuż i wszerz, by uczyć sztuki kochania w szkołach, w wojsku, PGR-ach i na tajnych spotkaniach.

Szczegóły
Tytuł Pan od seksu
Autor: Lew-Starowicz Zbigniew
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pan od seksu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pan od seksu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pan od seksu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Koala

  Mężczyzna ma wiedzę i dar do jej przekazywania. Nie ma siły aby po przeczytaniu tej książki coś nie zmieniło się na lepsze. Poza tym miło się czyta i czasami rozbawić.

 • mariusz

  Super książka ebook dla wszystkich, którzy lubią Pana od sexu, bardzo ładnie wydana, fajnie napisana miło się ją czyta, polecam.

 • mikolaj97

  Seks przestał być od pewnego czasu tematem tabu. Prof. Lew-Starowicz malując na kolejnych kartach historię własnego życia, odkrywa przed nami tajniki świata seksu- z wieloma jego patologiami włącznie. Książkę czyta się jednym tchem. Twórca idealnie operuje słowem i zaprasza do dalszej "degustacji". Zalecam wszystkim!

 • Joanna

  Idealna - lekka, przyjemna, fajnie i dynamicznie się czyta, z małym dystansem. Biografia, nie tylko książka ebook o seksie. Zalecam gorąco!

 • crazydevil07

  Lubie czytać biografię osób, które osiągnęły coś więcej niż karierę w telewizji. Ten Pan miał bardzo interesujące życie a jednocześnie jest człowiekiem jak każdy z nas. Opowiada o własnej młodości, pracy i rodzinie. Bardzo przyjemna, lekka książka ebook na poprawę humoru.

 • Bonifrater

  Jak zwykle twórca dowcipny, humorystycznie mówiący o seksie. Idealna pozycja wydawnicza!

 • pausaj

  Książka ebook genialna, z humorem! A co najistotniejsze zamiast chichotu pojawia się szacunek dla człowieka, którego profesja w danych czasach nie była łatwym "kawałkiem chleba". Ta historia prezentuje jak przełamać tabu, jak zbudować wizerunek i w tym wszystkim być szczęsliwym człowiekiem. Mądra pozycja na świąteczny prezent! :)

 • legut

  Jeśli liczycie na pikantne szczegóły z alkowy najsłynniejszego polskiego seksuologa, czeka Was sromotny zawód. Paradoksalnie o życiu prywatnym Lew-Starowicz pisze bardzo niewiele. Znajdziemy nieco wspomnień z dzieciństwa, opowiadanie o rodzinie i nostalgiczne opisy Sieradza z którego pochodzi profesor. To jednak, co w książce pdf tej jest najciekawsze to z dużą dozą ciepła i zrozumienia omówiony konflikt pomiędzy Państwem a Kościołem i "seks polski" jako z jednej strony oręż a z drugiej strony kukułcze jajo. Rzeczywistość jest jak zwykle pełna paradoksów: to temat na tyle ważny, by wplątywać Starowicza w sytuacje rodem z komedii omyłek, a jednocześnie, niczym "taktowne" przeciąganie liny, na zmianę poczuwać się i zwalać na siebie odpowiedzialność za edukację seksualną młodzieży. Żadna prawdopodobnie książka ebook wyraźniej nie daje do zrozumienia, że prywatne jest polityczne. Zwłaszcza w Polsce.

 • justynajurczak

  Pan lekar w własnej książce pdf raczy nas zabawnymi anegdotami ze własnego gabinetu. Wielokrotnie podkreśla, że gdyby nie jego pacjenci, to nie miałby o czym opowiadać. Mowa lektury jest swobodny, dowcipny - przypomina wypowiedzi lekarza słynne nam z telewizyjnych programów. Serdecznie zalecam Wam lekturę "Pana od seksu"!

 • wiszenka

  Książka ebook najbardziej słynnego seksuologa ostatnich lat. Lew Starowicz w swoim dorobku ma już dużo tytułów, ten jednak dotyczy jego samego. Twórca omawia bardzo prostym, zrozumiałym dla każdego czytelnika językiem, na czym polega jego praca, z jakimi kłopotami przychodzą do niego pacjenci, jak to się stało, że zaczął palić fajkę i dlaczego został seksuologiem a także dużo innych ciekawostek ze swego życia. Książka ebook zawiera kolorowe fotografie (i czarno-białe z dzieciństwa i pobytu w Wojskowej Akademii Medycznej) jak też kilka statystyk dotyczących zmian w poglądach ludzkich na sprawy związane z seksem dawniej i dziś. Lew Starowicz niewiele pisze na temat własnych związków z kobietami, czego spodziewałam się po tym tytule, lecz być może jest to materiał na kolejną książkę...Pozdrawiam bardzo serdecznie i zalecam "Pana od seksu" :)

 • Felipescu

  Idealna książka ebook z dawką humoru, z której nawet można się co nieco nauczyć.Czyta się bardzo przyjemnie, bez kalectwa i łamania języka.Jedną noc mi to zajęło, chciałoby się więcej takich pozycji.Polecam.

 • Ekspert Empiku

  Pierwsza autobiografia najpopularniejszego polskiego seksuologa. Zbigniew Lew-Starowicz spisał już dużo ebooków w własnej dziedzinie, ta jednak, w odróżnieniu od wcześniejszych, omawia doświadczenia z pracy, która nie może być nudna! Zafascynowany wcześniejszymi publikacjami autora, sięgnąłem po autobiografię. Liczyłem na barwne, śmieszne historie, lekki mowa i ciut pikanterii. Nie zawiodłem się w żadnym momencie. Pan Lew-Starowicz potrafi pisać o rzeczach kluczowych zarówno z powagą jak i z humorem, nie nudząc przy tym czytelnika. Przywodzi mi na myśl pana Kleksa, z tym, że dla dorosłych.Maciej Duda, Empik Olsztyn

 • Gryfina

  Czytając o życiu i zawodowej karierze pana Lwa-Starowicza co jak co, lecz nudzić się na pewno nie można:-) Jest to według mnie jedna z ciekawszych autobiografii, jakie ostatnimi czasy powstały. Książka ebook napisana genialnie i lekko, z dystansem i pewnym przymrużeniem oka, a do tego idealna okładka, amorek mnie rozbroił:-)

 • Tibi

  Zbigniew Lew-Starowicz jest jednym z najlepszym, a bez wątpienia najsławniejszym seksuologiem w Polsce. Wydał kilkanaście publikacji rozwiewających kłopoty natury seksuologicznej. W najwieższej pozycji "Pan od seksu" dzieli się z nami własną historią, sprawnie wplatając w nią coraz to lepsze smaczki ze własnej kariery medycznej, z humorem i dystansem to świata. Polecam!

 • Dejzi

  Profesor Lew Starowicz spisał dużo ciekawych książek, lecz ta jest wyjątkowa. "Pan od seksu" jest to bowiem doskonała autobiografia tego najbardziej słynnego polskiego seksuologa. Przeczytamy tu nie tylko o tym, co sprawiło. że profesor wybrał właśnie taką a nie inną profesję, lecz także o różnorakich dziwacznych przypadkach, z którymi się zetknął w trakcie całej pracy zawodowej. A wszystko to spisane z humorem i dystansem do siebie i świata :)

 • LeoniMa

  „Jeśli do mojego gabinetu w centrum miasta wkroczy kiedyś biały nosorożec, nie mrugnę okiem. Nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Miałem do czynienia z tak wieloma zaburzeniami i dziwactwami w tej sferze życia, że ciężko byłoby mi je wszystkie opisać” – czytamy w książce. Profesor z jednej strony omawia własne życie i wszystkie zdarzenia, które doprowadziły go do zostania najbardziej znanym seksuologiem w Polsce, z drugiej poświęca dużo ustępów swoim pacjentom, życiu seksualnemu Polaków (ostatni rozdział: Raport niemożliwy. Seks po polsku) a także rozwojowi bardzo młodej dziedziny nauki, jaką jest seksuologia. W efekcie dostajemy swoiste kompendium, spisane z poczuciem humoru i rozbrajającą szczerością. Myślę, że czytelnicy mogą być zadowoleni.

 • Małgorzata G.

  Lew Starowicz to zdecydowanie najbardziej słynny i ceniony w Polsce seksuolog. Jego świeża książka ebook nie jest jednak kolejnym medycznym opracowaniem, naukowym wywodem na temat kluczowych kwestii z zakresu seksuologii. „Pan od seksu” to autobiograficzna publikacja, która jest osobistym spojrzeniem autora na kłopoty Polaków z seksualnością, lecz też przemyśleniami na temat czasów, czy zmian jakie zachodzą w podejściu do spraw, które jeszcze do niedawna były tematem tabu. Wreszcie wiele jest tutaj doświadczeń z prywatnego życia Lwa Starowicza, dowiemy się dużo o jego dzieciństwie, początkach kariery, o stosunku do wojska, relacjach z kościołem, życiu w PRLu, czy kontaktach ze słynnymi ludźmi. Bardzo interesująca książka, warto po nią sięgnąć.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!