Czytaj więcej:
Pasja budzi się nocą okładka

Średnia Ocena:Pasja budzi się nocą

Ewa to dziewczyna mocno stąpająca po ziemi. Myślała, że najbliższą przyszłość ma dokładnie zaplanowaną. W ciągu paru dni wszystko się zmienia. Dostaje wsparcie od przyjaciółek, które mimo że są różne, potrafią tworzyć wspólny front. Carmen, ideał dziewczyny - jej uroda powoduje spore zamieszanie. Beata, chłodna racjonalistka, na swojej skórze testuje różnorakie podejście do mężczyzn. Zuza, wyrazista, nieraz wulgarna, bezkompromisowa w pracy, pobłażliwa dla własnych słabości, w końcu chwyta byka za rogi. Jest jeszcze „coś”: intryguje, wciąga, samo wybiera wyznawców. Dopuszcza do własnych łask albo bezwzględnie wypluwa poza nawias społeczności. Tango argentyńskie.I On. Nikt Go nie zna, a jednak życie wielu osób przewróci do góry nogami. Jego poczynania powodują cierpnięcie skóry...

Szczegóły
Tytuł Pasja budzi się nocą
Autor: Kossak Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prozami
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pasja budzi się nocą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pasja budzi się nocą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pasja budzi się nocą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ddm

    Jako tańcząca tango dziewczyna idealnie wczułam się w akcję, lecz gdybym nie tańczyła jeszcze to bym napewno zaczęła. Książkę przeczytałam w weekend - swietnie sie bawiłam.

  • Książkowo

    Niniejsza opowieść jest debiutem powieściowym autorki. W własnej książce pdf Anna Kossak prowadzi opisywaną przez siebie historię dwutorowo. Z jednej strony śledzimy dzieje czterech przyjaciółek – Ewy, Carmen, Beaty a także Zuzy; każda z nich jest zupełnie inna, różnią się także ich życiowe plany i priorytety, a mimo to dziewczyny te we wzajemnych relacjach wręcz doskonale się uzupełniają tworząc bardzo zgrany team.Autorka, która z wykształcenia jest psychologiem, a także uważną obserwatorką idealnie przedstawiła diametralne różniące się od siebie osobowości bohaterek wraz z wszelkimi ich niuansami.Anna Kossak jest także pasjonatką tanga, w związku z powyższym oczywiste jest, iż akcja jej pierwszej powieści w znacznej mierze toczy się właśnie w szkole tanga o wdzięcznej nazwie „Te Amo”. Zaznaczyć jednak należy, że niniejsza książka ebook zdecydowanie nie jest cukierkową opowiastką o kobietach, gdyż jak już wcześniej wspominałam czytelnik ma możliwość zapoznania się z drugim mocno tajemniczym wątkiem, który ma zdecydowanie sensacyjno - kryminalne podłoże. Samotny facet i jego kobiety… Ta element historii opisana jest jako krótkie wstawki pozornie niepasujące do opowieści o losach naszych czterech bohaterek.Ta kryminalna zagadka trzyma czytelnika w napięciu i została ona tak skonstruowana przez autorkę, iż dopiero pod sam koniec książki orientujemy się, co się za nią kryło. Chociaż osobiście mam wrażenie, że wątek ten nie został całkowicie zamknięty.„Pasja budzi się nocą” jest opowieścią o ludzkich emocjach i rozterkach, a także o marzeniach i niejednokrotnie bardzo głęboko ukrytych pragnieniach człowieka. Autorka w sposób wyjątkowo otwarty podkreśla znaczenie prawdziwej miłości i przyjaźni w życiu każdej i każdego z nas.Książkę ta jest według mnie dobrą i płynnie się czytającą lekturą. Sądzę jednak, że gdyby dwa główne wątki zawarte w tej powieści rozdzielić na dwie osobne książki nie przyniosłoby to uszczerbku żadnemu z nich, a być może przysporzyłoby publikacji jeszcze większe grono czytelników.

  • asymaka

    Tu wszystko tylko z pozoru wygląda tak samo, im bardziej się zagłębiamy, zaczytujemy, tym więcej pragniemy wiedzieć, szybciej poznać prawdę, tajemnicę, dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi!A na dodatek jeszcze ten taniec... zmysłowy, pełen pasji, namiętności... co za mieszanka!!! Emocji, uczuć, zagadek i nie jest to jak się zdaje początkowo opowieść ani lekka, ani banalna! Jest wątek, który powoduje, że robi mi się nieswojo, że oglądam się za siebie, mam gęsią skórkę i włosy stają mi dęba, gdy o tym czytam...Zaskakuje nas autorka niebywale, akcja toczy się szybko, jest wartka, przemyślana, dopracowana w każdym szczególe. Nie zawiedziecie się na tej książce, przysporzy Wam mnóstwa atrakcji, spowoduje, że Wasze serca zabiją szybciej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!