Czytaj więcej:
Pieniądze nie rosną na drzewach okładka

Średnia Ocena:Pieniądze nie rosną na drzewach

Książka ebook stworzona z myślą o młodych czytelnikach, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie finansów. Humorystyczny tutorial podpowiada pomiędzy innymi, jak oszacować własne wydatki, ułożyć i zrealizować plan finansowy, oszczędzać i zarządzać oszczędnościami, umiejętnie unikać zasadzek kredytowych czy założyć konto bankowe. Wszystkie pojęcia i zagadnienia opisano tu zrozumiałym mową i poparto przykładami z życia nastolatka. Zdobytą wiedzę czytelnik może usystematyzować i sprawdzić, dzięki zawartym w książce pdf quizom. Po tej lekturze, każdy młody człowiek będzie umiał realnie ocenić i poprawić swoją sytuację finansową, i to bez wyciągania pieniędzy z portfela rodziców!

Szczegóły
Tytuł Pieniądze nie rosną na drzewach
Autor: Mason Paul
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pieniądze nie rosną na drzewach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pieniądze nie rosną na drzewach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pieniądze nie rosną na drzewach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Beata

  bardzo fajna książka ebook nie tylko dla dzieci, lecz też dla tych którzy mają kłopot z zarzadzanie pieniędzmi. W bardzo prosty, jasny sposob omowione sa mechanizmy dzialania kart, kredytów itd

 • Julia Orzech

  Czy jest sposób, żeby wytłumaczyć dziecku, nastolatkowi fakt, że nasza portmonetka ma dno i że nie ma takie szansy, żeby cała trudno zarobiona przez tatusia pensja została przeznaczona na zachcianki dziecka? A może dobrym rozwiązaniem jest postawienie sprawy jasno i wprowadzenie małolata w podstawy ekonomii? Do takich wniosków doszli autorzy książeczki Pieniądze nie rosną na drzewach. To taki tutorial dla starszych dzieci, młodzieży, a czasem i dorosłych. Objaśnia w bardzo przystępny sposób zawiłości ekonomiczne i pozwala dojść kochanej młodzieży do jakże rozsądnego wniosku, że pieniądze nie rosną na drzewach.

 • romAN C

  Mało przyjazna, choć zewętrznie zachęcająca. Dla mnie 1 gwiazdka, dla wnuka 2 (za obrazki)

 • Aurelia Wojtkowiak

  Świnki skarbonki czy ukryte pod pościelą skarpety. Któż z nas nie usiłował oszczędzać? Jeśli pragniemy pojechać dokądś autobusem, kupić sobie sok, iść do kina lub do teatru, to czego potrzebujemy? Pieniędzy! Ludzie wynaleźli pieniądze, aby ułatwić sobie życie. Dawniej kiedy chcieli coś kupić, musieli się wymieniać rzeczami. Na przykład ktoś dawał kurę i w zamian dostawał warzywa. I tak wszystko się kręciło. Czasem zastanawiam się, czy kiedyś nie było łatwiej?Musiało minąć jednak dużo czasu, zanim wszyscy zgodzili się co do tego, jak powinny wyglądać pieniądze. W Chinach były to kawałki srebra. Na wyspach pacyficznych- muszle ślimaków morskich, a na Nowej Gwinei płacono świniami. Dzisiaj pieniądze występują w postaci banknotów i monet. Zarządzanie pieniędzmi to jedna z podstawowych umiejętności we współczesnym świecie. Zarządzanie swoimi pieniędzmi wcale nie jest takie trudne. Książka ebook ta zawiera mnóstwo rad, które pomogą nam genialnie obchodzić się z finansami, tak by nasze pieniądze ni

 • nimmfa

  W końcu jest! Książka, która uratuje kieszenie wszystkich rodziców"Pieniądze nie rosną na drzewach" tak jak się to niektórym małym i większym konsumentom wydaje. Każda wyciągnięta od rodziców złotówka musi być przez nich najpierw trudno zapracowana.A nie każde dzidziuś o tym wie i nie każdy rodzic potrafi dzidziusiowi odmówić. Dlatego mamy pomoc drodzy zdesperowani rodzice!Wyciągnijcie własne ostatnie pieniądze i kupcie dzidziusiowi tę książkę, która została stworzona z myślą o tych młodszych czytelnikach, którzy stawiają własne pierwsze finansowe kroki i podejmują pierwsze finansowe decyzje."Pieniądze nie rosną na drzewach" to rodzaj humorystycznego poradnika, który ma na celu uświadomienie dzieciakom faktu, że pieniądze nie biorą się znikąd. Dzięki zawartym w środku radom, dzidziuś będzie miało wiedzę na temat oszacowania własnych wydatków, nauczy się układać i realizować plan finansowy, a także co najistotniejsze nauczy się oszczędzać!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!