Czytaj więcej:
Pippi zawsze sobie poradzi i inne komiksy okładka

Średnia Ocena:Pippi zawsze sobie poradzi i inne komiksy

PIPPI w wydaniu komiksowym!Oto Pippi Pończoszanka, najsilniejsza dziewczynka świata, która mieszka w Willi Śmiesznotce i przyjaźni się z Tommym i Anniką – dzieciakami z sąsiedztwa. Wspólnie przeżywają mnóstwo przygód, ponieważ z Pippi nie można się nudzić!Drugi z trzech tomów komiksów o Pippi. W latach 1957-59 Astrid Lindgren wraz z ilustratorką Ingrid Vang Nyman stworzyły historyjki komiksowe, które ukazywały się w kolejnych numerach miesięcznika dla dzieci, a w latach 1969-71 zostały wydane w Szwecji w odsłony książkowej.Dzięki drukowanym literom komiksy mogą stać się pierwszą samodzielną lekturą. Dla jednych będą pierwszym spotkaniem z Pippi, dla innych – spotkaniem z dobrą znajomą. W każdym przypadku niepokorny charakter Pippi i jej szalone przygody sprawią, że będzie to spotkanie niezwykłe!

Szczegóły
Tytuł Pippi zawsze sobie poradzi i inne komiksy
Autor: Lindgren Astrid
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakamarki
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pippi zawsze sobie poradzi i inne komiksy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pippi zawsze sobie poradzi i inne komiksy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pippi zawsze sobie poradzi i inne komiksy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Idealna książeczka typu komiks, pisana drukowanymi literami, historyjki krótkie,śmieszne, idealne dla dzieci uczących się czytać.

  • Anna Drewniak

    Słynną na cały świat Pippi Pończoszankę, Astrid Lindgren stworzyła by umilić czas choroby własnej siedmioletniej córeczki. Najpierw były to historyjki ustne, które dopiero po trzech latach zyskały formę powieści. Wydawnictwo, które publikowało przygody Pippi , i w którym pracowała Astrid Lindgren, zajmowało się też wydawaniem gazety dla dzieci. Od 1957 roku, jedną z jego nieustannych rubryk stał się komiks o Pippi Pończoszance. Autorka pisała jego scenariusze, Ingrid Vang Nyman tworzyła wspaniałe ilustracje. W kolejnych latach opowieści te zebrano i wydano w formie sześciu książek.A bo w 2015 roku mała bohaterka skończyła siedemdziesiąt lat, Wydawnictwo Zakamarki rozpoczęło odnowioną publikację wspomnianych wyżej komiksów . Drugą element tego cyklu stanowi "Pippi sobie poradzi i inne komiksy".Książka zawiera dwanaście historyjek o najsilniejszej dziewczynce na świecie. Pippi mieszka razem z małpką, Panem Nilssonem, w Willi Śmiesznotce, przyjaźni się z Anniką i Tommym. Przeżywa bardzo różnorodne przygody, które ukazują zarówno jej psotną naturę, jak np. "Pippi wdaje się w bójkę", lecz również jej duże serce jak w "Pippi rozbiera choinkę". Nie brak przezabawnych historii, jak np. ta, w której Pippi bardzo stara się być grzeczna na podwieczorku u własnych przyjaciół. Niestety dobre maniery nie są jej mocną stroną, dlatego swoim zachowaniem wywołuje konsternacje u cioci Tommiego i Anniki. Z kolei ulubionym komiksem moich synów, okazał się "Pippi i pożar"(Myślę, że znaczna ilość wozów strażackich- "iioo iioo" - miała wpływ na ich wybór). Czytanie komiksów stało się niezwykłą zabawą dla moich dzieci. Choć jeszcze dużo rzeczy nie do końca zrozumieli, to wspaniałe malunki i bardzo oryginalne przygody tej małej dziewczynki, wywołały nie jeden uśmiech na ich twarzach. Dla nich było to pierwsze spotkanie z tą bohaterką. Ci, którzy wcześniej ją poznali, teraz z olbrzymią radością odkryją jej perypetie na nowo.Myślę, że ta forma opowieści jest dobrym metodą na zachęcenie dzidziusia do czytania książek. Krótkie, lecz wesołe opowieści, mogą wywołać zaciekawienie u tej grupy czytelników. Dla tych najmłodszych, mogą stać się elementarzem umożliwiającym samodzielne czytanie. Dla starszych natomiast, wstępem do powieści Astrid Lindgren.Jeśli chcecie zapewnić rozrywkę swoim pociechom, marzycie o tym by dowiedzieć co to SPUNK i o tym czy Pippi zostanie olbrzymią piratką,musicie koniecznie sięgnąć po ten zestaw !!!!Polecam!Więcej recenzji na fifraku.blogspot.com Zapraszam!

  • BiBi

    Znajdziemy tu moc przygód, śmiechu, twórczej zabawy z Tommym i Anniką, poznamy również dzieci, które nie lubią małego "rudzielca" i jej pomysłów. Dowiemy się czym jest tajmniczy SPUNK:) Willa Śmiesznotka jest otwarta dla gości i tętni życiem. A na koniec żegna nas Pippi z brodą!:) Zwariowana bohaterka. Fantastyczne rysunki. Znaczna czcionka w dymkach idealnie nadaje się do samodzielnego czytania i poznawania bohaterki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!