Czytaj więcej:
Poland Through Foreign Eyes. Polska oczami obcokrajowca okładka

Średnia Ocena:Poland Through Foreign Eyes. Polska oczami obcokrajowca

„Ponieważ miejsce tak wielowymiarowe i intrygujące jak Polska wymaga co najmniej książki”. Georg van der Weyden, szwedzki fotograf, pasjonat zakochany w Polsce, kilka lat temu wyruszył w długą podróż po naszym kraju. Podróż ta okazała się początkiem wyjątkowego projektu „Polska oczami obcokrajowca”. Ekskluzywne wydanie książkowe jest zwieńczeniem wieloletniej pracy Georga. Fotograf za pomocą obrazu i słowa przedstawia nasz kraj obcokrajowcom, a Polakom prezentuje piękno, jakiego wcześniej nie dostrzegali. Pomaga zrozumieć to, co nam umyka: mentalność i motywację pełnych inspiracji Polaków, dzięki którym Polska to kraj, z którego powinniśmy być dumni. Dzieło Georga podobnie jak Polska, emanuje energią, delikatnością, humorem i pewnością siebie. Zdjęcia przedstawiają to, co w Polsce wyjątkowe: bogatą kulturę, zadziwiającą scenerię, intrygującą historię, silne przekonania, uderzające kontrasty a także fascynujących ludzi. W piękny, a czasem zaskakujący, sposób ukazują kraj radosny, inspirujący i w pełni rozwoju. Praca Georga pozwala spojrzeć na Polskę z nowej perspektywy i prawdziwie się nią zachwycić. Album został opatrzony tekstem angielskim i polskim. Zawiera wstęp autorstwa zagranicznego korespondenta i pisarza – Kjella Albina Abrahamsona. Swą niezwykłą estetykę książka ebook zawdzięcza wieloletniej pracy Georga jako fotografa reklamowego.

Szczegóły
Tytuł Poland Through Foreign Eyes. Polska oczami obcokrajowca
Autor: Weyden Georg
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: P49 Production
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Poland Through Foreign Eyes. Polska oczami obcokrajowca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Poland Through Foreign Eyes. Polska oczami obcokrajowca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Poland Through Foreign Eyes. Polska oczami obcokrajowca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Ewelina Szabla

  Idealny album! Szkoda, że jego okładka pozostawia WIELE do życzenia.. Zagięty róg, a zamiast białego koloru - brud. Wygląda jakby przeleżała 10 lat w magazynie, na wysokiej półce, gdzie nikt nie zaglądał.. Jeśli ktoś szuka fajnej pozycji na upominek - odradzam - wstyd byłoby mi komuś ofiarować tak "zużytą" książkę..

 • lucyna borkowska

  super książka ebook a właściwie album , doskonała na upominek w moim przypadku na upominek dla obcokrajowca właśnie :)

 • dpalicka

  Idealnie napisana, z humorem, cudowne zdjęcia. W sam raz na upominek dla obcokrajowca!Polecam

 • anna błażukiewicz

  Cudowne zdjęcia! Zalecam nie tylko dla cudzoziemców:)

 • etarczynska

  Album kupiłam już dwukrotnie dla kolegów spoza Polski - moim zdaniem jest idealny - cudowne fotografie i nieszablonowe podejście do tematu. Nie jest to następny album z cudownymi widoczkami - to książka, która prezentuje też kluczowe momenty w historii Polski. Idealny przegląd "nostalgicznych" przedmiotów - z krótkim opisem. Poruszające fotografie i kawałek historii - plusem dla mnie jest to, że to album stworzony przez obcokrajowca, przez co nacisk jest położony na wydarzenia/rzeczy, które obcokrajowca mogą zainteresować - bez nadęcia, a za to z olbrzymią dawką poczucia humoru.POLECAM GORĄCO!

 • byczekzzielonymi

  Zalecam tę książkę zwłaszcza jako upominek dla obcokrajowca. Cudownie prezentuje smaczki Polski. Świetne zdjęcia, idealny opis.

 • metyska

  Szukałam prezentu dla Włocha, który do tej pory jeszcze nigdy nie był w Polsce, lecz niedługo być może będzie miał okazję. Pomyślałam więc o jakimś ładnym albumie - przejrzałam ich kilkanaście, zanim nie trafiłam na tę pozycję - idealny prezent, zarówno dla obcokrajowca jak i dla rodowitego Polaka - świeże spojrzenie, świetne zdjęcia, potrzebny dystans, poczucie humoru. W najbliższym czasie, zamierzam wzbogacić też swoją biblioteczkę o tę pozycję! Zalecam gorąco!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!