Czytaj więcej:
Radio Armageddon okładka

Średnia Ocena:Radio Armageddon

Poprawione wydanie kultowej dla wielu powieści. Przejmujący obraz zbiorowej samotności w czasach, kiedy każdy gest sprzeciwu prędzej czy potem zamienia się w towar, a także w świecie, w którym każde wypowiedziane słowo ostatecznie staje się po prostu hałasem. Tej powieści nie można przeoczyć: to nasz czas i nasz świat. Tytułowy zespół Radio Armageddon, założony przez czworo znajomych, ma być wyrazem odmienności, a równocześnie pełnego furii buntu przeciwko spłyconej i wszędobylskiej rzeczywistości. Sprawy komplikują się, kiedy w niewiadomych okolicznościach ginie jego lider, Cyprian, natomiast sama rzeczywistość okazuje się całkowicie ometkowana, niepodatna na gniew ani idealizm, za to w każdej sferze bezlitośnie rządzona przez znacznie potężniejsze mechanizmy sprzedaży i kupna.  Współczesny świat, pokazany przez Jakuba Żulczyka, staje się wściekłym i równocześnie bezradnym krzykiem pokolenia narodzonego po 1989 roku, dla którego niezła konsumpcyjne i odniesienia historyczne nie odgrywają już znaczącej roli (Wszystko już było, więc skoro mamy wszystko, nie mamy nic - jak cynicznie stwierdza jeden z bohaterów), natomiast świadomość nieustającego podlegania formatowaniu przez media, slogany reklamowe, wolnorynkową pseudoideologię okazuje się niezmiernie dotkliwa.

Szczegóły
Tytuł Radio Armageddon
Autor: Żulczyk Jakub
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Radio Armageddon pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Radio Armageddon Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Radio Armageddon PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Adam Lemiesz

  Prawdopodobnie zestarzałem się, to już nie moje przestrzenie. Nie ukrywam zatrwożenia obrazem warszawskich licealistów, dlatego tak bardzo cieszę się, że stale jestem z prowincji :) Ogólnie zaś, odniosłem wrażenie, że Żulczyk wkłada w głowy nastolatków psychikę pokiereszowanego trzydziestolatka. Trochę tak, jakbyśmy role licealistów obsadzali absolwentami szkół teatralnych, którzy mają już własne debiuty przynajmniej jako goście weselni u Wyspiańskiego.

 • Beata Bieńkowska-Kowalska

  Mądra opowieść, wartka akcja. Idealny obraz polskiej rzeczywistości.

 • Michalina Wysocka

  Książka ebook doskonała jak każda pozostała Jakuba Żulczyka. Oprawiona w twardą okładkę, nieźle się czyta. Zalecam każdemu kto jeszcze jej nie czytał! :)

 • kesjarge

  Ach ten Żulczyk potrafi rozjechać czytelnika emocjonalnie, niczym walec. Taki już ma styl pisania, bezpośredni, obrazowy, dobitny, trafiający w samo sedno. Czytanie Żulczuka to właśnie takie doświadczanie wielu najróżniejszych uczuć i emocji nierzadko zupełnie sprzecznych. Za to bardzo go cenię.

 • fallant

  Nie jest to opowieść dla wszystkich co to, to nie. Jeśli chodzi o fabułę to czytałem lepsze, jednak najładniejsze w tej książce pdf jest lekkie pióro autora a także w ogóle jego styl. Mowa jest żywy, nieomalże plastyczny. Czy mogę zatem polecić komuś tę książkę? Myślę, że spokojnie. Trafi ona jednak w gusta raczej wytrawnych książko-maniaków.

 • crytabuka

  Brutalnie prawdziwy i jednocześnie mocny obraz współczesnego świata. Książki Jakuba Żulczyka już takie są, zawsze w jakiś sposób odciskają piętno na czytającym, szargają wrażliwością i nerwami, uderzają autentyzmem.. Zalecam Radio Armageddon, mało jest tak nieźle napisanych, choć i porażająco prawdziwych książek.

 • tocozeniewypada

  Dawno nie czytałam tak dobrej książki. Fabuła, styl, chronologia, wszystko doskonale dopasowane. Serdecznie zalecam każdemu.

 • MisterWolf

  Radio Armagedon do łatwych ebooków nie należy. Jednak kto powiedział, że wszystko co wartościowe musi być proste i przyjemne? Liczy się wynik końcowy a w przypadku tej książki na wynik woow musiałem trochę poczekać. Przeczytałem i pierwsze 50 stron niemiłosiernie mi się dłużyło, później było już tylko lepiej i kiedy dobrnąłem do końca stwierdzam - warto było!

 • Agnieszka G

  Książka ebook warta zakupy,zwłaszcza dla kogoś kto dba nie tylko o cudowna sylwetkę lecz też o zdrowie,przepisy proste w wykonaniu,produkty prosto dostępne,książka ladnie wykonana,przejrzyście,polecam

 • Neraphyr

  Zamówiłem sobie ten tytuł, bo zaintrygował mnie bardzo opis do niej. Co prawda autora nie znam, lecz to dla mnie żaden problem. Uważam, że warto dawać szansę coraz to świeżym pisarzom. Dzięki temu człowiek poznaje coś nowego :) Teraz pozostaje mi być tylko cierpliwym...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!