Czytaj więcej:
Samo Sedno. Efektywny zespół okładka

Średnia Ocena:Samo Sedno. Efektywny zespół

Jak razem osiągnąć więcej? Strategie budowania silnego zespołu. Zamierzasz wprowadzić zmiany w organizacji i wdrożyć zdrowe normy zespołowe? Szukasz świeżych sposobów wspierania pracowników, żeby w pełni wykorzystać ich potencjał? Chcesz, by twój zespół był jeszcze skuteczniejszy i silniejszy? Dzięki lekturze tego poradnika dynamicznie odnajdziesz rozwiązanie konkretnego problemu i przygotujesz długofalowy plan działania. Różnorodne techniki i narzędzia pomogą stworzyć przyjazną kulturę organizacyjną, w której podstawowymi motywatorami pracowników będą współdziałanie, akceptacja i pokonywanie swoich ograniczeń. Opracowana przez doświadczone trenerki biznesu książka ebook pomoże menedżerom i liderom wybrać najlepsze sposoby działania, które będą podstawą budowania niezłych relacji a także tworzenia silnych zespołów skoncentrowanych na wspólnym celu. Pracownikom wielkich firm i organizacji pozwoli zaś lepiej radzić sobie w sytuacjach konfliktowych.  Sprawdź, co zrobić, gdy: w zespole jest niełatwy pracownik, który sabotuje wspólne cele, pracownicy stale potrzebują ekstradoładowania, by realizować własne zadania, grupa wywiera presję na osoby o odmiennej opinii, decyzje i działania są odkładane w czasie, aż do ostatniej chwili, pracownicy starają się udowodnić, że nie da się wprowadzić koniecznej zmiany. "Bardzo się cieszę, że powstała ta książka! Wyjaśnia, co wpływa na sukces każdego zespołu a także na mnie jako lidera. Pobudza do autorefleksji, a przy tym łączy podejście coachingowe do diagnozowania aktualnej sytuacji z budowaniem planu działania. Zaprezentowane w książce pdf narzędzia to obowiązkowy zbiór do wykorzystywania w codziennej pracy menedżerskiej. Efektywny zespół dołączam do listy rekomendowanych przeze mnie książek, które powinien przeczytać każdy menedżer."Dorota Duszyńska, Dyrektor HR Bonduelle Polska "Na rynku jest dużo poradników, które wskazują problemy, lecz nie dają rozwiązań. Ta książka ebook wyróżnia się na tym tle – aż kipi od przykładów, technik, metod i tricków możliwych do natychmiastowego zastosowania zarówno podczas szkoleń, jak i w codziennej pracy. »Efektywny zespół« to obowiązkowa lektura w bibliotece każdego szefa i szkoleniowca."Katarzyna Majewska, Kierownik ds. szkoleń wewnętrznych, Intermarché "100% praktyki! Autorki idealnie opracowały zagadnienia, które dla wielu menedżerów stanowią codzienne wyzwanie. Jako lider znalazłam w książce pdf zbiór menedżerskich narzędzi. Jako trener – mnóstwo inspiracji."Beata Kapcewicz, Prezes Momentum Trainers Group

Szczegóły
Tytuł Samo Sedno. Efektywny zespół
Autor: Bielińska Inga, Jakubczyńska Zofia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Samo Sedno. Efektywny zespół pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Samo Sedno. Efektywny zespół Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Samo Sedno. Efektywny zespół PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Piotr Buczyński

    Książka ebook dla osób które budują zespół i pragną żeby ich ludzi byli najlepszym zespołem.

  • Natala

    Doskonały tutorial / podręcznik - głównie ze względu na bardzo konkretne podejście i ilość prostych, nieźle omówionych i wypróbowanych sposobów na polepszenie współpracy w zespole. Otwieram książkę, szukam tematu, który mnie interesuje w danym momencie i znajduję rozwiązania. Myślę że nadaje się zarówno dla początkujących managerów jak i tych doświadczonych - właśnie ze względu na możliwość odświeżenia sobie wiedzy + jak opisałam wyżej, prosty sposób na odnalezienie potrzebnej wiedzy. Już dwoje moich kolegów kupiło tą książkę po szybkim przejrzeniu.

  • Sylwia Orczyk

    Wiele interesujących spostrzeżeń, interesujące pomysły na integrację zespołu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!