Czytaj więcej:
Sędzia sprawiedliwy okładka

Średnia Ocena:Sędzia sprawiedliwy

W Grudnie – małym prowincjonalnym miasteczku na Mazurach – życie toczy się powoli i spokojnie. Jednak kiedy Kasia przez przypadek odkrywa zwłoki młodej dziewczyny, które zostały przywiązane do gnomona usytuowanego w samym centrum, na mieszkańców pada blady strach. Makabryczności zbrodni dodaje fakt, że ofiara została pozbawiona skóry na całej głowie. Policja zostaje postawiona w stan najwyższej gotowości, a komisarz Paweł Lubecki za punkt honoru stawia sobie rozwikłanie zagadki i odnalezienie psychopatycznego mordercy. Jest świadomy, że tylko odniesienie sukcesu sprawi, że po jego odejściu na emeryturę zostanie zapamiętany jako niezły i skuteczny policjant. Sprawy jednak znacznie się komplikują, kiedy w Grudnie przypadkowy przechodzień natrafia na kolejne zwłoki…

Szczegóły
Tytuł Sędzia sprawiedliwy
Autor: Maciej Grabowski
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lucky
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sędzia sprawiedliwy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sędzia sprawiedliwy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sędzia sprawiedliwy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ewelina

    Sędzia Sprawiedliwy" Maciej Grabowski LUCKY Wydawnictwo to idealny kryminał na wieczór. Lekki styl pisania autora, śledztwo, morderstwa i tropy, które wydają się prowadzić do rozwiązania śledztwa nie pozwolą Wam odłożyć książki na bok. Kto zaczytuje się z Was w powieściach kryminalnych, wie jak prosto się od nich uzależnić. Książka ebook już od pierwszych stron wciąga, hipnotyzuje i sprawia, że nie można się od niej oderwać. Jak to spisał twórca "każda śmierć jest inna, tajemniczą, tylko smród zwłok jest ten sam". Akcja powieści rozgrywa się w małym miasteczku na Mazurach. Na pozór jest to miłe i spokojne miejsce. Do momentu odkrycia zwłok w samym centrum miasta. Sama zbrodnia wywołuje strach, szok, lecz najbardziej przeraźliwe w tym wszystkim jest odkrycie braku skóry na całej głowie ofiary. Ktoś zadał sobie dużo trudu, żeby dokonać takiego czynu. Sprawą rozwikłania zagadkowej zbrodni zajmuje się komisarz Paweł Lubecki wraz z zespołem. Komisarz nie odpuści póki nie znajdzie sprawcy. Praca i alkohol to jego odskocznia, dzięki niej może zapomnieć o dramatycznej przeszłości. Brak tropów i świadków znacznie komplikuje mu śledztwo. Do tego następny trup i brak skóry na twarzy wskazuje na tego samego sprawcę. Mieszkańcy nie czują się bezpiecznie, komisarz ma coraz mniej czasu. Jeśli nie uda mu się złapać sprawcy, śledztwo przejmnie Komenda Wojewódzka. Czy komisarz znajdzie sprawcę? Czym kieruje się zabójca wybierając własne ofiary? Jakie sekrety wyjdą na światło dzienne podczas śledztwa? Czy komisarz ochroni własnych bliskich? I jaką rolę odegra tu właściciel jednego z zakładów pogrzebowych? „Ślady na miej­scu zbrod­ni zo­sta­wiają tylko ci, któ­rzy się śpie­szą i za­bi­jają w afek­cie. On robi to z przy­jem­no­ścią. Nie znaj­dzie­cie go. To on znaj­dzie was. Każda śmierć jest inna, ta­jem­ni­cza. Tylko smród gni­ją­cych zwłok jest ten sam”. Jeśli lubicie kryminały a także dreszczyk emocji, który towarzyszy rozwikłaniu zawiłych zagadek jest to lektura dla Was. Czytałam książkę z wypiekami na twarzy, czekając kiedy w końcu dojdzie do schwytania sprawcy. Moja fantazja podsuwała mi rozwiązania tego śledztwa, nie przygotowując mnie na takie zakończenie. Twórca stworzył ciekawą fabułę i dodatkowo poruszył bardzo dużo kluczowych tematów. Jeśli chcecie się przekonać jak zakończy się śledztwo i jakie sekrety skrywają bohaterowie koniecznie sięgnijcie po książkę. Ja osobiście zalecam i gwarantuję Wam niezwykłą, pełną wrażeń lekturę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!