Czytaj więcej:
Sekrety uczuć okładka

Średnia Ocena:Sekrety uczuć

Prawdziwa miłość…Po traumatycznym wypadku Tessa Harlow powraca do rodzinnego miasteczka, Las Ladronas. Wydawać by się mogło, że wraz z wypadkiem jej życie się skończyło… Tymczasem jest na odwrót. Na drodze Tessy staje Vince. Czy to ta prawdziwa miłość, o której Tessa od dawna marzy? Aby odpowiedzieć na to pytanie, Tessa będzie musiała zmierzyć się z przeszłością, a także z sobą samą…

Szczegóły
Tytuł Sekrety uczuć
Autor: O'Neal Barbara
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sekrety uczuć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sekrety uczuć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sekrety uczuć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Morael

  Książka ebook bardzo interesująca i godna uwagi. Jestem mile zaskoczona, ponieważ Tajemnice uczuć to historia która robi dobre wrażenie już od pierwszych stron. Ta opowieść bardzo mnie wciągnęła, ma szczególną aurę i klimat, lecz także idealnie zarysowane postaci. Niezwykła książka ebook którą serdecznie zalecam przeczytać.

 • knigoholiczka

  Raz... Dwa... Trzy. To trzecia książka ebook Barbary O'Neal, którą recenzuję na tym blogu.Nie do końca mi się podobała. Miejscami ciekawiła, kiedy indziej znów nudziła. Niemniej - to bardzo ciekawa historia.Autorka specjalizuje się w romansach, w których jednak miłość nie gra "pierwszych skrzypiec", ważniejsze są inne sprawy, sekrety z przeszłości.Tym razem możemy przeczytać opowiadanie Tessy, która po urlopie zdrowotnym, w ramach pracy, służbowo odwiedza małe miasteczko. Jest to jednocześnie miejsce ze wspomnień, nasza bohaterka prawdopodobnie podświadomie czuła, że musi tam pojechać.Nie spodziewała się na pewno tego, co odkryje.Bardzo spodobała mi się opowiadanie o związku Tessy z Vincem a także jej relacja z córkami mężczyzny. Też poruszane kłopoty sprawiły, że z przyjemnością czytałam książkę. Mówiono pomiędzy innymi o radzeniu sobie ze śmiercią marki czy żony, niesnaskami pomiędzy rodzeństwem, kleptomanii czy poszukiwaniu swojej tożsamości. Sam romans, to co jest pomiędzy zakochanymi również jest warte wspomnienia. Początkowo- oboje szukali przygody na chwilę, kłopot zaczął się, gdy przyszło do "czegoś więcej". Jak to się skończy? Czy Tessa nie zważając na nic zrezygnuje z miłości i powróci do dawnego życia? Czy wyleczy się jej dusza po traumatycznych przeżyciach? Odpowiedź znajdziecie w książce, ja tylko powiem, że warto jej poszukać.

 • Edyta Ozkan

  Następna opowieść tej pisarki, która pozwala zapomnieć o otaczającym świecie i zatopić się w przygodach bohaterów

 • kulinarnaczytelnia.pl

  Akcja losy się w miasteczku Los Ladrones w Świeżym Meksyku, gdzie los rzucił główną bohaterkę książki, Tessę Harlow. Kobieta, w dość ciężkim momencie życia, postanawia odwiedzić miejscowość, w której spędziła własne pierwsze lata, trochę odpocząć, popracować i… poszperać w przeszłości. Fabuła książki nie jest specjalnie skomplikowana, przynajmniej do czasu, gdy wychodzą na jaw różnorakie fakty z dzieciństwa Tessy, a napotykane w Los Ladrones osoby okazują się być jej bliższe, niż się spodziewała. Styl Barbary O’Neal jest lekki, obyczajowy, lecz w tę książkę nie mogłam się „wgryźć”. Główna bohaterka nie podbiła mojego serca. Bardziej interesowały mnie dzieje orbitujących wokół Tessy interesujących i barwnych postaci drugoplanowych. Fabuła „Sekretów uczuć” ma lepsze i gorsze momenty. Czasem jest zabawnie i lekko. Innym razem denerwująco przewidywalnie i naiwnie. Czasem rozmyślanie bohaterki lub jakaś inna mniej zajmująca scena ciągnie się w nieskończoność. Choć nie wszystko układało mi się podczas lektury w zgrabną całość, choć byłam nawet nieco znużona, ciekawość zakończenia zwyciężyła. A dodatkowo moje zmysły pobudzały kulinarne wątki, które Barbara O'Neal umieszcza we wszystkich własnych powieściach. W tej możemy posmakować licznych przepysznych śniadań przygotowywanych w kawiarni Vity. Na końcu niektórych epizodów znajdziecie przepisy kulinarne, łącznie 13. Gdyby proporcje zostały trochę zmienione – mniej nawiedzających Tessę obrazów z przeszłości, więcej smacznego jedzenia – czytałoby się tę książkę o dużo przyjemniej. Nie do końca zgadzam się z napisami na okładce, sugerującymi, że jest to zmysłowa, romantyczna i magiczna opowiadanie o miłości, jaka nie zdarza się każdemu. Rodzinna sekret i zmagania bohaterki z swoją tożsamością nadają powieści raczej posępnej, niepokojącej barwy.

 • Malina

  Miałam okazję przeczytać kilka ebooków Pani O''Neal i stwierdzam, że jej książki wywołują we mnie takie same emocje, jak książki Pani Michalak. Każda niesie ze sobą dużo optymizmu i wiarę w lepsze jutro. Tajemnice uczuć O''Neal to przyjemna powieść, która niesie ze sobą dużo przesłań. Traktuje o dostrzeganiu najmniejszych szczegółów otaczającego świata, zmusza do przemyśleń ponad samym sobą i swoim życiem, dowodzi, że każdy czas jest niezły na danie szansy miłości. Książka ebook pełna emocji, wzruszeń, radości, lecz przede wszystkim to optymistyczna bomba, którą chłonie się dosłownie w jeden wieczór. Polecam!

 • Marta mama Nikusia

  Muszę przyznać, że ta książka ebook naprawdę bardzo mi się podobała. Interesująca i zagadkowa treść dynamicznie wciąga czytelnika, że nie sposób się od niej oderwać. Autorka bardzo powolutku odkrywa nam poszczególne karty z życia Tessy. A obrazy pojawiające się w głowie naszej bohaterki zaskakują i sprawiają, że koniecznie pragniemy dowiedzieć się więcej na ten temat. Jednak musimy uzbroić się w cierpliwość, bowiem wszystko układa nam się w logiczną całość dopiero na końcu tej lektury. Mimo to, a może właśnie dzięki temu tę opowieść czyta się z olbrzymią przyjemnością. Fabuła toczy się dość powoli, lecz nie flegmatycznie. Z całą pewnością nie możemy narzekać tutaj na nudę. Cudowne miejsca, interesujące postacie, liczne zaskakujące wydarzenia sprawiają, że pochłaniamy strona po stronie nie zauważając nawet, że wkrótce dotrzemy do końca.

 • Kasssia

  Tajemnice uczuć Barbary O''Neal to książka, która z pewnością przypadnie do gustu fankom powieści obyczajowych i na pewno zostanie na długo w pamięci. Tajemnice uczuć są historią Tessy, samotnej, wolnej od zobowiązań kobiety, która pracuje jako przewodnik. W okresie jednej z wycieczek ginie uczestniczka wyprawy. Tessa zaczyna dostrzegać kruchość życia i postanawia przemienić je diametralnie. Zaczyna od powrotu do rodzinnego miasteczka, nie zdając sobie sprawy, że to dopiero początek dużych zmian w jej życiu. Poruszająca opowiadanie o życiu z wielką dawką pozytywnych emocji. Polecam!

 • Kruszynka

  Tessa Harlow niewiele pamiętała ze własnego wczesnego dzieciństwa. Jej ukochany tatuś Sam wyprowadził się z Los Ladrones, gdy mała miała 4 lata. W pomiędzy okresie założył własny biznes, a Tessa zaczęła pracować w biurze Włóczykij i oprowadzać górskie wycieczki. Podczas jednej w wypraw złamała sobie rękę, została ukąszona przez pająka i spadła do wody. Wtedy powróciły wspomnienia bohaterki, jako małej dziewczynki, która też topiła się w wodzie. Przypadkowa Tessa chcąc opracować świeży plan wycieczek wróciła do Los Ladrones, chociaż Sam odradzał jej to z całego serca. Dziewczyna z każdym dniem odkrywała mroczne tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego… Muszę przyznać, że książka ebook jakoś od początku nie za bardzo mnie porwała. Ciężko było mi się przyzwyczaić znowu do stylu autorki, który wydawał mi się dość ciężki, jak na lekką lekturę, której się spodziewałam. Były momenty lepsze i gorsze, całość do przodu pchała rodzinna tajemnica.

 • kasandra_85

  Tess Harlow jest przewodnikiem wycieczek. Nie czuje potrzeby stabilizacji i nie planuje ustatkowania się. Jednak wszystko się zmienia, gdy podczas jednej z wycieczek dochodzi do dramatyczneg wypadku, w którym ginie jedna z uczestniczek wyprawy. To sprawia, że dziewczyna zaczyna dostrzegać coś, czego wcześniej nie była świadoma. Wraca do rodzinnego miasteczka i odkrywa, że dramatyczne zdarzenie stało się punktem zwrotnym w jej życiu. Na dodatek męski Vince zaczyna się jej podobać. Jednak żeby w pełni poczuć szczęście, bohaterka będzie musiała pogodzić się z pewnymi kwestiami, uporać się z tajemnicą sprzed lat i otworzyć się na nowe możliwości.Czy to się jej uda? Cóż mogę jeszcze napisać? Jest to ciepła, miejscami wzruszająca, miejscami zabawna historia o dawaniu sobie szansy na miłość. Nie zabraknie tu uczuć, życiowych dylematów i przykrych wspomnień. Lecz finalnie autorka tchnie w nas nadzieję i pozytywne fluidy. Lekka,choć pozbawiona banalności opowieść obyczajowa od której ciężko się oderwać!

 • Scorpionica

  „Sekrety uczuć” to nie jest następna idealna powieść, to następna idealna książka ebook doskonałej autorki. Odnajdziemy tutaj nie tylko magię jedzenia, lecz też widoki, obrazy, marzenia. Poznamy trudy samotnej opieki ponad dziećmi, walkę z samym sobą, walkę o powrót do życia i społeczeństwa. Autorka przedstawia własnych bohaterów w różnych, odmiennych dla każdego z nich sytuacjach, w przełomowych momentach życia, tych radosnych i tych smutnych, najważniejsze, aby spróbować sobie z nimi poradzić, a zarówno Tess jak i Vince i Annie będą próbowali zrobić to na swój sposób. Cóż mogę więcej powiedzieć? „Sekrety uczuć” to idealna opowieść na lato. Lekkie czytadło, które będzie nas bawić i wzruszać, zapewni rozrywkę na plaży, skłoni do myślenia i na dodatek skusi idealnymi przepisami. Spróbujcie, nie pożałujecie, mile spędzony czas gwarantowany!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!