Czytaj więcej:
Skrzydła ognia. Tom 3. Ukryte królestwo okładka

Średnia Ocena:Skrzydła ognia. Tom 3. Ukryte królestwo

W głębi deszczowego lasu czyha niebezpieczeństwo... Gloria wie, że świat smoków źle ocenia jej plemię. Przecież nie jest wcale "leniwa jak Deszczoskrzydłe", w ogóle nie jest leniwa! Może i nie miała zostać jednym ze smocząt przeznaczenia, o czym co rusz przypominają jej starsze smoki, lecz jest bystra, a jej jad jest zabójczy... Tyle że - oczywiście - nikt o tym nie wie. Gdy smoczęta poszukują schronienia w deszczowym lesie, Gloria ze zgrozą odkrywa, że w koronach drzew wprost roi się od Deszczoskrzydłych, o których nikt by nie powiedział, że są niebezpieczne. Przesypiają całe dnie i nic, lecz to nic nie wiedzą o reszcie Pyrrii. Najgorsze zaś jest to, że nie zdają sobie sprawy, że Deszczoskrzydłe znikają bez śladu w swoim pięknym lesie. A może jest im to obojętne? Jednakże Gloria i pozostałe smoczęta są zdecydowane odszukać zaginione smoki - nawet gdyby miało to oznaczać wepchnięcie spokojnych Deszczoskrzydłych gdzieś, gdzie wcale nie chciały się znaleźć: w sam środek wojny.

Szczegóły
Tytuł Skrzydła ognia. Tom 3. Ukryte królestwo
Autor: Sutherland Tui T.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Skrzydła ognia. Tom 3. Ukryte królestwo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Skrzydła ognia. Tom 3. Ukryte królestwo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Skrzydła ognia. Tom 3. Ukryte królestwo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • katarzynaostrouch

  Super książka ebook :)

 • agacia76

  Idealna książka ebook - to już 3 część, moje dzidziuś "pochłania" te ksiażki

 • Marciocha

  "Ukryte królestwo" z pewnością nie zawodzi. Najbardziej cieszy mnie to, że Gloria okazała się bardzo dzielną, bystrą i silną smoczycą, która własną inteligencją przebija pozostałe smoczęta. Jej historia, dopóki co, jest według mnie najciekawsza i rozbudza najsilniejszy apetyt na dalszą lekturę o losach smocząt. Podoba mi się też to, że historia pozornie dla dzieci, okazuje się z czasem czymś w rodzaju studium psychologicznego różnorakich typów charakterów, jakie reprezentują sobą Smoczęta Pokoju. To cykl z całą pewnością warty przeczytania nie tylko przez młodzież, lecz i dorosłych! Z niecierpliwością będę czekać na kolejne dzieje moich skrzydlatych przyjaciół ;) POLECAM WSZYSTKIM!

 • Triskel

  "Ukryte królestwo" autorstwa Tui T. Sutherland jest trzecim tomem z cyklu Skrzydła ognia. Autorka po raz następny zaskakuje i wprowadza nowe fragmenty do rozbudowanego już świata. Tym razem poznajemy Deszczoskrzydłe, plemię zaskakujące i ciekawe, które autorka opisała ponad wyraz realistycznie. Świat opanowany przez smoki pogrąża się w mroku, a odmęty deszczowego lasu skrywają mroczną tajemnicę. Zaskakujące zwroty akcji i interesujące wątki fabularne po raz następny wciągają do magicznego i porywającego świata.Świat Pyrrii znów odkrywa kolejne tajemnice. Gloria przedostała się do deszczowego lasu i znalazła tam Deszczoskrzydłych. Jednak zupełnie inaczej ich sobie wyobrażała, zupełnie nie wyglądają na mordercze stworzenia, za które uchodzą. W zagadkowych okolicznościach ich pobratymcy znikają bez śladu, a one jakby nic sobie z tego nie robią. Jednak Gloria nie zamierza nic nie robić i wraz z resztą smoków postanawia rozwikłać zagadkę zagadkowych smoczych zniknięć. Nawet jeżeli miałoby to wciągnąć wszystkich w wir szaleńczej bitwy.Tom trzeci też przypadł mi do gustu, nawet bardziej w stosunku do poprzednich tomów. Akcja pędzi w szybkim tempie, a wątki fabularne zostały jeszcze bardziej przemyślane. Emocji jest co nie miara, a bohaterowie potrafią nie raz zaskoczyć swoim zachowaniem. Mowa autorki jest lekki i barwny, dzięki czemu lekturę kończymy w szybkim tempie. Postacie Glorii, Łupka i Tsunami najbardziej przypadły mi do gustu i czytałem o nich z dużymi emocjami. Kolejne dzieje smocząt przypadły mi do gustu i chłonąłem je z wypiekami na twarzy. Przygody młodej smoczycy potrafią zaciekawić, w szczególności powinny się spodobać nieco najmłodszym czytelnikom. Choć i starsi odbiorcy powinni się dobrze bawić podczas czytania. Sutherland jest jedną z najlepiej docenianych autorek ebooków dla młodzieży. Jak najbardziej zasłużenie. Nie zawiodłem się na tej książce pdf i z pewnością sięgnę po kolejne tomy cyklu. Opowieść wciąga od pierwszej do ostatniej strony. Zakończenie zaskoczyło mnie i zachęciło do sięgnięcia po kontynuację."Ukryte królestwo" przypadła mi do gustu i dobrze się bawiłem podczas czytania. Książkę czyta się dynamicznie i emocjonująco, dzięki brawurowej akcji i trudnym bohaterom. Świat wykreowany przez autorkę jest spójny i realistyczny, zachęcający do poznania. Dopracowany w najmniejszych szczegółach, jest mocną stroną tej pozycji. Okładka przyciąga wzrok i idealnie pokazuje się na półce, co też jest ważną sprawą. Warto najpierw zapoznać się z poprzednimi pozycjami żeby lepiej zagłębić się w świat opowieści. Tui T. Sutherland ponownie zabiera własnych czytelników do świata pełnego magi, gdzie wszystko jest możliwe. Serdecznie polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!