Czytaj więcej:
Spotkamy się w Honolulu okładka

Średnia Ocena:Spotkamy się w Honolulu

Gdy 19 grudnia 1962 roku wracający z Brukseli samolot Vickers Viscount rozbił się w pobliżu Okęcia, dotychczasowy świat trójki młodych warszawskich przyjaciół, Romy, Belli i Stefana, nieodwracalnie się zmienił. Do przeszłości odeszły wspólne wojaże po Polsce, odeszło nonszalanckie lecz niepozbawione zadumy życie. Tamten świat, naznaczony katastrofą, po kilkudziesięciu latach znajduje jednak dalszy ciąg. Roma — niegdyś stewardessa, dzisiaj stylowa starsza dziewczyna — na korytarzu kliniki poznaje młodszego o niemal trzydzieści lat Piotra. Spotkają się jeszcze nie raz. Ich związek z każdym kolejnym dniem staje się coraz bardziej niepokojący.

Szczegóły
Tytuł Spotkamy się w Honolulu
Autor: Sosnowski Jerzy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Spotkamy się w Honolulu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Spotkamy się w Honolulu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Spotkamy się w Honolulu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • SJO

  To sympatyczna i refleksyjna lektura.Fascynujące są rozmowy bohaterów o różnorakich umysłach: ścisłym i humanistycznym. Czytelnik jest zaskakiwany tym, jak można daną sprawę postrzegać przez humanistę i osobę zajmującą się naukami ścisłymi.Można uświadomić sobie, jaka to sztuka umieć żyć teraźniejszością, nie oglądać się do tyłu i mieć jednocześnie świadomość, że perspektywa nie jest dość odległa.Można próbować zamieszkać w teraźniejszości.Świat zawsze jest gorszy niż chcielibyśmy żeby był.Nie dostrzegamy jednak jego podstawowej plusy – tego, że jest.

 • elfa

  Jest dużo powodów dla których warto przeczytać najnowszą książkę Jerzego Sosnowskiego. Ja sięgnęłam po nią ze względu na autora, którego twórczość znam i cenię niezmiernie. "Spotkajmy się w Honolulu", to wyjątkowa i mocno wciągająca historia, pewnej szczególnej miłości, która mnie osobiście zauroczyła. Opowieść jest kapitalna, naprawdę warto ją przeczytać.

 • bety7

  Żeby zapoznać się z nieznanym mi autorem sięgnęłam po Jego wcześniejszą pozycję ,,Apokryf Agłai''.Rewelacja! Dlatego ufam, ze reklamowana świeżość też będzie warta poświęcenia czasu i pieniędzy.

 • Johanna

  Nim sięgnę po książkę, oczywiście sugerują się streszczeniem albo zapowiedzią (ewentualnie czyjąś rekomendacją). W przypadku tej powieści rekomendacje były bardzo pozytywne (m.in. mojej przyjaciółki). Nie ukrywam, że zafascynowała mnie ta historia miłosna. Na pewno robi wielkie wrażenie, a jest przy tym naprawdę nieźle i sprawnie napisana.

 • aldonka18

  Kapitalny obraz życia w Warszawie lat 60-tych lecz nie tylko. Na pierwszy plan wysnuwa się relacja jednej z bohaterek powieści z najmłodszym o nad 30 lat mężczyzną. To nieoczekiwane spotkanie przybierze zaskakujące efekty...Znakomita powieść, napisana w sposób bardzo dojrzały a jednocześnie uważny i wnikliwy bez tandetnego sentymentalizmu.Świetnie się czyta.

 • Jocelyn

  Polski twórca i może napisać doskonałą wręcz książkę. Niektórzy sądzą bowiem, że poziom warsztatowy polskich pisarzy pozostawia czasem dużo do życzenia. Jednak "Spotkamy się w Honolulu" jest według mnie jedną z ciekawszych wydanych ostatnio pozycji na rynku. Trudna i niekonwencjonalna, uwielbiam tego typu książki, polecam.

 • Mary

  Oblicza miłości bywają zaskakujące. W idealny sposób obrazuje to książka ebook Jerzego Sosnowskiego. Czasami coś co wydaje się pozornie niemożliwe, staje się faktem na przekór stereotypom czy mitom, a Sosnowski doskonale to ujął. Dlatego idealnie czytało mi się tę książkę, podoba mi się jej konwencja i styl w jakim została napisana. Mam ochotę na następny tytuł tego autora.

 • Ninjago

  Co prawda książkę nie kupiłem tylko dostałem w prezencie, lecz jakbym jej nie miał to na pewno bym ją kupił. Na wstępie gratuluję autorowi pomysłu na fabułę. Od pierwszej strony zostałem wciągnięty w fascynującą historię, od której nie mogłem się oderwać. Powiem krótko. Po tej powieści twórca wzbudził u mnie chęć na dużo więcej!

 • Ferb

  Bardzo ciekawi mnie ta powieść. Od lat jestem dużym wielbicielem Radiowej Trójki więc pomyślałem, że dam szansę autorowi na sprawdzenie się w innym zawodzie i kupię jego dzieło. Czytając opis muszę powiedzieć, że nawet mnie zaintrygował i sprawił chęć poznania zakończenia tej książki. Liczę tylko, że opowieść wyjdzie o czasie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!