Czytaj więcej:
Sztuka sprzątania okładka

Średnia Ocena:Sztuka sprzątania

Czyste miejsce uszlachetnia serce i umysł.Jaki jest cel sprzątania? Większość z nas odpowie prawdopodobnie, że trzeba to robić- i tyle. Podobnie jak jeść, spać czy myć się. Lecz sprzątanie jest czymś więcej. Poza dobroczynnym działaniem, jakie czyste i uporządkowane miejsce ma na nasze samopoczucie, sprzątanie pozwala też oczyścić nasze serce i umysł. Może ono stać się przyjemnością, sztuką, ćwiczeniem duchowym: starczy w tym celu odnaleźć w sobie pragnienie życia dla siebie, we swóim domu, a także sięgnąć do uniwersalnych wartości. Po to, by zwiększyć poczucie swojej wartości. Żeby pozostawać w harmonii z wnętrzem własnego domu. Żeby lepiej radzić sobie w każdej sytuacji, prowadzić zrównoważone życie, zachować dobre samopoczucie.

Szczegóły
Tytuł Sztuka sprzątania
Autor: Loreau Dominique
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sztuka sprzątania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sztuka sprzątania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sztuka sprzątania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • zormka

  System kartonów i pudełek zrobił rewolucję w moim domu, teraz znajdę wszystko od szpilki po czapkę zimową - nie musząc się zastanawiać gdzie w danym momencie mogą się znajdować. Każdy przedmiot w moim domu ma własne miejsce.

 • kaja50

  Nie wiedziałam, że sprzątanie jest sztuką. Wg. autorki może być najmilszym zajęciem o charakterze terapeutycznym. Książka ebook daje powera do tego typu zajęć. Polecam.

 • Joanna M.

  jednym tchem.....Lubię do niej wracać......Zajmuje mnie minimalizowanie ilości przedmiotów wokół mnie...

 • zirael

  Najwyżej oceniana i najsłabsza pozycja dobrej autorki, która już po prostu prawdopodobnie nie ma nic więcej do zaoferowania.Nie... ta książka ebook nie ma żadnych wartości.Pierwsza część, to rozwleczona filozofia, słynna każdemu człowiekowi - sprzątanie jest podobne do medytacji i odpręża.Druga, to porady dla kogoś, kto nigdy nie trzymał w ręku miotły ani odkurzacza. Garść rad rodem z Perfekcyjnej Pani Domu, lecz jednak wiele słabszych niż Anthei Turner... Bardzo delikatne zahaczenie o temat jakże modnej ekologii, lecz zarówno w przypadku perfekcyjnego sprzątania jak i ekologii odczuwam nieodparte wrażenie, że mam większą w tym widzę, niż autorka, co pozostawia pewien niesmak.Później mamy wydumana filozofie o sprzątaniu jako tańcu, wyćwiczeniu idealnych ruchów i jak do każdej z ebooków Loreau, wciśnięty rytuał parzenia herbaty.Ta książka ebook to nic innego jak nieudana próba rozwinięcia pierwszego rozdziału "Sztuki Prostoty", która jest w moim odczuciu majstersztykiem, szczególnie w porównaniu do tego chłamu.Bardzo się zawiodłam.

 • Anna Sz-B

  Jak wielu z nas lubi sprzątać?Nieliczni lecz zapewne wszyscy chcą mieć pachnący świeżością dom.Problem polega na tym że zabiegani zmęczeni nie zawsze mamy czas i ochotę na dreptanie ze szmatką po domu.Obiecujemy sobie że już jutro po pracy to na pewno "weźmiemy się za to"a następnego dnia jak śpiewał Kuba Sienkiewicz "przewróciło się niech leży" I uciekamy z tego nieprzytulnego miejsca gdzieś w "stronę świata".A przecież dom to NASZE miejsce.Jak zapanować ponad nim? Jak sprawić by lśniło jeśli nam się już nic nie chce?Proponuję zrobić sobie kubek aromatycznej herbaty i usiąść w komfortowym miejscu do lektury" Sztuki sprzątania" I stanie się cud! W pewnym momencie (gwarantuję!) nie będziesz wiedział drogi czytelniku czy czytać dalej czy natychmiastowo zacząć sprzątanie.Autorka nie daje nam rad w stylu Perfekcyjnej Pani Domu ale dopuszcza nas do kręgu wtajemniczonych.I dowodzi,że sprzątanie jest sztuką jest tworzeniem cudowna wokół siebie i w sobie jest filozofią która potrafi przemienić nam życi

 • Suzy

  Od zawsze wiadomo, że czysty dom to czysty umysł. Ja niestety miałam wrażenie, ze zagłębiam się w coraz większym chaosie. Dzięki tej książce pdf nareszcie w moim domu zapanował porządek, zarówno ja, jak i moja rodzina jesteśmy szczęśliwsi i mamy więcej czasu dla siebie. Świetne porady i nieocenona pomoc w codziennym życiu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!