Czytaj więcej:
Taniec śmierci okładka

Średnia Ocena:Taniec śmierci

Anita Blake, zabójczyni wampirów, tym razem ma uratować… przybyłego z Europy wampirzego mistrza, którego toczy zagadkowa choroba. Kolejne kłopoty piętrzą się jednak przed nią lawinowo. Oto sama staje się zwierzyną łowną. Kto wyznaczył nagrodę pół miliona dolarów za jej głowę - człowiek czy potwór? Lecz nie tylko ona jest zagrożona - jej partner Richard musi walczyć o przywództwo ponad stadem wilkołaków z innym samcem alfa, bezwzględnym Marcusem. Jakby tego było mało, relacje Anity z Jean-Claude’em, wampirzym mistrzem miasta, stają się coraz bardziej zawiłe. Wchodząc coraz głębiej w świat istot nadprzyrodzonych, Egzekutorka musi dokonywać kolejnych bolesnych wyborów i zaczyna zdawać sobie sprawę, że coraz trudniej przychodzi jej wyznaczyć granicę między ludźmi a potworami...

Szczegóły
Tytuł Taniec śmierci
Autor: Hamilton Laurell K.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Taniec śmierci pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Taniec śmierci Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Taniec śmierci PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • haeral

  Taniec śmierci z pewnością zadowoli wszystkich wielbicieli cyklu. Może nie jest tak szybka i zaskakująca jak pozostałe części, ponieważ skupia się głownie na życiu emocjonalnym bohaterki, lecz stale trafia w mój gust. Cały cykl uważam, za wybitny - to prawdopodobnie najlepsza saga o wampirach jaka powstała do tej pory. Z utęsknieniem czekam na więcej!

 • Uluuunia

  Ta element sagi o Anicie Blake nawet mi się podobała. Najciekawszym motywem tu jest polowanie na sama Blake. Nie wiadomo kto zlecił jej schwytanie albo zabicie, wiadomo jedynie, że z łowcy Anita nieustanna się zwierzyną. Więc wielbicielom mogę naprawdę polecić. Powinno wam się spodobać.

 • Irys

  Jak zwykle książka ebook wciąga, trochę się bałam, że ponownie będzie to romansidlo na miarę części 3 przygód Anity. Na całe szczęście nie. Generalnie nie lubię Richarda, więc ucieszyła mnie decyzja dotycząca wyboru pomiędzy partnerami:P. oczywiście umieram z ciekawości jak dalsze dzieje anity i Jean-Claude'a się potoczą, ponieważ coś mi się wydaje, że sielanki nie będzie. poza tym podobał mi się motyw z sabinem i marcusem. całkiem zgrabnie tutaj wplątane. no i po raz pierwszy to Anita jest zwierzyną łowną, nie na odwrót. Książkę chciałam wchłonąc od razu, czytałam niemal z prędkością światła, ponieważ chciałam się dowiedziec co będzie na następnej stronie. Książka ebook wciąga. szkoda tylko, że tym razem nie pojawił się tutaj Larry, ponieważ to również bardzo barwna postac i całkiem go polubiłam. Nie mogę się juz doczekac następnego przetłumaczenia książki. Jest to niemal nie do wytrzymania xD. Podsumowując - książkę warto kupic, dodatkowo dlatego, że scenę seksu na prawdę nieźle się czyta:P. Polecam:)

 • sandra_rose

  Cała saga jest po prostu świetna. Czyta się jednym tchem i w ani jednym momencie nie nudzi czytelnika.Polecam wszystkim wielbicielom gatunku

 • aria86

  Tak mnie wciągnęło czytanie tych powieści, że aż musiałam chwycić się za jeszcze nie przetłumaczone części po angielsku. Brawo za fantazję autorce. Ta element równie niesamowita jak poprzednie i następne:)

 • ksadowska1

  Czytałam w orginale. Idealna książka!! I każda następna równie dobra!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!