Czytaj więcej:
W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy okładka

Średnia Ocena:W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy

Myśl jak inwestor. Jak skutecznie inwestować? Czy można kupić niezawodną strategię inwestycyjną? Dlaczego regularne sukcesy odnosi tylko niewielki odsetek inwestorów? Jak to zrobić, aby zarobić? Po pierwsze - przestań szukać najlepszej sposoby inwestycyjnej, genialnego doradcy lub poradnika, który dostarczy prostych i zawsze skutecznych narzędzi Po drugie - zrozum, że już masz dobrą strategię, a jedyne, co Cię blokuje, co nie pozwala Ci stać się częścią tych 5% efektywnych inwestorów, to Twój sposób myślenia podczas prowadzenia transakcji Po trzecie - przeczytaj tę książkę i poznaj psychologiczne podłoże odnoszenia sukcesów w sferze inwestowania Dzięki tej lekturze dowiesz się, jak przezwyciężyć głęboko zakorzenione przyzwyczajenia psychiczne, przez które podejmuje się najwięcej błędnych decyzji. Przekonasz się, że pogłębiona analiza rynku nie jest rozwiązaniem Twoich kłopotów z inwestowaniem. Odkryjesz szereg mitów związanych z inwestowaniem. Nauczysz się myśleć w kategoriach prawdopodobieństwa. Zrozumiesz rzeczywiste znaczenie ryzyka i zaczniesz prowadzić własne działania w oparciu o właściwie rozumianą „zasadę niepewności”, na której opiera się cały system spekulacji giełdowej. Odważ się grać i wygrywać!

Szczegóły
Tytuł W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy
Autor: Douglas Mark
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • gulczynski.marcin

  Biblia światowego tradingu. Obowiązkowa pozycja dla każdego spekulanta.

 • krysiula88

  Mąż jest zadowolony z tej książki. Ma dużo różnorakich innych publikacji na temat inwestowania, lecz ta jest bardziej skrupulatna.

 • Anonim

  Książka ebook przedstawia interesujące zagadnienia psychologiczne. Polecam.

 • Łukasz Matysek

  Jedna z tych publikacji, które mogą być punktem zwrotnym w drodze do efektywnego inwestowania.

 • Michał Rewers

  Gorąco zalecam wszystkim, którzy przeszli/przechodzą przez poszczególne etapy rozwoju intelektualnego jako inwestorzy/trejderzy. Tematyka poruszana przez autora pomaga zrozumieć swoje zachowania i pozwala odkryć, że tak na prawdę każdy kto poważnie traktuje inwestowanie przechodzi przez takie same etapy rozwoju emocjonalnego. Ich poznanie, opisanie i zrozumienie pozwala zbudować właściwą "strukturę psychiczną", która całkowicie eliminuje strach podczas zawierania transakcji a całość procesu inwestycyjnego oparta jest na analizie prawdopodobieństwa.Polecam!

 • tomaszpeczek

  idealnie napisana nawet dla początkującego jakim jestem ja. Doskonałe praktyczne, analogiczne przykłady z życia w odniesieniu do rynków finansowych pod kątem psychiki.Gorąco zalecam każdemu.

 • Karolina Sikora

  Absolutne must have każdego tradera. W psychice leży największa siła. Książka ebook nie tylko to udowadnia, ale prezentuje nam jak wpoić sobie korzystne przekonania i pozbyć się tych, które nas blokują na drodze do sukcesu.

 • Xlc

  Aby odnieść sukces, trzeba być człowiekiem sukcesu? NIE! Trzeba myśleć jak człowiek sukcesu. Książka ebook udowadnia, że wszystko zaczyna się w naszych głowach. Jeśli pragniemy odnieść sukces, na polu biznesowym, lecz nie tylko należy myśleć jak zwycięzca! Proste? Niby tak, lecz wymaga to wiele pracy i treningu. Warto zacząć od tej książki. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!