Czytaj więcej:
Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową? okładka

Średnia Ocena:Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową?

Tutorial „Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową” jest lekturą obowiązkową dla osób, które chcą otworzyć swój biznes franczyzowy albo pracują na rynku franczyzy bankowej. Powinien przeczytać go każdy, kto myśli o swojej placówce bankowej i chce ustrzec się przed kosztownymi błędami. Tutorial to kompendium wiedzy, które zwiększa świadomość przedsiębiorcy na temat franczyzy. Zawiera info o rynku, stawia zapytania weryfikujące predyspozycje przedsiębiorcy a także porusza kluczowe kwestie, które należy opisać na spotkaniu z franczyzodawcą. Omawia proces nawiązania współpracy z franczyzodawcą a także na jakie aspekty zwrócić uwagę w umowie franczyzowej. Wskazuje, czym kierować się przy wyborze lokalizacji a także jak przeprowadzić działający proces adaptacji lokalu. Radzi jak skutecznie zrekrutować najlepszych kandydatów. Omawia zagrożenia a także możliwości, waży zalety i minusy, dostarcza sprawdzonych informacji pomocnych w podjęciu dobrej decyzji. Inwestycja w biznes franczyzowy kształtuje się w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych, dlatego również należy funkcjonować profilaktycznie i zapobiegać, ponieważ nikogo nie stać na kosztowne błędy. Tutorial został opracowany na podstawie 10 letniego doświadczenia autora, głównie na rynku consumer finance, zdobytego w największych finansowych korporacjach a także podczas prowadzenia swojego biznesu. Lektura jest dedykowana zarówno dla osób, które chcą otworzyć swoją działalność, dla przyszłych i obecnych franczyzobiorców, dla pracowników sektora bankowego, jak też dla franczyzodawców i ich pracowników. Czy wiesz…? Czym jest franczyza bankowa? Jakie fragmenty powinien zawierać niezły system partnerski? Na rynku coraz częściej pojawiają się systemy partnerskie pseudo-franczyzodawców, którzy poza opłatą wstępną i nieznanym logo niewiele zapewniają. Jak wygląda proces otwarcia placówki bankowej? Czy nadajesz się do tego biznesu? O co pytać podczas spotkania z franczyzodawcą? Jak przeprowadzić rzetelną kalkulację kosztów i określić próg rentowności? Jakie są zasadzki i haczyki w umowie franczyzowej? Czym kierować się podczas wyboru lokalizacji i na co zwrócić uwagę? Jak zoptymalizować koszty? Ile naprawdę potrzeba środków finansowych na otwarcie placówki? Jak skutecznie przeprowadzić proces adaptacji lokalu? Jak efektywnie zrekrutować pracowników? Odpowiedzi na powyższe zapytania a także dużo dodatkowych informacji, odnajdziesz w niniejszym poradniku.

Szczegóły
Tytuł Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową?
Autor: Makowski Maciej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: E-bookowo
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Doskonała publikacja, wyjątkowo przydatna dla każdego, kto myśli o swóim biznesie. Omawia zarówno plusy, jak i minusy prowadzenia działalności franczyzowej. Nie jest publikacją reklamową, twórca nie zachęca do otwarcia placówki za wszelką cenę, a skupia się na obiektywnej i realnej ocenie biznesu franczyzowego. Podaje szczegóły, jakie należy uwzględnić w biznes planie przedsięwzięcia. Zalecam całą stronę https://franczyzabanku.pl/ jest tam cała gama praktycznych, darmowych artykułów o swóim biznesie!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!