Czytaj więcej:
Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom okładka

Średnia Ocena:Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom

33 miliony ludzi obejrzało występ Amy Cuddy na kanale TED na YouTubie. Wznieś ręce do góry albo stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę, a twoje nastawienie do czekającego cię zadania zmieni się na bardziej pozytywne. To biologia funkcjonuje na twoją korzyść! Amy Cuddy pokazuje, jak dzięki tak prostym trickom możesz zbudować w sobie poczucie pewności siebie. Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować!Amy Cuddy – ceniony psycholog, profesor Harvardu. W 2012 roku „Time” zaliczył ją do grona Game Changers – wpływowych postaci, które „zmieniają zasady”.Jedna z najlepszych ebooków 2015 roku według „Forbesa”.Bestseller „New York Timesa”, który przemienił życie tysięcy ludzi.„W przeciwieństwie do wielu ebooków o samodoskonaleniu Wstań! jest zarazem konkretna i inspirująca, łatwa i ambitna – a przede wszystkim naprawdę mocna”.„New York Times” „Wstań jest dokładnie taką książką, której świat potrzebuje”.Robert Cialdini

Szczegóły
Tytuł Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom
Autor: Cuddy Amy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Msaurelka

  Książkę kupiłam po obejrzeniu wykładu TED. Zainspirowała mnie do zmian. Polecam!

 • Dorota Bazuń

  przydatna

 • baranek

  Zalecam Wstań w oryginale, ponieważ tłumaczenie polskie do mnie w pełni nie dotarło....

 • darr2

  Pewność siebie to narzędzie, które pozwala człowiekowi przełamywać swoje słabości i lęki. Książka ebook „Wstań!” jest poradnikiem, który przedstawia szereg sytuacji opisujących brak pewności siebie a także sposób nauki tej umiejętności. Zawiera również wiele potwierdzeń naukowych i dowodów badań świadczących o działaniu siły naszego umysłu. Odpowiednia postawa gwarantuje podołanie wyzwaniom i mniejszą ilość stresu. Według mnie opisy niektórych sytuacji są zbyt szczegółowe – autorka skupia własną uwagę na przedstawieniu powodów braku pewności siebie i zwraca uwagę, iż kłopot dotyczyć może każdego z nas, bez względu na status społeczny czy pochodzenie. Jednakże to powoduje, iż książka ebook jest momentami zbyt naukowa, filozoficzna. Jednocześnie tutorial jest motywujący i dający do myślenia. Ważnym aspektem przedstawionym w książce pdf jest też temat odpowiedniego zachowania, postawy, który przekłada się na sposób myślenia o nas. A także o nas samych. Praktyczne porady jak dodać sobie pewności siebie na pewno sprawdzą się podczas publicznych wystąpień czy kluczowych spotkań.

 • KatarzynaS92

  Kiedy otrzymałam propozycję zrecenzowania książki Amy Cuddy „Wstań!”, nie wahałam się ani chwili. Jesienna aura powoli zabijała we mnie resztki entuzjazmu i chęci do działania. Wiedziałam, że potrzebuję porządnej dawki motywacji a wydawca ją obiecywał. Byłam zatem wyjątkowo interesująca nowej pozycji w mojej biblioteczce. Amy Cuddy przeszła w swoim życiu wiele. Wiedziała jednak, że nie może się poddać. Po poważnym wypadku starała się wrócić do normalności ... aż w końcu została mentorką wielu osób. Dzięki wystąpieniu na TEDzie przywróciła tysiącom ludzi wiarę w ich swoje możliwości. Tak również urodził się pomysł napisania książki, w której opowiada m.in. swoją historię. Prezentuje w ten sposób, że w życiu każdego z nas zdarzają się straszne rzeczy. Podkopują one naszą pewność siebie, wysysają energię i radość życia. To normalne. Najistotniejsze to po każdym upadku unieść się i iść dalej. Jak niezła przyjaciółka zdradza Czytelnikowi pewien tajemnica - pozę Wonder Woman. To dzięki niej w kilka chwil możemy odzyskać pewność siebie. Książka ebook zawiera także dużo rad dotyczących podniesienia samooceny i doceniania swoich zalet. Niektóre są naprawdę zaskakujące. Do mnie najbardziej przemówił jednak epizod o obawie zaakceptowania własnych talentów i umiejętności. Przyznajcie się - ile razy obawialiście się zrobić następny krok w swoim życiu, ponieważ być może ktoś uzna Was za oszusta? Ponieważ być może ktoś odkryje, że wcale nie umiecie perfekcyjnie obsługiwać komputera a Wasz angielski trzeba byłoby jeszcze dopracować (choć to oczywiście nieprawda!)? Amy Cuddy zna na to sposób!Książka niestety ma pewien minus. Uważam, że mogłaby być o połowę krótsza i wzbudzać równie pozytywne emocje. O ile historie z życia wzięte czyta się prosto i przyjemnie, o tyle przytaczanie na każdym kroku miliona efektów różnorakich eksperymentów w pewnym momencie staje się męczące. Mimo to „Wstań!” to lektura przystępna dla Czytelnika. Po jej przeczytaniu jednego jestem pewna. Nie zdziwię się, gdy coraz częściej będę spotykać ludzi stojących w pozycji Wonder Woman ;)

 • aviarana

  Kiedy byłam na studiach - wiele jeździłam pociągami i nierzadko czekałam na dworcu. Lubiłam przyglądać się temu, w jaki sposób ludzie chodzą. Jak trzymają ciało, jaką pozycję przyjmują. Później wyobrażałam sobie z czego to wynika. Jeśli oszczędzasz jedną nogę, to chyba cię boli, jeśli chodzisz przeprostowany i patrzysz na wszystkich z góry, jeśli pochylasz ramiona i przemykasz pod ścianami... To wszystko ma znaczenie dla twoich myśli. Ta książka ebook jest po to, aby to wykorzystać. Jak dużo możemy przemienić w swoim zachowaniu zmieniając pozycję ciała. Biologia rzeczywiście może funkcjonować na naszą korzyść

 • Melody

  Jako statystyczny couch potato potrzebuję niekiedy niezłego impulsu, aby wstać i wziąć się w garść. Z tego powodu nie ukrywam, że z miłą chęcią sięgam po poradniki psychologiczne, które są w zasięgu mojej kanapy (maksymalne oddalenie w linii prostej to 2,5 m). Tym razem „padło” na książkę Amy Cuddy „Wstań! Skuteczny sposób , by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom”. Autorka tej pozycji jest znanym i cenionym psychologiem, profesorem samego Harvardu. Oferuję każdemu, kto zamierza sięgnąć po „Wstań!”, żeby odszukał sobie w sieci chociaż jedno wystąpienie tej Pani. Osobiście jestem nią oczarowana i niepojęty jest dla mnie fakt, iż tak niepozorna osoba może mieć w sobie taką petardę. Zachęcona wystąpieniami Pani Cuddy, zdecydowałam się heroicznie pokonać dzielący mnie dystans pomiędzy kanapą i regałem. Po lekturze jestem naprawdę niemniej nią zachwycona, niż występami. Książka ebook została napisana w łatwy i przejrzysty sposób, czytelnik chcąc zaczerpnąć niezbędnych informacji nie musi przechodzić przez nudny, wykładowy esej. Jasne przykłady, wnikliwe analizy a także zaskakująco banalne rozwiązania – taka jest ta książka! Zdaję sobie sprawę, iż w ostatnim okresie mamy prawdziwy wysyp trenerów interpersonalnych i trudno jest zdecydować się, na kogo postawić. Jak dla mnie Pani Cuddy to był strzał w dziesiątkę. Nie będę oszukiwać, że błyskawicznie i znacząco przemieniła moje życia na lepsze i wspanialsze, ale zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy, które pozostawały do tej pory poza zasięgiem mojej uwagi. Poczucie swojej wartości jest w dzisiejszych czasach jednym z paru kluczy do sukcesu, bez którego nie osiągniemy zbyt wiele, pomimo naszych najszczerszych chęci. Warto słuchać niezłych porad i wcielać je w własne życie. Z pewnością nie zaszkodzą, a mogą dużo zmienić. Zalecam Wam tę książkę, nie będzie to dla Was stracony czas :)

 • sarenka23

  Wstań!” Amy Cuddy (wyd.Znak) to tutorial psychologiczny wyjątkowo niezbędny w obecnej rzeczywistości. Napisany wyjątkowo przystępnym językiem.Jest to nauka poparta faktami z życia wziętymi.Wystarczy kilka minut żeby przemienić z osoby uległej we władcę, Starczy twardo stać na ziemi i przyjąć postawę Wonder Woman a stajesz się pewny siebie, silny i otwarty. Zmieni się nastawienie do oczekujących nas zadań. Należy pamiętać, że mowa naszego ciała mówi wiele o nas –innym osobom, a także jak postrzegamy samych siebie. Czyli mówiąc łatwo – pewność siebie można samemu wyćwiczyć. Pozycja warta przeczytania. Zawarte w książce pdf przesłanie wprowadzić w życie.Powodzenia.

 • bsocz

  Czy osoba, której wystąpienie obejrzało 36 milionów ludzi, równie nieźle pisze, jak przemawia? To zapytanie towarzyszyło mi, kiedy sięgałem po książkę Amy Cuddy “Wstań!”. Intrygowało mnie również, czy pogłębi ona treści pokazywane na TEDzie.Dziś, już po przeczytaniu książki, mogę Wam śmiało powiedzieć, że autorka nie tyle stanęła na wysokości zadania, ile przekroczyła moje oczekiwania w powyższych aspektach.“Większość ludzi codziennie zmaga się ze stresującymi wyzwaniami. Ludzie ze wszystkich środowisk w każdym zakątku świata próbują zebrać odwagę przed wystąpieniem na forum klasy, przed rozmową w sprawie pracy, castingiem do roli, konfrontacją z codziennymi trudnościami, wystąpieniem w obronie czegoś, w co wierzą, lub po prostu po to, aby odnaleźć spokój i jednocześnie być sobą.” - w tych słowach Amy Cuddy niejako uzasadnia sens napisania własnej książki.“Zmieniła życia tysięcy ludzi” - pisze “New York Times”, a ja wiem, że nie jest to tylko hasło marketingowe. To, co odróżnia książkę Amy Cuddy, podobnie zresztą jak jej wystąpienie na TEDzie, od innych to użyteczność wiedzy, którą dostarcza. Nieprawdą jest bowiem, że wiedza to potęga - ZASTOSOWANA wiedza to potęga. Książka ebook “Wstań!” bez wątpienia realnie wpływa na życie jej czytelników. Nie motywuje przelotnie, by jeszcze szybciej rozczarować, ale dokonuje trwałej zmiany w ich życiu i postępowaniu.“Musiałam się zastanowić ponad tym, jak wnioski wyciągane w ramach nauk społecznych przekładają się na prawdziwe życie. Zaczęło mi zależeć na prowadzeniu badań zmieniających życie ludzi na lepsze.” - pisze Amy Cuddy.Udało jej się - bez cienia wątpliwości!Bartosz SoczówkaBERNDSON Szkolenia

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!