Czytaj więcej:
Zwiastun śmierci okładka

Średnia Ocena:Zwiastun śmierci

Anioł Śmierci – drogocenny, liczący kilkaset lat witraż – był własnością bogatej rodziny Sachs-Smithów już od paru pokoleń, jego istnienie utrzymywano jednak w tajemnicy. Dlatego zniknięcie witrażu wywołuje prawdziwy szok, zwłaszcza gdy jednocześnie okazuje się, że pani Sachs-Smith nie zginęła – jak przypuszczano – z swojej ręki, ale padła ofiarą zabójstwa. W tym samym okresie Louise Rick z Wydziału Zabójstw kopenhaskiej komendy policji zajmuje się sprawą zaginięcia młodej dziewczyny spędzającej wakacje na hiszpańskim Costa del Sol. Policja sądzi, że postanowiła zacząć nowe życie. Gdy jednak w tym samym rejonie ponownie ktoś ginie, Louise nie ma wątpliwości, że musiało dojść do przestępstwa. Ku jej zdumieniu obie te sprawy łączą się ze sobą.

Szczegóły
Tytuł Zwiastun śmierci
Autor: Blaedel Sara
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zwiastun śmierci pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zwiastun śmierci Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zwiastun śmierci PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Recenzje Kiti

  ,,Zwiastun śmierci" to szósty, a zarazem ostatni wydany do tej pory w Polsce kryminał z asystent kryminalną Louise Rick. Zakończenie wskazuje, że będą kolejne tomy, jednak ja już prawdopodobnie nie mam na nie ochoty...Wydarzenia z tego tomu są bezpośrednio powiązane ze zdaniami z ostatniej strony ,,Bogini zemsty". W skrócie tylko napiszę, że zaginął bardzo cenny obraz. Nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny na kradzież, jednak wielu osobom zależy na jego odzyskaniu. Do czego się posuną, by spełnić własne chore żądze? Równolegle toczy się sprawa dziewczyny, która wyjechała na wakacje i pewnego dna zaginęła. Matka nie wierzy w samobójstwo, cały czas wierzy w powrót córki. Sprawą zamierza zainteresować się Louise. Czy uda jej się odkryć prawdę?Poprzednie pięć tomów czytałam ponieważ czytałam, jednak dało się przez nie przebrnąć i potraktować jako lekką literaturę kryminalną. Nie wnosiły nic do mojego życia, specjalnie nie umilały mi wieczoru, lecz stwierdziłam, że skoro już je mam to poczytam. W przypadku ,,Zwiastuna śmierci" niestety jestem jeszcze bardziej zawiedziona, niż przy poprzednich pięciu tomach. Gdy tylko zaczynałam lekturę czułam, że będzie to najnudniejsza element i wcale się nie pomyliłam.Wydarzenia opisywane w tej części są tak nieprawdopodobne, że trudno uwierzyć, że to już szósta książka ebook Sary Blaedel. Wszystko jest bardzo przewidywalne, tak, jak w poprzednich tomach wszystkie wydarzenia muszą się w jakiś sposób ze sobą połączyć. Jest to najcieńsza powieść, a sprawiła mi największą trudność. Zakończenie losów Louise w tym tomie sprawia, że uśmiech zapanuje na naszych twarzach, jednak to za mało, by uznać kryminał za dobry.,,Zwiastun śmierci" to tom, który strasznie mnie zawiódł i nie mam ochoty czytać dalszych losów Louise. Mam wrażenie, że przez sześć tomów czytam to samo, a przez to, że czytałam niemalże jeden za drugim nieraz traciłam rozeznanie, który akurat czytam, gdyż wszystko jest tak schematyczne i podobne, że trudno się w tym zorientować. ,,Zwiastun śmierci" to książka, która tylko mnie wyczerpała, a nie sprawiła mi żadnej przyjemności z lektury.Moja ocena: 3/6

 • knigoholiczka

  Pomyśleć, że jakiś czas temu nie lubiłam kryminałów rodem z chłodnej Skandynawii. Dzisiaj bardzo lubię czasem sięgnąć po książki o tej tematyce. Jedną z moich ulubionych serii są właśnie książki Sara Blædel, których przeczytałam już kilka i stale niecierpliwie czekam wydania świeżych tytułów (i obiecuję przeczytać te, których jeszcze nie miałam okazji poznać).Książki Sara Blædel (przynajmniej te, które miałam okazję przeczytać) są wciągające. Bohaterką jest Louise pracująca w duńskiej policji i próbująca rozwiązać różnorakie zagadki kryminalne. Wielki wpływ na bieg zdarzeń ma jej przybrany syn Jonas i przyjaciółka Camille.W "Zwiastunie śmierci" Louise czeka trudne zadanie. Musi rozwiązać zagadkę kryminalną, która zaczyna się niepozornie: od zniknięcia młodej kobiety i cierpienia jej matki. Tak właściwie to jednocześnie prowadzonych jest kilka śledztw, które z pozoru nie są ze sobą połączone, czy to się potem zmieni? Prócz poszukiwań Jeanette policja odkrywa, że samobójstwo Ingi, małżonki szanowanego obywatela było zabójstwem, co zmienia wszystko.Lubię jej książki nie tylko za treść, lecz również za ładne okładki.Oprócz poszukiwania osoby odpowiedzialnej za okrutne zbrodnie policjanci szukają również witrażu zwanego "Aniołem śmierci", a wartego miliony, który jest kluczem do rozwiązania zagadki.Zaczyna się wyścig z czasem... Czy Luise i jej koleżanki prześcigną śmierć i złapią mordercę?Książka ta jest lekko połączona z poprzednimi, nie zaczynałam od pierwszej jednak trochę orientuję się w treści. Warto jednak poznać wszystkie ponieważ jest naprawdę ciekawie. Dzieje Luise i Jonasa bardzo mnie zaciekawiły i z niecierpliwością czekam na następne książki tej autorki.

 • Buckeria

  Jest to pierwsza Książka ebook Sary Blaedel, jaką miałam przyjemność przeczytać i przyznam, że jestem pod wrażeniem. Jeśli pozostałe propozycje autorki będą trzymały tak wysoki poziom, to będzie naprawdę dobrze. Zwiastun Śmierci kapitalnie się czyta, dynamiczna przejrzysta akcja i wszechobecne uczucie trwogi i tajemnicy wtapia się w skórę czytelnika i nie puszcza do ostatniej strony. Jestem zachwycona książką.

 • Lempicka

  To jeden z takich kryminałów który wywiera piorunujące wrażenie na czytelniku. Bardzo lubię serię z Louise Rick, "Zapowiedź śmierci" jest bardzo udaną i trzymającą w napięciu częścią tej serii. Pomimo tego, że skandynawskich kryminałów jest teraz prawdziwe zatrzęsienie, opowieść Sary Blaedel ma w sobie pewnego rodzaju nowość i ciekawą inwencję.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!