Czytaj więcej:
17 szram okładka

Średnia Ocena:17 szram

Masterton, Zielińska, Mellick III, Cichowlas, Kyrcz, Radecki, Campbell, Maciejewski, Waśkiewicz, Nassise, Rostocki, Castle, Kain, Irving, Gacek, Wilson, Ziębiński pozostawią na Was... 17 szram Książka utrzymana w konwencji słynnych zbiorów opowiadań: 11 cięć, 13 ran i 15 blizn. Siedemnastu twórców polskich i zagranicznych, specjalizujących się w tworzeniu opowieści z dreszczykiem, po raz następny zaskoczy Was i przerazi. Będzie dziwnie i groteskowo. Mrocznie i klimatycznie. Sennie i chłodno. A przede wszystkim – strasznie. Prezentujemy jedno z najstarszych opowiadań Grahama Mastertona, jeden z najdziwniejszych tekstów prekursora bizarro, Carltona Mellicka III, najpopularniejszą, sfilmowaną przez Tima Burtona nowelkę Washingtona Irvinga, najwieższy kawałek Roberta Cichowlasa i niesamowity tekst mistrza krótkiej formy, Morta Castle'a. A to jeszcze nie wszystko, więc... czytajcie i bójcie się!

Szczegóły
Tytuł 17 szram
Autor: Cichowlas Robert, Zielińska Aleksandra
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Replika
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 17 szram pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 17 szram Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

17 szram PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • DrGazer

  Jest to wielka uczta literacka dla fanów gatunku. Opowiadania niemalże "połknąłem" i z dużym żalem odłożyłem książkę na półkę. Do tego typu antologii wybiera się zwykle to, co najlepsze u danego autora - w tym przypadku na pewno tak było, ponieważ nie ma tu opowiadania, które by mi się nie podobało. Polecam, idealna rzecz.

 • Kotran

  Jeśli ktoś czytał np "13 cięć" to na pewno nie będzie zawiedziony ta ksiązka. Podobnie jak 13 cięć są to zestawy opowiadań z gatunku horroru napisne prze różnorakich autorów. Więc każdy znajdzie cos dla siebie i musze przyznać, że niektórych z nich można poznać od zupełnie innej strony ponieważ jednak krótsze opowiadania rządzą sie innymi prawami niż cała książka. Zalecam jednym słowem.

 • Ekspert Empiku

  Następny po antologiach "11 cięć", "13 ran" praz "15 blizn" zestaw opowieści grozy publikowanych przez wydawnictwo Replika to idealna pozycja dla wielbicieli gatunku. Znajdziemy w tym tomie siedemnaście skondensowanych dawek strachu w najczystszej postaci zaaplikowanych przez takich mistrzów horroru jak Masterton, Joe Hill czy Robert Cichowlas. Zgadzam się, że w takiej formie horror smakuje najlepiej; autorzy nie dają czytelnikowi wytchnienia, dlatego zalecam czytać opowiadania pojedynczo. Najlepiej przy zapalonym świetle, gdyż z każdym kolejnym poziom lęku wzrasta. Tym, którzy lubią się bać, gorąco polecam. Łukasz Kotkowski, empik Słupsk

 • Ken

  17 opowiadań napisanych przez 17 różnych, polskich i zagranicznych autorów. Trzeba być naprawdę odpornym i nie dać się zastraszyć, żeby dobrnąć do ostatniego! Opowiadania nieźle dobrane, właściwie nie ma tam żadnego, które określiłbym jako słabe. Myślę, że to jeden z najciekawszych zbiorów, jakie do tej pory czytałem.

 • Keli

  Kupiłem ten zestaw z nadzieją, że przez jakiś czas będę miał co poczytać. Niestety...Książka wystarczyła mi zaledwie na jeden wieczór! Mega wciągające opowiadania, przerażające, lecz i z fragmentami groteski (tu muszę przyznać, że idealnie trafiona okładka...) Każde inne, jedyne w swoim rodzaju. Z pewnością godne polecenia!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!