O nas

Codziennie dodajemy nowe tytuły znalezione w ksiągarniach internetowych, dowiedz się gdzie kupić, czytaj opis, szczegóły i sprawdź recenzje, a jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki i znalazłeś ją w naszym serwisie, możesz wgrać fragment - kilka pierwszych stron w PDF aby zachęcić użytkowników do zakupu. Największy spis książek - odszukaj swoje dzieło wśród pobranych z empiku tytułów i promuj je. Oprócz tego pozwalamy odwiedzającym na wgrywanie dokumentów, notatek, opracowań, ebooków i plików PDF. Oceniaj książki, pisz komentarze, sprawdź autora, wydawnictwo, ilość stron, jezyk oraz rok wydania. Konwertuj pliki z formatu doc na pdf. Dodaj swoje notatki na uczelnię, streszczenia, testy, instrukcje i inne.

Podczas uploadu własnych ebooków na nasz serwer należy podać tytuł dzieła oraz krótki opis. Nie dotyczy to przypadków gdy użytkownik chce dodać dodatkowy plik tzw. podgląd pdf do strony z ebookiem, która już istnieje w bazie. Uwaga: nie oferujemy pobierania ani czytania online książek, których opisy zaczerpnięto z księgarni internetowych! Nie łamiemy praw autorskich, nie rozpowszechniamy treści książek i nie udostępniamy ich na stronie. Są to tzw. strony promocyjne, pobierane na bieżąco z serwisów typu empik.com, na których znajdziesz jedynie opisy i linki do sklepów. Mają one na celu pomóc autorom i wydawcom w promocji książek w internecie, ponieważ u nas możesz na takich stronach wgrać podgląd swojego dzieła czyli kilka pierwszych stron w pliku PDF, aby zachęcić ludzi do kupienia tej pozycji.

Pobieraj i uploaduj dokumenty w formacie PDF! Promuj swoje książki dodając fragment wstępu! Przechowuj pliki pdf na naszym serwerze!

Znajdź najnowsze książki, poezje, kryminały i komiksy, czytaj recenzje oraz sprawdzaj ceny bestsellerów w sklepach. Nasz serwis gromadzi materiały promocyjne w postaci zdjęć okładek, opisów, szczegółów oraz recenzji książek. Wskażemy Ci gdzie kupić każdy tytuł, a dzięki temu że do naszej bazy trafiają książki z wielu księgarni, ułatwimy Ci znalezienie nawet trudno dostępnych pozycji w księgarniach i będziesz mógł porównać ceny bez konieczności odwiedzania każdego sklepu online osobno. Najlepiej sprzedające się tytuły, nowości, codzienne aktualizacje, opinie, wszystkie kategorie książek i trendy, odautorskie fragmenty promocyjne, detale wydawnicze i mnóstwo informacji przydatnych czytelnikom. Zapraszamy!

PDF-X.pl służy również jako darmowy serwis www umożliwiający użytkownikom wgrywanie i pobieranie dokumentów oraz ebooków lub fragmentów w formacie PDF za darmo bez konieczności rejestracji. Dodatkowo odwiedzający jest w stanie przeczytać dwadzieścia pierwszych stron każdego dokumentu przed pobraniem. Polecamy przed zakupem przeczytać u nas opinie, opis, dodatkowe informacje o danym tytule oraz sprawdzić podglądu jeśli jest możliwy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za pliki wgrane przez użytkowników, ponieważ nie da się ich wszystkich kontrolować. Jednak usuwamy każdy zgłoszony plik w przeciągu 24 godzin. Wszystkie naruszenia regulaminu, zażalenia dmca, informacje o łamaniu praw autorskich prosimy kierować na adres email [email protected]. Istnieje możliwość oceniania poszczególnych plików PDF do pobrania, odwiedzający powinien więc sugerować się ilością pozytywnych i negatywnych głosów przy każdym pliku. Oprócz tego nasze skrypty wyświetlą transkrypt, czyli 20 pierwszych stron każdego wgranego ebooka, dzięki czemu można jeszcze przed pobraniem ocenić czy chcemy pobrać właściwy ebook.

Mobilność i szybkość działania strony! Bez ukrytych płatności i bez ankiet! Wyświetl kilka pierwszych stron pdfa!

Zauważyłeś błędy na naszej stronie? Chciałbyś o coś spytać? Masz wskazówkę? Skontaktuj sięz nami poprzez wiadomość email.

Pozdrawiamy,

Ekipa pdf-x.pl