Pytania i odpowiedzi

Czym jest pdf-x.pl? Serwis wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebującym dodatkowej zachęty do zakupu książki, bowiem tylko u nas znajdziesz podgląd niektórych książek dodany np. przez autora w postaci kilku pierwszych stron mających zachęcić Cię do zamówienia ich w sklepie empik.com. Dodatkowo dajemy odwiedzającym możliwość wgrywania własnych dokumentów w formacie PDF na nasz serwer i udostępniania ich innym użytkownikom do pobrania bez rejestracji czy opłat.
Jak zachęcić ludzi do zakupu? Jeśli jesteś wydawcą, promotorem lub autorem książki i znajdziesz tutaj informacje o niej, możesz na dole danej strony wgrać skróconą wersję swojego dzieła w celach promocyjnych. Potencjalny klient będzie mógł wtedy nie tylko przeczytać opis dzieła, recenzje, ocenę ogólną czy dodatkowe informacje, ale również podejrzeć kilka pierwszych stron zanim zdecyduje się odwiedzić sklep.
Jak wgrać własny dokument? Możesz wgrać całkiem nowy dokument (dodaj tytuł oraz krótki opis przy uploadzie) lub ebooka który istnieje już w naszej bazie, aby to zrobić wyszukaj go i użyj opcji uploadu pod opisem danego tytułu. Obowiązuje zakaz wklejania linków w treści opisu dokumentu pdf. PDF-X.pl pozwala Ci na wyszukiwanie i pobieranie ebooków w formacie PDF za darmo na dowolne urządzenie desktopowe lub mobilne.
Skąd się tu wzięła moja książka? Wszystkie opisy książek wraz z szczegółami i zdjęciami okładek zostały pobrane masowo ze strony empik.com i mają służyć autorom i wydawcom w celach marketingowych. Strony z opisami nie zawierają opcji pobrania ani też czytania książki online, w żaden sposób nie łamią regulaminu ani praw autorskich. Mogą jedynie pomóc Ci w promocji książki, bowiem pod opisem możesz wgrać kilka pierwszych stron swojego dzieła aby zachęcić użytkowników do jej zakupu.
Gdzie zgłosić łamanie praw autorskich? W przypadku, gdy zauważysz w naszym serwisie ebooka który narusza Twoje prawa autorskie do danego materiału i nie życzysz sobie rozpowszechniania go gdziekolwiek, skontakuj się z nami ([email protected]). W treści wiadomości wpisz tytuł lub link do wybranego tytułu a my w ciągu 24 godzin usuniemy chronione treści.
Dlaczego w wielu przypadkach nie widać przycisku podglądu? Na wielu stronach w naszej witrynie zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Ponieważ niektóre ebooki są strzeżone prawem autorskim lub zostały usunięte z powodu roszczeń dmca lub łamania regulaminu. Autor książki może nie życzyć sobie udostępniania nawet kilku stron publicznie.
Dlaczego nie da się pobrać książki? Prawdopodobnie jesteś na stronie promocyjnej wybranej książki, która zawiera jedynie opis, detale, zdjęcia lub podgląd pierwszych kartek w PDF. Pobierać możesz tylko i wyłącznie pliki dodane przez użytkowników, to one zawierają najczęściej pełny dokument i oferują możliwość czytania online lub bezpośredniego pobrania na dysk. Strony promocyjne zostały stworzone przez skrypty na stronie i nie oferują możliwości pobrania ebooka, a jedynie mają na celu ich promocję.
Czy każdy może pobrać dokumenty i ebooki bez limitów? Dokumenty dodane przez użytowników może pobrać każdy odwiedzający, bez rejestracji a także bez żadnych płatności. Jeśli masz problem z uploadem PDF, skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub napisz wiadomość na nasz oficjanly adres email.
W jakim formacie mogę pobrać ebooki? Z racji tego, że urządzenia mobilne stają się coraz bardziej popularne zamiarzamy wkrótce wprowadzić obsługę plików na Kindle, ale póki co obowiązuje stary i popularny format .pdf. Jeśli twój dokument ma format .doc, skorzystaj z konwertera online.