Czytaj więcej:
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe) okładka

Średnia Ocena:25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe)

Historia, która wstrząsnęła Polską. Pierwsza szczera i wzruszająca rozmowa z Tomaszem Komendą. O tym, jak silnym trzeba być, by wytrzymać wyroki mediów, piekło polskiego więzienia, walkę o wolność i dobre imię. Poznaj kulisy procesu Tomasza Komendy, w wyniku którego odebrano mu osiemnaście lat życia. Ujawniamy skandaliczne dokumenty, absurdalne zeznania świadków, nieporadne akty oskarżenia, których ofiarą padł niewinny chłopak z Wrocławia. To historia człowieka, który nie poddał się w potyczce z bezdusznym aparatem państwa. Stawił czoła systemowi, względem którego przeciętny obywatel pozostaje bez szans. Odkrywamy tajemnice, które miały nie ujrzeć światła dziennego. Dowiedz się, kto i jak rozbił prokuratorsko-sądowy układ. Przekonaj się, kto dotarł do prawdy o tragedii człowieka niesłusznie skazanego za gwałt i morderstwo. „Ta książka ebook pozwala spojrzeć na sprawę z innej perspektywy, niż do tej pory mieliśmy okazję. Jest nie tylko zapisem rozpaczy niewinnego człowieka, lecz także najlepszym dowodem w sprawie Tomasza Komendy. Pokazuje, jak kruche jest prawo w obliczu ludzkich zaniedbań”. Prof. Zbigniew Ćwiąkalski Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe)
Autor: Głuszak Grzegorz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe) pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe) Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe) PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kamila Mikołajczuk

  Jestem bardzo wzroszona książka. Obejrzalam film i przeczytałam książkę.

 • Paulina

  Bardzo zalecam tą pozycję, napisana na podstawie faktow, bardzo wiele informacji o przebiegu całej sprawy, autentyczne dokumenty procesowe. Po przeczytaniu książki i skojarzenia faktow widać, że media faszerują widza "skrzywioną" prawda. Książka ebook oddaje wszystkie emocje. Jest rzeczowa i konkretna. Łatwy przekaz do czytelnika, napisana mową trafiającym do każdego odbiorcy. Zalecam

 • Agnieszka

  Super książka, zalecam z całego serca!!!! Mam nadzieję że film jest tak samo dobry!

 • aaniaa1912

  Kiedy ta zbrodnia się zadziała i był poszukiwany sprawca to ja byłam dzieckiem i nie słyszałam o tej sprawie. Kiedy w mediach było ponownie o niej głośniej to ja nie zwracałam na nią zbyt znacznej uwagi. Mimo że nie zwracałam na nią uwagi to i tak do moich uszów doszły wieści, że Tomasz Komenda został uniewinniony po wielu latach spędzonych w więzieniu. Nie wiedziałam nawet, że wyszła książka ebook o tej sprawie. Dowiedziałam się o niej dopiero podczas niedawnego wznowienia. Zdecydowałam, że to już czas poznać bliżej tę historię. Od momentu, gdy książka ebook pana Grzegorza Głuszaka o Komendzie pojawiła się na mojej półce, to byłam jej bardzo ciekawa. Znałam tylko jakieś pojedyncze szczegóły o tej sprawie i byłam podekscytowana, że w końcu poznam całą historię. Bardzo dynamicznie zabrałam się za czytanie tej książki. Od początku wywarła na mnie wielkie wrażenie. Opisana historia wywołuje podobne przerażenie jak historie grozy. W momencie, gdy pomyślimy, że to się stało naprawdę, to historia przyczynia się do jeszcze większych emocji. Jednak perspektywa szczęśliwego zakończenia sprawia, że chce się dalej czytać tę książkę i dowiedzieć, jak do tego doszło. Książka ebook „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to nie tylko przerażająca, lecz również interesująca historia. Potrafi wywołać poczucie niesprawiedliwości, strachu, oburzenia, niedowierzenia i dużo innych emocji. Jednak ta książka ebook to nie tylko historia Komendy, lecz także możliwość poznania warsztatu pisarskiego autora. Nie mogę tutaj nie wspomnieć, że jestem pod wrażeniem w jaki sposób twórca przedstawił tę historię czytelnikom. Przy większości tego typu ebookach po pewnym okresie odczuwam znużenie i potrzebuję zazwyczaj je na chwilę odłożyć. W przypadku tej książki tego nie czułam. Jak już zaczynałam czytać, tak mogłam ją czytać i czytać. Nie potrzebowałam żadnych przerw, a moja ciekawość dotycząca tego jak ta sprawa się potoczyła i w jaki sposób się zakończyła była pobudzana wraz z każdą przeczytaną stroną. Mam nadzieję, że więcej nie usłyszymy o takich historiach, lecz z chęcią przeczytałabym jeszcze jakąś książkę napisaną przez pana Głuszaka.

 • Małgorzata

  Co to znaczy że wydanie filmowe? Rozni sie czyms??

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!