Czytaj więcej:
3 proste kroki do zdrowia i długowieczności okładka

Średnia Ocena:3 proste kroki do zdrowia i długowieczności

Sto lat temu wielu ludzi umierało z powodu chorób zakaźnych, bo nie istniały na nie żadne lekarstwa. Dziś większość ludzi umiera z przyczyn, które są możliwe do przewidzenia. Powinieneś być świadomy tego, że gdy stoisz w towarzystwie dwóch osób, to statystycznie dwoje z waszej trójki z wysokim prawdopodobieństwem umrze z powodu choroby serca bądź raka. Tim Rath, bestsellerowy twórca New York Timesa, w tej książce pdf dzieli się z Tobą najbardziej praktycznymi sposobami zwiększenia szans na dłuższe, zdrowsze i bardziej satysfakcjonujące życie. Bazując na licznych badaniach naukowych podsumowuje trzy główne aspekty naszego funkcjonowania czyli jedzenie, poruszanie się i sen, od których zależy Twoje samopoczucie i zdrowie.Spożywanie odpowiednich pokarmów dostarcza energii do ćwiczeń i poprawia jakość snu. Z kolei noc twardego snu sprawia, że bardziej prawdopodobne jest to, że następnego dnia będziesz odżywiać się zdrowo. Dlatego prawdziwa magia zachodzi na przecięciu się tych trzech sfer. Z pomocą porad Autora zaczniesz ruszać się więcej niż do tej pory. Będziesz również wysypiać się lepiej niż kiedykolwiek. Dzięki tej książce pdf pozbędziesz się albo nie dopuścisz do otyłości czy cukrzycy, które nieustanny się głównym kłopotem zdrowia publicznego. Bez względu na własny wiek, już teraz możesz podjąć odpowiednie kroki, żeby cieszyć się zdrowiem przez długie lata. Dzisiaj decydujesz jak będziesz się czuł jutro.

Szczegóły
Tytuł 3 proste kroki do zdrowia i długowieczności
Autor: Rath Tom
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 3 proste kroki do zdrowia i długowieczności pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 3 proste kroki do zdrowia i długowieczności Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

3 proste kroki do zdrowia i długowieczności PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anonymous

    W tej książce pdf jest wszystko, co trzeba wiedzieć, na temat odżywiania, snu, a także ruchu. Jeśli będziemy stosować się do reguł i rad autora, będziemy czuć się lepiej, będziemy zdrowsi, a także - zminimalizujemy ryzyko zachorowania na raka. W książce pdf bardzo wiele konkretnych informacji, praktycznie zero lania wody. Bardzo doceniam tę lekturę, kupiłem ją nawet dla najbliższej mi osoby, która aktualnie walczy z rakiem.

  • Agnieszka

    Książka ebook napisana nienaukowym językiem, choć powołuje się na badania naukowe. Zawiera łatwe rady, które poprawią życie każdemu kto zajrzy do książki np. uświadamia, że pozwolenie sobie na dłuższy sen o 30 minut może ulepszyć dzień, choć mogłoby się wydawać że krótszy sen pozwoli nam zrobić więcej rzeczy. Nie możesz spać, ponieważ myśli krążą wokół dręczących tematów? "Chroń ostatnią godzinę" - czyli godzinę przed snem nie jedz i nie pij, nie czytaj już maili, nie korzystaj z elektroniki (światło z tych urządzeń zaburza produkcję melatoniny). Och, można by pisać dużo! Warto sięgnąć po tą książkę:)

  • Katarzyna Baryła

    Zaproponowany przez autora styl życia jest bardzo racjonalny i skutecznie przemawia do wyobraźni. Twórca sam boryka się z olbrzymimi kłopotami zdrowotnymi, lecz starcza mu sił i wytrwałości żeby dzielić się z innymi własnymi spostrzeżeniami. Logicznie objaśnia podstawowe sfery naszego życia i podkreśla ich ogromne znaczenie. Większość z nas traktuje je jako rutynę, przyzwyczajenie, wygodnictwo, a nie zastanawia się jaki wpływ ma to na całe życie. Każdego dnia jemy, poruszamy się i śpimy, natomiast kolosalne znaczenie ma to, jak to robimy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!