Czytaj więcej:
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do e-testów + DVD okładka

Średnia Ocena:Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do e-testów + DVD

Zawiera treści dotyczące metabolizmu a także anatomii i fizjologii człowieka. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do egzaminu maturalnego w przyjaznej dla ucznia formie. Uczy planowania i przeprowadzania badań zgodnie z metodologią naukową. Pozwala zgłębiać wiedzę o przyczynach i skutkach a także profilaktyce najczęstszych chorób dotyczących poszczególnych układów ludzkiego ciała. Wzbudza ciekawość uczniów dzięki ciekawostkom a także wskazaniom ciekawych stron internetowych. Umożliwia skuteczne powtórki wiadomości z każdego rozdziału dzięki podsumowaniom w formie tabel i schematów. Ułatwia rozwijanie umiejętności rozwiązywania zadań typu maturalnego (Test maturalny, To było na maturze). Innowacyjnym rozwiązaniem jest zamieszczenie w podręczniku kodu dostępu do aplikacji Matura-ROM, która ułatwia powtarzanie i utrwalanie wiadomości a także dostarcza natychmiastowej informacji o stanie wiedzy ucznia. Dzięki aplikacji samodzielne przygotowanie do egzaminu maturalnego odbywa się w przyjaznej dla ucznia formie. Podręcznik do nabycia jako odrębna publikacja albo z Multimedialnym atlasem anatomicznym Sekrety ciała.

Szczegóły
Tytuł Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do e-testów + DVD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do e-testów + DVD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do e-testów + DVD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do e-testów + DVD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Julia

  ok, lecz brakuje nielicznych szczegółów wymaganych na arkuszach maturalnych

 • Robert Kwieciński

  Wszystko zgodnie z zamówieniem. Dostawa przed czasem :-)

 • Anonim

  Repetytorium zawiera wszystko, co potrzebne do zdania nowej matury. T. Cała teoria i zadania wszystko w jednym miejscu. Dostępne zarówno w wydaniu papierowym,

 • Monika Kober-Stefaniak

  super

 • Danuta Pogorzelska

  Polecam!

 • mimt

  Empik, miał tę pozycję w własnej ofercie jako jedną z najtańszych na rynku. Dodając do tego reputację firmy a także darmowy transport mogę napisać jedno słowo POLECAM.

 • Anna Dworczak

  Polecam,szybka wysylka dobre ceny:)

 • Barbara Bartosik

  Dynamiczna dostawa. Polecam.

 • Piotr Rambolinski

  Dzięki, pozdrawiam.

 • Anonim

  Jedna z lepszych ebooków do biologii

 • Zbigniew Kowalczyk

  bardzo ładne opracowanie.

 • Beata Pszczolkowska

  Książka ebook jest bardzo nieźle ułożona. Tekst jest prosty do zrozumienia z dużą ilością obrazków by lepiej zrozumieć materiał. Dynamiczna i niedroga dostawa.

 • Mateusz

  Książka ebook jest fajna, lecz dotarła do mnie z zagięciami rogów. Jest to spowodowane jej grubością, lecz osoby odpowiedzialne za transport powinni ją lepiej zabezpieczyć. Na szczęście obłożę ją okładką, dzięki czemu nie będzie widac tych zagięć. Lecz serdecznie zalecam zakupy na Empik.com

 • Antek Łykowski

  Bardzo zalecam

 • Nikola M

  W książcę wszytsko jest bardzo nieźle wytłumaczone. Wiele ilustracji pomagających w zrozumieniu danych zagadnień. Zalecam :)

 • Justyna Płotka

  Zalecam sklepik internetowy Empik, miła obsługa, wszystko jest zawsze tak jak powinno, żadnych pomyłek, błędów. Promocję urozmaicają zakupy, jest to jedna z nielicznych "księgarnia" w której są tak nierzadko promocję i to jeszcze na wszystkie! Zalecam i pozdrawiam!

 • Anonim

  Wszystko takie jak oczekiwałam, nie zawiodłam sie i tym razem. cena niska w porownaniu z innymi księgarniami/sklepami

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!