Czytaj więcej:
Black. Nightmare. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Black. Nightmare. Tom 2

Czasami miłość nie wystarcza, by wyleczyć złamaną duszę… Kiedy siostra Katie zaczyna układać własne życie na nowo, dziewczyna stale planuje własną zemstę na tym, który brutalnie gwałcił ją przez kilka lat. Historia jej kata jest zbyt rozległa, by mogła pozwolić mu na szybką śmierć. Ból, który w sobie skrywa popycha ją do przerażających czynów. Katie myśli, że dla jej czarnego serca nie ma już ratunku. Co stanie się, kiedy na jej drodze stanie jedyna przeszkoda, której nie będzie chciał się pozbyć? Nicholas własnego syna Jacoba wychowuje sam. Jego celem jest zapewnienie Jacobowi jak najlepszego życia. Pewnego dnia do ich życia wkracza dziewczyna z bliznami na połowie twarzy i ciele. Facet przeczuwa, że w jej życiu wydarzyło się coś złego, nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że zagadkowa kobieta jest żądna zemsty na jego rodzinie, od której on dawno się odciął. Z ich relacji nie może wyjść nic dobrego. Ktoś będzie musiał ucierpieć. Nicholas modlił się, by to nie był Jacob. Czy jednak modlił się wystarczająco gorliwie, by jego prośby dotarły do uszu samego Boga? …ale może zapewnić chwilowe ukojenie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Black. Nightmare. Tom 2
Autor: Paulina Zalecka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Black. Nightmare. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Black. Nightmare. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Black. Nightmare. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anitka_170

    „By nie zamordować kogoś, kto na to nie zasłużył, tylko dlatego, że w mojej głowie włącza się destrukcyjna myśl. Po to wychodzę po zmroku. Za dnia jest zbyt dużo pokus, które sprawiają, że moja bestia się budzi, a uspokoić ją może tylko widok ulatującego z innych oczu ducha”. Kate po odzyskaniu wolności realizuje własny plan zemsty. Nikt i nic nie jest w stanie jej przeszkodzić, pokona wszelkie przeszkody. Nie uwzględniła tylko, że ona też posiada serce, które wbrew pozorom potrafi czuć i kochać. Jaka jest zatem prawdziwa Katie? Co siedzi w jej głowie? Główna bohaterka od samego początku zaintrygowała mnie swoim zachowaniem. Ciekawiła mnie psychika drugiej z bliźniaczek, która przeszła drogę przez piekło, zanim ujrzała wolność. Przeszłość już na zawsze pozostanie z nią i będzie przypominać o sobie w każdej możliwej chwili. To, co otrzymałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Autorka wykreowała postać, której nie da się zapomnieć. Jej złożoność, przebiegłość i opanowanie są godne podziwu. Przebieg fabuły do tego stopnia mnie zaskoczył, że nie byłam w stanie przewidzieć kolejnych wydarzeń. Myślę, że nikt nie jest w stanie tego dokonać. Przygotujcie się na olbrzymi ładunek emocji, po jego wybuchu nic nie zostanie i nie będzie co zbierać. Zmiecie Was pod dywan. Do tej pory nie mogę się ogarnąć. Zakończenie, jakie serwuje nam autorka, jest bombą z opóźnionym zapłonem. Dopiero po paru chwilach czytelnik zastanawia się, co tu się wydarzyło. Osobiście potrzebowałam przeczytać dwa razy ostatnie rozdziały. Za pierwszym razem lecące łzy, uniemożliwiały mi dokładne czytanie. To historia, która poruszy kawałek duszy, by zaraz później rozerwać ją na drobne kawałeczki. Bardzo przeżyłam zakończenie Nightmare Black. Wzruszyłam się i popłakałam, choć od dłuższego czasu mi się to nie zdarzyło. „Opowiadała mi, że narodzą się dwie takie same istoty, które żyjąc w niezachwianym niczym środowisku, dbają o to, by na świecie panował ład i porządek, a miłość nieustanna się najmocniejszym uczuciem. Jeśli zaś ktoś je skrzywdzi, narodzi się złość i agresja w kolorze czerwieni, a czerń zwiastować będzie złamane serca”.

  • Oktawia

    🦓 Książkę przeczytałam jakiś czas temu. I te emocje stale we mnie siedzą. Kocham dark romanse. Lubię odczuwać nutkę niepokoju, obrzydzenia, szoku. Tak te sceny mi to zagwarantowały, momentami odkładałam, lecz wracałam. Moja mroczna dusza wychodziła ze mnie. Nie chciałam by autorka kończyła przebaczeniem, chciałam, aby zemsta się dokonała. Co momentami sprawiało, że zastanawiałam się czy ze mną wszystko okej? 🤭🔥 Oprawcy bliźniaczek zabrali im wszystko. Dzieciństwo, poczucie bezpieczeństwa, intymność. Otrzymały ból, katusze, płacz, stres.To zostało. Ta biedna Katie nie wiadomo jakim cudem miała w sobie siły by przetrwać to piekło i płakałam za nią. Na jej poparzonej twarzy nie było łez. Nie odczuwała miłości, jej sercem zawładnęło tylko poczucie dokonania zemsty, żalu, wściekłości. Planowała zemstę idealną i ja ją idealnie rozumiałam...tak..chciałam krzyczeć z całego serca, by ta czerń już opuściła to ciało, by odpoczęła, by założyła na siebie seksowne ubranie, bez strachu, że za chwilę ktoś będzie ją oceniać, dotykać, że ponownie będzie lalką w czyich rękach. Chciałam by ludzie nie oceniali, nie wytykali palcami, by zastanowili się zanim zaszkodzą słowem. Chciałam, aby Katie mogła ściągnąć kaptur i iść z podniesioną głową. Autorka zapowiadała, że nie poskładamy się po tym tomie. Nie kłamała. Jakiś czas temu wrzucałam moją relację na książkę. To były emocje nie reżyserowane. Dusiłam się płaczem, zastanawiając się dlaczego?Czy tyle zła jest tylko na kartkach papieru? Czy gdzieś tam siedzi zamknięta w piwnicy dziewczyna, której zabierają wszystko? Czy ma anioła stróża przy sobie? Chciałabym powiedzieć, że jednocześnie kocham i nienawidzę. Tak to dobre emocje. Wasze tez takie będą. Nie zapomnijcie tego. Autorka dotknie w najczulsze struny waszej duszy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!