Czytaj więcej:
Budowle z klocków LEGO okładka

Średnia Ocena:Budowle z klocków LEGO

Notre Dame, opactwo Westminster, pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, nowojorski Central Park, nowojorska taksówka, wieżowiec Transamerica Pyramid w San Francisco, wenecka gondola, drapacz chmur Pearl Tower w Szanghaju i dużo innych  znanych obiektów – słowem budujemy świat z klocków Lego.Ponad 60 modeli z dokładnym opisem wykonania. Dla młodych i (!) starszych.

Szczegóły
Tytuł Budowle z klocków LEGO
Autor: Elsmore Warren
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Budowle z klocków LEGO pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Budowle z klocków LEGO Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Budowle z klocków LEGO PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Beata Chomicka

  Mój syn lat 6 wielbiciel lego był zachwycony jak ją dostał na własne urodziny. Książka ebook cudownie wydana, z interesującymi informacjami. Pozwala dzidziusiowi puścić wodze fantazji i samodzielnie budować wspaniałe budowle z całego świata.

 • Katarzyna Januszewska

  SUPER KSIĄŻKA DLA DZIECI JAK I DLA DOROSŁYCH.WSZYSTKIE BUDOWLE CIEKAWIE OPISANE CO POZWALA DZIECKU PODCZAS ZABAWY POZNAWAĆ ŚWIAT.POLECAM WSZYSTKIM.

 • Katarzyna Osiecka

  Polecam! Siedmioletni Syn zadowolony. Rodzice prawdopodobnie jeszcze bardziej ;-)

 • Marcin Piwowarczyk

  Idealna książka ebook nie tylko dla wielbicieli klocków LEGO. Cudownie wydana z mnóstwem ilustracji wciągnie małego i wielkiego budowniczego. Ja kupiłem ją na upominek i była to jedna z nielicznych sytuacji, w której dzidziuś bez zachęcania samo sięgnęło po książkę. A jeśli ktoś miał okazję zobaczyć imponującą wystawę imponujących budowli z LEGO na żywo tym bardziej powinien się zapoznać z książką "Budowle z klocków LEGO", ponieważ dzięki niej będzie miał możliwość dowiedzieć się jak oni to zbudowali.

 • Sebastian Kędziora

  Kupiłem ją dla Brata na dzień dziecka, a sam wciągnąłem się w zabawę. Bardzo niezła książka, świetne budowle, zabawa na długie godziny.

 • Małgorzata Wrzosek - Nowak

  Wnuki są zachwycone książką - warto kupić dla lubiących budowanie z klocków Lego.

 • dunrion

  Książkę kupiłem synowi, lecz korzystamy z niej razem. Budujemy fantastyczne konstrukcje, których na pewno nie dalibyśmy porady skonstruować bez pomocy tej książki. Fantastyczna rzecz na upominek dla dziecka, które lubi budować z klocków Lego. Zdecydowanie zalecam tę publikację. Interesująca i porządnie wydana.

 • agaempik

  Ksiazka jest ok, ladnie i estetycznie wydana. Bardzo fajna na upominek :-)

 • Ekspert Empiku

  Idealna książka, która z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego architekta. Publikacja podzielona jest na epizody dotyczące słynnych światowych metropolii i zawiera przybliżone instrukcje budowy charakterystycznych dla danego obszaru budynków i aranżacji przestrzeni. W książce pdf można też znaleźć dużo praktycznych rad dotyczących budowania z klocków Lego. Wstęp zawiera charakterystykę najbardziej słynnych i przydatnych klocki, co jest bardzo pomocne przy tworzeniu swoich projektów. Książka ebook zapewnia młodym konstruktorom prawdziwy trening umysłowy, rozwija myślenie przestrzenne i kreatywność.Dominika Sominka, empik Poznań

 • Kotik

  Książkę kupiłam dla syna w piątek....i od tej pory syna nie widziałam...aż do poniedziałku rano, gdy usiłował przemycić książkę do szkoły, a cały pokój był pełen świetnych konstrukcji. Książka ebook idealna dla małych konstruktorów. Komputer poszedł w odstawkę...

 • Elija

  Budowle z klocków lego mąż kupił synowi na mikołaja, lecz coś mi się wydaje, że chciał tym metodą zrobić jednocześnie upominek dla siebie! Teraz wspólnie godzinami siedzą na dywanie w pokoju syna i budują mosty, drapacze chmur, kościoły, taksówki itp... Niektóre wyglądają na prawdę imponująco! Pod choinkę syn już zażyczył sobie wielki komplet klocków lego, aby mógł budować jeszcze więcej pokazanych w książce pdf budowli. Ma przy tym na prawdę wiele idealnej zabawy, a dla mnie najważniejsze, że choć na jakiś czas zapomniał o telewizorze :) zalecam gorąco każdemu małemu budowniczemu (i tatusiom również!)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!