Czytaj więcej:
Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale okładka

Średnia Ocena:Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Świat podcina Ci skrzydła, ta dziewczyna sprawi, że one Ci odrosną!Powiem Ci to na wstępie tylko raz i nie będę tego nigdy powtarzać. To, co widzisz, nie jest książką, to, co widzisz, to serce dziewczyny zuchwałej i silnej. To serce to Twój osobisty doradca, Twój świeży wewnętrzny głos, Twoje nowe natchnienie. Dlatego zamiast ją otwierać, będziesz miał raczej ochotę ją uścisnąć, tak jak dłoń przyjaciela, towarzysza, Twojego coacha. Lecz może zacznijmy od początku. Dlaczego to wszystko jest takie zuchwałe?Od dziesięcioleci naukowcy ze 146 krajów świata pracują ponad ulepszeniem bioprotez. Pomogą Ci one, jeśli stracisz rękę albo nogę, lecz nie sprawią, że Twoje kończyny odrosną. Jest jednak taka element Ciebie, którą można podciąć, a ona i tak może się odrodzić. To Twoje wewnętrzne skrzydła, dzięki którym potrafisz latać, mimo że stąpasz po ziemi. Jeśli jednak z jakiegoś powodu własne skrzydła straciłeś, musisz na nowo nauczyć się latać. Ponad bioprotezami pracują tysiące naukowców, ponad nauką latania tylko garstka pasjonatów. Masz jednak dzisiaj szczęście - ta dziewczyna sprawi, że Twoje skrzydła odrosną. Bądź podobny do motyla. Przejdź metamorfozę i wzbij się w przestworza!

Szczegóły
Tytuł Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
Autor: Rowińska Kamila
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Złote Myśli
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Magdalena Durlej

  Książkę zalecam każdemu, kto pracuje ponad sobą i chce polepszać własne życie małym krokami. Bardzo wiele przydatnych ćwiczeń, które umacniają w nas poczucie zmian. Chętnie przeczytam ją rugi raz. Na razie wędruje pomiędzy moimi znajomymi, ponieważ każdy chce przeczytać.

 • Beata Przędziuk

  każda ze ścieżek jest niezła jeżeli prowadzi do głównej drogi i tak jest z tą książką

 • Patrycja Madej

  Na każda okazje dla każdego kto pragnie przemienić cis w swoim życiu na lepsze!!!

 • iknowhatyouwant

  To idealna książka ebook - przeownik po uśpionych zakoątkach umysłu. Czytanie i ćwiczenia w niej zawarte są przyjemnością. Zalecam każdemu, kto mocno się zapętlił w życiu.

 • Angelika

  Popatrz na siebie z miłością. Doceń własną inteligencję i duszę. Potraktuj siebie jak bezcenny skarb. Spoglądając na Kamile Rowińską można stwierdzić, że jest dziewczyną spełnioną na każdej płaszczyźnie życiowej.Idealna kobieta,pani bizneswoman idealna matka,żona i profesjonalna trenerka coachingowa.Życie autorki nie zawsze było usłane różami.W swoim życiu zmagała się z śmiercią, przytłaczającą samotnością na domiar złego rozwód i powracająca choroba.Zapewne nie jedna osoba usiadła by z założonymi rękami zalała się łzami i nieustanna w miejscu czekając,aż ktoś poda pomocną dłoń. Te wszystkie wydarzenia sprawiły,że Kamila Rowińska uniosła się po życiowych rozterkach i wzięła własne życie w własne ręce.Autorka książki w podczas własnej 13 letniej ścieżki coachingowej zarządzała 3500 osobami, przeprowadziłam mnóstwo sesji coachingowych współpracowała też z firmami kosmetycznymi. Nawet jeśli ty w siebie nie wierzysz wystarczająco mocno,pamiętaj,że a w ciebie wierzę. Wierzę w ciebie i twoje możliwości.Kamila Rowińska dzięki swoim przykrym doświadczenia po przez tę książkę chcę nam uzmysłowić,że każdy z nas jest w stanie zbudować w pełni satysfakcjonujące życie.Poradnik o tym, że tak naprawdę każdy dzień jest niezły na zupełną transformację naszego życia. Zabierając się za ta książkę pamiętajcie,że samo przeczytanie książki nie zapewni Wam cudownego życia ...lecz ciężką i solidna praca ponad sobą.Czytelnik w tej pozycji znajdzie też dużo interesujących ćwiczeń do wykonania,które pokażą nam nasze predyspozycje i mocne plusy w działaniu.Polecam serdecznie ANGELIKA

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!