Czytaj więcej:
Bullet journal. 101 pomysłów na zaplanowanie stron okładka

Średnia Ocena:


Bullet journal. 101 pomysłów na zaplanowanie stron

Dla wszystkich, którzy chcieliby prowadzić bullet journal, lecz nie wiedzą, jak się za to zabrać, a także dla tych, którzy marzą, by ich planer stał się bardziej atrakcyjny i kreatywny. Przykłady stron z konkretnymi rozwiązaniami projektowymi a także listy pytań, które pomogą sprecyzować potrzeby, by notatnik służył rozwojowi osobistemu i pobudzeniu kreatywności.„To jest książka, jaką chciałabym mieć, gdy zaczynałam moją przygodę z bullet journal”. Helen Colebrook Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Bullet journal. 101 pomysłów na zaplanowanie stron
Autor: Colebrook Helen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Publicat
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bullet journal. 101 pomysłów na zaplanowanie stron pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bullet journal. 101 pomysłów na zaplanowanie stron Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bullet journal. 101 pomysłów na zaplanowanie stron PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kinga Kwiecień

  Książka ebook "Bullet Journal 101 pomysłów na zaplanowanie stron" to idealna pozycja dla osób, które chcą znaleźć inspiracje dla własnego Bullet Journal i nie bardzo mają pomysł jak się za to zabrać. W książce pdf znajdziecie pomysł na łatwe strony w BuJo, a także pomysły ich zastosowań, interesujące tipy i inspirujące rozkładówki, które dopasujecie do własnego kontekstu życia. Mini Pinterest zawsze przy sobie. Serdecznie zalecam ❤️

 • Anonim

  Od 6 lat jestem twórcą Bullet Journala. Myślałam więc, że nic mnie nie zaskoczy... aż tu pojawiła się książka ebook „Bullet Journal 101 pomysłów na zaplanowanie stron”, która pokazała mi strony w bujo, których jeszcze nie znałam. Cudowne wydanie, idealny druk... ach! Książki o Bullet Journalu mogę przyjmować na tony ❤️ Zdecydowanie zalecam tę pozycję tym, którzy zaczynają a także tym, którzy tworzą już od dawna!

 • Anonim

  Od 6 lat jestem twórcą Bullet Journala. Myślałam więc, że nic mnie nie zaskoczy... aż tu pojawiła się książka ebook „Bullet Journal 101 pomysłów na zaplanowanie stron”, która pokazała mi strony w bujo, których jeszcze nie znałam. Cudowne wydanie, idealny druk... ach! Książki o Bullet Journalu mogę przyjmować na tony ❤️ Zdecydowanie zalecam tę pozycję tym, którzy zaczynają a także tym, którzy tworzą już od dawna!

 • Anonim

  Od 6 lat jestem twórcą Bullet Journala. Myślałam więc, że nic mnie nie zaskoczy... aż tu pojawiła się książka ebook „Bullet Journal 101 pomysłów na zaplanowanie stron”, która pokazała mi strony w bujo, których jeszcze nie znałam. Cudowne wydanie, idealny druk... ach! Książki o Bullet Journalu mogę przyjmować na tony ❤️ Zdecydowanie zalecam tę pozycję tym, którzy zaczynają a także tym, którzy tworzą już od dawna!

 • czytamwpociagu

  My dziewczyny lubimy być nieźle zorganizowane i otaczać się cudownymi rzeczami. Całe życie poszukujemy idealnego notatnika albo planera, w którym mogłybyśmy zapisywać wszystkie własne spostrzeżenia, spotkania i inne kluczowe rzeczy. Niestety, nierzadko takie poszukiwania kończą się fiaskiem i nawet najlepszemu notesowi zawsze czegoś brakuje. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej założyć własny swój bullet journal (w skrócie nazywanym BuJo). Czym on tak właściwie jest? To notatnik, który początkowo ma zupełnie puste strony, które sami zapełniamy nie tylko notatkami lecz też cudownymi ozdobnikami, rysunkami, taśmami i staramy się, by zawierał jak najwięcej przydatnych nam informacji. Sama autorka „Bullet journal. 101 pomysłów na zaplanowanie stron” przyznaje, że bardzo długo poszukiwała poradnika, jak prowadzić BuJo i w końcu sama taki zrobiła. Potwierdzam! Helen zawarła wszystko, co tylko może być przydatne do stworzenia od podstaw takiego planera. W jej książce pdf znajdziemy też rady dotyczące tego, o czym pisać, jak rozplanować poszczególne zagadnienia i przede wszystkim podzieliła się z nami lifehackami dotyczącymi tworzenia interesujących wzorów. Pragniesz wprowadzić zmiany w własne życie? A może masz listę marzeń i kłopot stanowi ich realizacja? W tym podręczniku odnajdziesz wszystko to, co ułatwi Ci dotarcie do postawionych sobie celów. A przy okazji rozładujesz stres całego dnia wyżywając się na kartkach i tworząc na nich artystyczne piękno. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że kolorowanki nawet wśród dorosłych działają kojąco 🙂 Jakie role może pełnić Bullet Journal? Z pewnością może być formą pięknego pamiętnika pod różną postacią, nie koniecznie tradycyjną. Jest doskonałym miejscem do zbierania wspomnień chociażby z podróży – chętnie pomieści fotografie czy bilety wstępu z miejsc, które odwiedzamy. Jedno jest pewne – w jego tworzeniu ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. A Helen Colebrook stworzyła książkę, która pozwoli nam się pozbyć właśnie tych ograniczeń i nakieruje nas na rozwiązania, które będą cieszyły nasze oko 🙂

 • Anonim

  Idealna dla kochających Bullet journal! Bardzo zachęcająca okładka,  format, faktura papieru (półmat) i zaokrąglone rogi, książka ebook składa się  że 101 wzorów,  co odpowiada rozdziałom, a każdy wzór ma własną element opisową i fotografie / ilustracje praktycznego zastosowania wzoru. Książka ebook napisana przez praktyka, oparta na doświadczeniu gromadzonym przez lata, inspirujący mowa przekazu. Czy warto po tę książkę sięgnąć? Zdecydowanie tak! Polecam! Ku inspiracji i ku idealnej przygodzie!

 • Antonina

  Książka ebook jest zestawem pomysłów na tworzenie wspaniałych stron w BuJo czy dzienniku. Znajdziemy w niej strony poświęcone przyrzyborom, pomysły na trackery, przykładowe rozkładówki, dużo rysunków i praktycznych wskazówek. Jest podzielona na rozdziały, a moje ulubione, do których wracałam już niejednokrotnie to: - Śledzenie nawyków - Kontroluj własny nastrój - Spróbój się zorganizować Na początku każdego rozdziału znajdziemy krótkie wprowadzenie, dzięki któremu możemy lepiej zapoznać się z tematyką następnych stron. Autorka zamieściła również dużo przykładowych pomysłów na daną stronę i podpowiedzi w jaki sposób możemy zaplanować własną swoją rozkładówkę. Dodatkowo, w książce pdf znajduje się 500 bardzo pomocnych pytań od autorki - ,,O czym pisać''. Moim zdaniem, książka ebook będzie idealna zarówno dla osób które dopiero zaczynają własną przygodę z BuJo, jak i dla bardziej zaawansowanych. Pomoże w lepszym zorganizowaniu i uporządkowaniu życia. 😁

 • Darien

  Powiem szczerze, że jestem tą książką zachwycona 💚 Jej tytuł w ogóle nie wskazuje, ile niezła w niej się mieści :) Spodziewałam się jedynie inspiracji do tworzenia rozkładówek, a książka ebook ta okazała się zawierać całą potrzebna wiedzę o prowadzeniu kreatywnego bujo w pigułce 😍 . Mamy tutaj info na temat przydatnych materiałów, a także różnorakich stylów tworzenia bullet journal, czyli i "doodle", i akwarele czy wydzieranki. Jednak najistotniejsza jest element merytoryczna i to, jak autorka prowadzi czytelnika, zadając odpowiednie pytania. Inspiracji do rozkładówek jest, tak jak wskazuję podtytuł książki, 101, natomiast pytań zadanych przez autorkę aż 500 🙂 I przyznam, że mimo iż jestem już raczej doświadczona 😉, jeśli chodzi o prowadzenie bujo, to te zapytania dały mi dużo do myślenia, zwłaszcza że skupiają się na najistotniejszych sprawach, czyli naszych "po co?" i "co chcę za pomocą tego osiągnąć" 💚 Cała książka ebook właśnie prezentuje przede wszystkim, że prowadzenie bujo ma nam pomagać w osiąganiu celów i w związku z tym lepszego życia - no jest to po prostu tak zgodne z moją życiową filozofią, że szok :) . Bardzo zalecam i przy okazji jeszcze daję znać, jakie typy rozkładówek znajdziecie w książce pdf Helen Colebrook: codzienną wdzięczność, monitorowanie nawyków i nastroju, strony tytułowe, określanie celów, planowanie projektu, planowanie od ogółu do szczegółu (dalekosiężne plany, rozkładówki miesięczne, tygodniówki i dniówki), rozkładówki dotyczące, zdrowia, aktywności fizycznej, planowania posiłków, dokumentowanie wspomnień, strony dotyczące ulubionych aktualnie rzeczy, czy poranną i wieczorną rutynę. A to wszystko jest idealnie przetłumaczone na mowa polski, co wydaje mi się być olbrzymim plusem - nie znajdziecie tu sformułowań typu: "habit tracker" czy "future log", choć jest o nich mowa. Ja sama czasem w moich postach na Instagramie używam anglojęzycznych sformułowań i wiem, że nie zawsze są one dla wszystkich zrozumiałe. . Uważam, że jest to kompendium wiedzy o bujo zarówno dla osób, które dopiero zaczynają własną przygodę z kreatywnym planowaniem, jak i dla osób już planujących w ten sposób - sama aż mam ochotę rozpocząć świeży czysty planer i skorzystać z inspiracji zawartych w tej książce pdf :)

 • ronnie98

  Moim zdaniem rewelacja! Szczególnie zalecam dla osób, które nie mają czasu przeszukiwać Instagrama, czy Pinteresta w celu zainspirowania się. Wiele interesujących pomysłów do wykorzystania w środku.

 • Anonim

  Idealna książka ebook dla pragnących prowadzić bullet journal. Zawiera mnóstwo pomysłów jak kreatywnie zaplanować strony a także posiada dodatkowe pytania, które pomogą Czytelnikowi wybrać i przenieść do BuJo te pomysły, które są mu najbliższe i najbardziej potrzebne. Zalecam :)

 • Marta

  Myślę, że jest to interesująca oferta dla kogoś kto dopiero zaczyna własną przygodę z Bullet Journalingiem i nie bardzo ma pojęcie jak się do tego zabrać. Autorka ciekawie opowiada jak prowadzić Bujo, by pomagało w zaplanowaniu swojego czasu a także w samorozwoju, jednak to oczywiście nie oznacza, iż osoby bardziej doświadczone w tym temacie nie znajdą tu nic ciekawego, wręcz przeciwnie, mogą wyciągnąć z niej dużo inspiracji na rozwój własnego dziennika i pomysłów na wygląd poszczególnych stron.

 • COMIQUE1

  Instagram: Comique1 „Prowadzenie dziennika jest blisko z praktykowaniem uważności (ang. mindfulness), bo umożliwia zagłębianie swoich przemyśleń przy jednoczesnym skupieniu się na teraźniejszości.” Uwielbiam wszelkie papierowe przydasie, długopisy, farby, taśmy… Gdy zobaczyłam zapowiedź tej książki od razu wiedziałam, że to coś dla mnie! Helen Colebrook w własnej najwieższej książce pdf podpowiada o czym można pisać w BuJo a także oferuje różnorodne kompozycje i pomysły na ozdabianie stron. W dzienniku można zapisywać własne myśli, plany i marzenia, codzienne sprawy, można skupić się na swoim zdrowiu i samopoczuciu, czy również zorganizować sobie pracę. Autorka twierdzi, że BuJo to w pewien sposób ucieczka od cyfrowego świata, a także niesamowity relaks - i w pełni się z nią zgadzam! Zwraca też uwagę na to, że „odręczne wykonywanie notatek i rysunków poprawia również pamięć(...)” i to jest prawda,w szkole nierzadko robiłam kolorowe notatki, dzięki którym więcej zapamiętywałam :). Taki stworzony przez nas dziennik może stać się wspaniałą przechowywalnią wspomnień i pamiątką rodzinną. Helen wspomina także o junk journalu, czyli tzw. „dzienniku z makulatury”, który nierzadko powstaje z papierowych resztek, tworząc unikalny journal. I to była moja ulubiona część, bo sama takie dzienniki tworzę :). Podobały mi się też strony z pytaniami, czasami nie wiemy co mamy w takim dzienniku zapisywać, a dzięki nim pisanie staje się nieco łatwiejsze, a przy tym można spróbować czegoś nowego. Książka ebook Helen jest genialna, nie tylko dla osób, które tworzą BuJo, lecz także dla początkujących. Znalazłam tutaj dużo inspiracji, a już samo przeglądanie stron sprawiało mi niesamowitą przyjemność. Serdecznie zalecam :)! Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu Publicat S.A.

 • Anonim

  Książka ebook przyda się nie tylko początkującym, lecz również tym, którzy z bullet journal mają doczynienia już dłuższy czas. Ja własny prowadzę od 2016 roku i mimo tego z książki wyniosłam dużo pomysłów. Myślę, że dzięki tej książce pdf można trochę poznać siebie i nasz sposób działania, bo autorka oferuje nam dużo tematów z tym związanych. Przy każdej rozkładówce (książka jest podzielona na nawyki, wdzięcznik, dni, tygodnie itd.) autorka zadaje pytania, które pomogą rozwinąć bullet journal od strony planowania i pamiętnika. Książka ebook jest również cudowna graficznie, można z niej wynieść dużo inspiracji i co również kluczowe rozkłada się na płasko :) Polecam!

 • Agnieszka Głuchowska

  Jak tylko ją zobaczyłam wiedziałam, że będę chciała ją mieć. Zdecydowanie się nie rozczarowałam! Jest prześlicznie wydana, a jej zawartość to ogrom inspiracji! Prowadzę bujo już kilka lat, a mimo wszystko znalazłam w niej dużo pomysłów, które będę chciała wcielić w życie. Dla mnie najwieższa książka ebook Wydawnictwa Publicat to naprawdę idealna kopalnia inspiracji. A już samo jej przeglądanie i spoglądanie na te kolorowe strony to czysta przyjemność!

 • diley703

  To książka ebook doskonała dla osób, które dopiero zaczynają własną przygodę z bullet journalem, lecz i dla osób nawet takich jak ja, które mają własne bujo od lat. Znajdziecie w niej mnóstwo inspiracji dotyczących planowania. Gotowe przykłady tygodniówek, dniówek, habit trackerów i wielu innych charakterystycznych stron dla bullet journal. Każdy dział zawiera bardzo fajne, trafne pytania, dzięki którym nasze planowanie może być jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. To już druga pozycja autorstwa Helen Colebrook i jestem zachwycona estetyką jej bujo pomysłów. Jeśli zastanawiasz się czy warto, to uwierz mi, tak! To taki książkowy Pinterest czy Instagram, tyle że na papierze, a to już dodatkowy plus! Zalecam gorąco! Dzięki tej książce, w mojej głowie pojawiło się dużo świeżych pomysłów, które pomogą usprawnić moje planowanie 😉

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!