Czytaj więcej:
Chemia. Fundamenty. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum okładka

Średnia Ocena:Chemia. Fundamenty. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum

Fundamenty to pierwszy moduł podręcznika do nauczania chemii w zakresie poszerzonym w liceach i technikach. Pozostałe dwa moduły to Związki organiczne a także Pierwiastki i związki nieorganiczne. Te dwa moduły są na tyle niezależne, że mogą być wykorzystane w kolejności wybranej przez nauczyciela i dlatego zbiór ten nie został oznaczony tradycyjnie jako części z kolejnymi numerami. Moduły obejmują łącznie wszystkie treści z nowej podstawy programowej a także dużo treści dodatkowych, przydatnych w przyszłych studiach na kierunkach przyrodniczych.Każdy moduł składa się z tekstu głównego i jego streszczenia umieszczonego na marginesach. Każdy termin użyty w tekście głównym po raz pierwszy jest wyróżniony niebieskim kolorem czcionki i objaśniony obok na marginesie, czasem w sposób bardziej ścisły niż w tekście głównym. Tekst główny z licznymi ilustracjami, opisami proponowanych doświadczeń a także przykładami rachunkowymi pomaga zrozumieć prawidłowości, którymi zajmuje się chemia, a zapisy na marginesie ułatwiają powtarzanie wiedzy, zdobytej zarówno na poszczególnych lekcjach, jak i po zakończeniu działu nauczania.Na końcu każdego rozdziału znajdują się zapytania i zadania ułożone w kolejności zgodnej z treścią rozdziału, które umożliwiają bieżące sprawdzanie stopnia opanowania materiału. Na końcu podręcznika podano odpowiedzi do tych zadań a także skorowidz rzeczowy polsko–angielski.

Szczegóły
Tytuł Chemia. Fundamenty. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum
Autor: Pazdro M. Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chemia. Fundamenty. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chemia. Fundamenty. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chemia. Fundamenty. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anonymous

  Kupiłem kilka ebooków ok. 5. Dopiero po złożeniu zamówienia i zapłaceniu otrzymałem informację, że jednej książki nie mają obecnie w magazynie ( mimo, że w trakcie transakcji była dostępna ). Niezła firma skoro przyjęła opłatę powinna zrealizować zamówienie.

 • rafaltrojan

  Bardzo niezły podręcznik, miło się z niego uczy. Dobrym pomysłem jest streszczenie głównego tekstu na marginesach, dzięki czemu prosto można znaleźć m.in. definicje poszczególnych zagadnień.

 • Bartek Szkutnik

  Dość fajna książka ebook jednak według mnie mało przejrzysta , za wiele tekstu lecz ogólnie jest nieźle :)

 • Irena Gayny

  Podręcznik jest jasny, przejrzysty i szczegółowy. Zawiera info przypominające podstawowe sformułowania, definicje, a także wszystkie inne wiadomości z gimnazjum, jednocześnie rozszerzając je w umiejętny sposób, który z pewnością wprowadzi licealistów we właściwy tok rozumowania. Największymi plusami podręcznika jest czytelne przedstawienie faktów, logiczne i nieźle uargumentowane definicje i fakty chemiczne. Dodatkowym plusem jest nowoczesne wydanie podręcznika zachęcające do wglądu. Bardzo zalecam

 • maciek

  Wszystko łatwo i dokładnie wyjaśnione, super przygotowanie do matury

 • Wioletta Przebieracz

  Polecam. Cena rewelacja : ). Bardzo miła Pani z infolinii :)

 • Nicole Cieplik

  Podręcznik w atrakcyjny sposób łączy teorię z praktycznymi zastosowaniami chemii. Jest przeznaczony dla osób, które pokochały ten przedmiot i mają zamiar wnikliwie poznawać jego tajniki. Książka ebook jest przejrzysta i prosto odnajduje się w niej szczegółowe informacje. Infografiki sprawiają, że fantazja zostaje pobudzona i łatwiej zapamiętuje się procesy a także poszczególne struktury danych substancji. Zalecam tę książkę indywidualistom, którzy chcą pracować z chemią "na wyższym poziomie" i mają zamiar znać każdy szczegół tak, żeby nic im nie uciekło :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!