Czytaj więcej:
Co? Jak? Zilustrować? okładka

Średnia Ocena:Co? Jak? Zilustrować?

Czy wiecie, że można narysować wszystko, korzystając tylko z czterech figur geometrycznych – koła, kwadratu, owalu i trójkąta?! Na taki pomysł wpadł Frank Tashlin – twórca komiksów, kreskówek, a także reżyser i scenarzysta wielu filmów animowanych, w tym tych nieźle wam słynnych z wytwórni Walta Disneya. Własną metodę Tashlin nazwał SCOTArt – od pierwszych liter angielskich słów oznaczających koło, kwadrat, owal i trójkąt – a korzystać z niej możemy wszyscy, co zdecydowanie ułatwi ta książka.

Szczegóły
Tytuł Co? Jak? Zilustrować?
Autor: Tashlin Frank
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Co? Jak? Zilustrować? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Co? Jak? Zilustrować? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Co? Jak? Zilustrować? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • erka

    Frank Tashlin, to znany ilustrator, satyryk a także reżyser wspaniałych kreskówek ze stajni Warner Bros. Że wspomnę tu tylko o przygodach Świnki Porky. Jego dzieła, jako ilustratora cechują się tym, że postaci występujące na jego planszach wpisane są, jeśli można to tak ująć w koło, trójkąt, lub w kwadrat. I właśnie na bazie doświadczeń tego genialnego rysownika powstała ta książka. Jeśli lubicie rysować, wasze dzieci przepadają za malowaniem, a postaci sprawiają im jakiś problem, koniecznie niech sięgną po ten album! Smutek, radość, zdziwienie, złość oburzenie, czy miłość można pokazać za sprawą paru kresek. Starczy tylko wiedzieć gdzie je umieścić. Podsumowując następny idealny produkt w cyklu ART Egmont. Warto się zaznajomić, a radość z rysowania będzie jeszcze większa.

  • SzkolnyKlubRecenzent

    Frank Tashlin a dokładnie Francis Fredrick von Taschlein (1913-1972) to znany satyryk, twórca komiksów i kreskówek, reżyser i scenarzysta filmów animowanych i fabularnych. Pracował m.in. dla Warner Bros. Cartoons i Disneya. Prowadził również lekcje rysunku. Miał własną autorską technikę rysunkową SCOTArt opartą na czterech podstawowych figurach geometrycznych (kwadracie, kole, owalu i trójkącie)... Czytaj dalej: http://www.szkolnyklubrecenzenta.pl/2018/03/co-jak-zilustrowac-frank-tashlin.html

  • Northman1984

    Zabawa w rysowanie? Proszę bardzo! Książka-hit! :) Świetna, świetna, po trzykroć ŚWIETNA rzecz! Jeśli chcecie nauczyć się nieźle i dynamicznie rysować - Waszych dzieci również to oczywiście dotyczy - to lepiej trafić nie mogliście :) (!). Wszystko w tej książce pdf sprowadza się do banalnie prostych założeń rysowniczych opracowanych przez autora, a sprowadzających się do tego, że wszystko, lecz to absolutnie wszystko można narysować bazując na czterech figurach geometrycznych: kole, kwadracie, owalu i trójkącie. To taka graficzna baza dla rysowania twarzy, potem postaci, następnie scenek, potem scenek zbiorowych... wszystko krok po kroku ;) Lecz są to kroki do wykonania naprawdę realnie, lepszej bowiem łopatologii w wytłumaczeniu zasad rysowania nie znalazłem w żadnej innej tego typu książce pdf :) Pozycja którą trzymam w rękach to nie tylko sztuka podstawowego rysowania jako takiego, lecz również mnóstwo cennych rad na temat technicznych aspektów rysowania, od tego jakiej gumki do gumowania używać począwszy, poprzez naukę doboru odpowiedniej perspektywy, na sztuce odpowiedniego cieniowania i umiejętnego używania w naszych rysunkach podstawowego koloru, czerni, skończywszy. ISTNA KOPALNIA WIEDZY O RYSOWANIU! :) Po stokroć polecam! :) Dla dzieciaków (nieco starszych ;) ) pozycja ta nadaje się do nauki fajnego rysowania jak znalazł, lecz jeśli i Wy sami macie pewne rysownicze zapędy artystyczne... ;) - to nie będziecie zawiedzeni :) Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki! Recenzja znajduje się także na moim blogu: https://cosnapolce.blogspot.com/2018/03/co-jak-zilustrowac-tashlin-frank.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!