Czytaj więcej:
Czarnoksiężnik. Tom 2. Miecz Radogosta okładka

Średnia Ocena:Czarnoksiężnik. Tom 2. Miecz Radogosta

Rogan powrócił z królestwa zmarłych, żeby w świecie śmiertelników walczyć z biesami i siłami ciemności. Jako potomek czarnoksiężników z Góry Dzika musi jednak najpierw wydrzeć święty Krwawy Ogień z pazurów złowrogich służalców Białoboga. Nie będzie to możliwe bez pamiątki rodowej - miecza wojennego, należącego niegdyś do boga Radogosta. Poszukiwania prastarego oręża zawiodą go daleko na zachód, gdzie plemię Czechów jest zagrożone przez plemię Łuczan dowodzonego przez demonicznego księcia Włościsława. Czarnoksiężnik i jego drużyna, wiedźma Mirena oraz  przywódca wilczej sfory z zaświatów - Gorywałd, muszą stawić czoła nie tylko swóim nieprzyjaciołom, lecz wciągnięci zostaną także w wir wojny, która zatrzęsie w posadach tronem książąt przemyślidowskich. "Czarnoksiężnik", to idealna seria, która błyskawicznie wciąga w świat słowiańskich herosów, książąt a także magii, kapryśnych bogów i żądnych krwi biesów, a wszystko to na tle prawdziwych zdarzeń historycznych.

Szczegóły
Tytuł Czarnoksiężnik. Tom 2. Miecz Radogosta
Autor: Cervenak Juraj
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Instytut wydawniczy Erica
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Czarnoksiężnik. Tom 2. Miecz Radogosta pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Czarnoksiężnik. Tom 2. Miecz Radogosta Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Czarnoksiężnik. Tom 2. Miecz Radogosta PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • piotr matylla

  sympatyczne fantasy początków Rusi; trochę czarów, trochę historii; fajnie, że nie ma wymyślnych cudów, tylko oparcie się na naszych rodzimych (lech-czech-rus) wątkach

 • Fefer

  Powiem tak. Jeśli podobała Ci się pierwsza element tej powieści to tom drugi musisz przeczytać. Gwarantuje, że Cię nie zawiedzie. Twórca po raz następny wspiął się na wyżyny pisarstwa i zaserwował nam arcydzieło fantastyki. W tej książce pdf nie ma się do czego przyczepić :) Moja ocena przez to nie może być inna niż zasłużone 5/5.

 • Futram

  Po bardzo dobrej pierwszej części sięgnąłem po drugą. Co prawda jeszcze jej nie przeczytałem, lecz dopóki co mogę powiedzieć, że jest ciekawsza od poprzedniej a także więcej się w niej dzieje. Dlatego jeśli jesteś wielbicielem powieści Cervenaka to myślę, że nie będziesz żałował kupna. Pozdrawiam i wracam do czytania :)

 • Biziii

  Tom 2 zapowiada się na jeszcze lepszy niż 1. Jestem w trakcie czytania jeszcze, lecz już mogę powiedzieć, że jest zdecydowanie wiele więcej akcji niż w tomie 1. Mamy świeżych bohaterów no i prawdopodobnie mam wrażenie, że akcja toczy się również szybciej więc nie trzeba czytać przydługawych opisów. Jak dla mnie wielki plus. interesujący jestem końcówki.

 • lukasz.kowal

  Pierwszy Tom tej powieści bardzo mi przypadł do gustu, więc jestem bardzo interesujący kolejnego. Jeśli twórca zachowa luźny i lekki styl pisania jak z poprzednich części to książkę tą pochłonę, a nie przeczytam. Mam nadzieje, że to nie będzie ostatni tom tego autora, ponieważ naprawdę jest to twórca z olbrzymią wyobraźnią.

 • gracjangro

  Poprzednie powieści tego autora bardzo mi się podobały. Twórca jak dla mnie pisze z wyobraźnią i polotem i za każdym razem dba, żeby nam się nie nudziło. Udaje mu się to za sprawą ciekawej fabuły, nagłych zwrotów akcji i ciekawym bohaterom. Na tyle już mu zaufałem, że wiem, że mnie nie zawiedzie. Kupie tą opowieść w ciemno!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!