Czytaj więcej:
Czerwony sztorm okładka

Średnia Ocena:Czerwony sztorm

Lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku. Islamscy terroryści przeprowadzają skuteczny atak na jedną z największych na świecie rafinerii ropy naftowej w zachodniej Syberii. Rosja staje w obliczu kryzysu energetycznego na niewyobrażalną skalę. Politbiuro chce zwrócić się o pomoc do Zachodu, lecz twardogłowi politycy z Kremla nie chcą na to pozwolić. Opracowują plan zagarnięcia terenów roponośnych w rejonie Zatoki Perskiej. Jednak, żeby  im się to się udało,  muszą zneutralizować i wyeliminować struktury NATO, które nie będą się bezczynnie przyglądać inwazji Rosjan na Najbliższy Wschód. Na posiedzeniu Politbiura stosunkiem głosów 11:2 zapada decyzja o wojnie. Zostaje wyznaczony termin akcji  Czerwony Sztorm.  Tom Clancy jest klasą samą dla siebie – od lat należy do najlepszych i najbardziej słynnych twórców ebooków sensacyjnych na świecie. W ciągu ćwierćwiecza wydał ich kilkadziesiąt. Wszystkie znalazły się na listach bestsellerów (13 z nich na pierwszych miejscach prestiżowej listy The Times’a!),  kilka  zekranizowano:  Czas patriotów,  Polowanie na Czerwony Październik, Stan zagrożenia, Suma wszystkich strachów. W role bohaterów wcielały się największe gwiazdy: Ben Affleck, Alec Baldwin, Harrison Ford czy Sean Connery.

Szczegóły
Tytuł Czerwony sztorm
Autor: Clancy Tom
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Czerwony sztorm pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Czerwony sztorm Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Czerwony sztorm PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aleksandra Kosińska

  Jak dla mnie Clancy pisze najlepsze kryminał polityczne z zabarwienie wojskowym. Prócz tematyki ona ma po prostu doskonały styl, pisze tak, że nie można oderwać się od jego ksiażek. Idealna fabuła, wartka akcja i interesujące pomysły. Nic dziwnego, że niemalże wszystkie jego książki są bestsellerami i niektóre doczekały śię wspaniałych ekranizacji.

 • BlazeReptile

  Trzecia wojna światowa oczami mistrza techno-thrillerów? Gdy zobaczyłem ten tytuł na sklepowej półce, to od razu zgarnąłem bez gadania. Idealna historia i przeraźliwie autentyczna, lecz z wyjątkowo realistycznych opisów Clancy jest już znany. Wspaniała!

 • Milik

  Bardzo niezła opowieść po, którą powinni sięgnąć wielbiciele niezłych ebooków sensacyjnych. Bardzo lubię tego autora za niesamowitą fantacje dzięki, której nigdy w jego powieściach nie poczujecie się znudzeni. Twórca skrupulatnie buduje intrygę, wprowadza dużo wątków, a wszystko to okrasza umiejętnie prowadzoną narracją. Rewelacja.

 • Mirek Kostruga

  Lubię czasami sięgnąć po taką książkę, w której opisane wydarzenia mogły stać się realnym scenariuszem działań wojennych. Fabuła jest interesująca ponieważ omawia zdarzenia związane ze Związkiem Radzieckim. Straszny jest fakt, że jedno zdarzenie może przemienić dzieje wielu krajów, a działania wojenne mogą obiąć swym zasięgiem ogromne terytoria. Interesująca książka.

 • SN4K3

  Uwielbiam łatwe i interesujące informację o wojsku i technologii wojskowej. Tom Clancy w tej książce pdf omówił dość ciekawie symulację wojny pomiędzy ZSRR (bez udziału Układ o Przyjaźni, Współpracy i Pomocy Wzajemnej - UKŁADU WARSZAWSKIEGO) a NATO. Clancy idealnie ominął tematy złożonej polityki która niewątpliwie sprawiła że książkę czytało by się nudniej. Przeskakiwanie pomiędzy bohaterami powieści pozwala trzymać czytelnika w ciągłym napięci i ciekawości co będzie dalej. Bohaterów jest paru i niestety przez to twórca nie mógł skupić się na dogłębnych charakterze i psychice postaci przez co czytelnik nie ma w głowie wizji że wszyscy Rosjanie to źli ludzi ale widzi w nich ludzi którzy znaleźli się w danej sytuacji.

 • Esek

  Po książkę sięgnąłem przypadkiem, po rozmowie ze znajomym o grach wojennych. polecił mi tą książkę, długo zwlekałem, lecz w końcu ją nabyłem. Żałuję, że tak późno poznałem twórczość Toma Clancy. Czerwony sztorm rozłożył mnie na łopatki. Początek niby standardowy, potem lawina zdarzeń prowadzą do zaskakujących symulacji wojennych. Niesamowite!

 • Doctor

  Książki Toma Clancego to książki jakich od dawien dawna szukałem. Gdzie fikcja literacka przeplata się z autentycznością, a tłem do stworzenia powieści stają się realistyczni bohaterowie i realistyczne miejsca. Czerwony sztorm wciąga niesamowicie, a opisy działań wojennych są spisane po mistrzowsku!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!