Czytaj więcej:
Darth Paper kontratakuje okładka

Średnia Ocena:Darth Paper kontratakuje

Jest to drugi tom książki o papierowym Yodzie. W pewnym gimnazjum ożyły nagle postaci z Gwiezdnych wojen – jako papierowe figurki do nakładania na palec. W poprzednim tomie, Dziwaczny przypadek papierowego Yody, w szóstej klasie tegoż gimnazjum działy się dziwne rzeczy – właśnie za sprawą papierowego Yody. Minął rok, Dwight, chłopiec, który stworzył Yodę, ma poważne kłopoty, w dodatku do akcji wkroczył papierowy Darth Vader… Czy koleżanki pomogą Dwightowi i przekonają władze z Kuratorium, że jego działania nikomu nie zaszkodziły? Dowcipna, zabawnie ilustrowana opowieść o problemach wieku dojrzewania.

Szczegóły
Tytuł Darth Paper kontratakuje
Autor: Angleberger Tom
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Darth Paper kontratakuje pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Darth Paper kontratakuje Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Darth Paper kontratakuje PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • erka

  Stało się coś niezwykłego. Pewien dziwaczny chłopczyk o imieniu Dwight zrobił papierową figurkę Yody do nakładania na palec. (To nie było wyjątkowe – to było typowe dziwactwo Dwighta.) Wyjątkowe okazało się to, że papierowy Yoda umiał udzielać świetnych rad. Potrafił przewidzieć termin kartkówki, powiedział chłopakowi, czy kobieta go lubi czy nie, i dużo razy pomagał dzieciom uniknąć żenujących sytuacji. Większość szóstoklasistów była pewna, że używa Mocy. Teraz jednak, po roku, w gimnazjum McQuarriego nastały mroczne czasy. Dwight został zawieszony w prawach ucznia i grozi mu wydalenie, a to byłby koniec papierowego Yody. Co gorsza, miejsce Yody zajął papierowy Darth Paper Harveya, prześladowcy Dwighta. Darth Paper okazuje się złem wcielonym i może się przyczynić do wyrzucenia Dwighta ze szkoły. Dzieciaki z gimnazjum McQuarriego starają się zebrać akta sprawy, żeby Dwight pozostał w szkole. Oto ich archiwum. Druga element ślicznej serii o papierowym Yodzie i jego wpływie na n\a garstkę przyjaciół. Tym razem do akcji wkracza Darth Paper. Czy okaże się równie pomocny jak Yoda? Tego musicie dowiedzieć się sami. Zabawna i pełna treści książka. O przyjaźni, pierwszych zauroczeniach, okraszona absurdalnym humorem. Polecam. Dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina za udostępnienie mi tej pozycji.

 • lincoln35

  Idealna seria dla małych wielbicieli Gwiezdnych Wojen. Moja 9 letnia córka przeczytała wszystkie 3 tomy w 3 dni. Szkoda, że wydawnictwo nie planuje przetłumaczyć kolejnych 3 w najbliższym okresie :(

 • abaklarz

  Sama nie czytałam ponieważ kupiłam 3 książki z tej serii bratankowi, który jest Niemczech i który wielbi grać - szczególnie w StarWars. Oczywiście chodziło mi o to, aby zaczął czytać i to na dodatek czytać po polsku. Książki idealnie spełniły własne zadanie - przeczytane (połknięte ???) dynamicznie przy ciągłym chichocie. Zalecam rodzicom maniaków komputerowych :).

 • monisia

  Kupiłam książkę synowi (15 lat) oto jego opinia:Jest to kontynuacja książki „Dziwny przypadek papierowego Yody”Ciekawa fabuła sprawia, że książkę czyta się dynamicznie i przyjemnie. Jest dobrą pozycją dla wszystkich wielbicieli „Gwiezdnych Wojen”Dodatkowo w środku jest gra i instrukcja orgiami. Zalecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!